مطالب دسته بندی نشده

قالب وردپرس آسترا | پوسته Astra نسخه کامل

دانلود قالب وردپرس آسترا

با نام و یاد خدای بزرگ, امروز با معرفی یکی دیگر از قالب های وردپرسی در کنار شما عزیزان خواهیم بود. اسم این پوسته ( قالب وردپرس آسترا ) است! این پوسته مخصوص ساخت وب سایت هایی در زمینه ( تجاری شرکتی, فروشگاهی ووکامرس, سایت های وبلاگی و… ) است. با ما در ادامه معرفی این پوسته همراه باشید!

قالب وردپرس آسترا | ساخت سایت های مختلف

قالب وردپرس آسترا ( Astra ) یک قالب بسیار سبکی است و میتوان با این پوسته سایت های مختلفی را طراحی کرد به طور مثال میتوان به ( طراحی سایت شخصی, فروشگاهی, تجاری و شرکتی و… ) اشاره کرد این پوسته کاملا بهینه سازی شده است برای سئوی سایت و میتواند در کمترین زمان ممکن مطالب سایت را به رتبه های برتر گوگل برساند!

سازگاری قالب وردپرس آسترا با المنتور و ووکامرس

این پوسته وردپرسی تقریبا با تمام پلاگین های معروف وردپرسی سازگار میباشد و یکی از این پلاگین ها المنتور است که مخصوص طراحی صفحات اصلی سایت میباشد و این پوسته کاملا با المنتور سازگار میباشد! یکی دیگر از این پلاگین های معروف ووکامرس میباشد که در واقع ووکامرس یک فرشگاه ساز کاملی است و با این پوسته کاملا سازگار میباشد!

پوسته Astra یک قالب محبوب وردپرسی

پوسته آسترا یکی از محبوب ترین قالب هایی است که تا به حال ساخته شده است و قابلیت های بسیاری را برای کاربران خود ارائه میدهد توجه داشته باشید که با استفاده از این قالب میتوانید هر نوع سایتی را بری خود طراحی و بسازید! برای دانلود رایگان این قالب میتوانید در پایینتر روی گذینه دانلود کلیک کنید و این قالب را از سایت تی اف نت پلاس دریافت نمایید!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.