بهینه سازی سایت

آموزش سئوی سایت های اختصاصی کامل و پیشرفته

آموزش سئوی سایت های اختصاصی کامل و پیشرفته

با نام و یاد خدای بزرگ سلام به همراهان تی اف نت پلاس امروز میخواهیم در این پست در مورد صفحات مهمی که در سایت های اختصاصی مهم و باید سئو شوند یک صحبت  و برسی کاملی داشته باشیم این وب سایت ها باید همه صفحات هدف مشخص شود در ادامه توضیح کاملی در مورد سئوی سایت گفته شده است با ما همراه باشید!

  • تنظیم هدف صفحات
  • کمک از رقبا
  • جنس محتوای کلمه

سئوی سایت های اختصاصی | تنظیم هدف صفحه

در سایت های اختصاصی یا همان سایت های شخصی باید تمام صفحات شما هدفی داشته باشد و کار به لحظه اول ورود به  سایت هدف مشخص اون صفحه را مشاهده و متوجه شود که این صفحه به چه کاری میایید بنابراین ما باید در صفحه های سایت اختصاصی یا شخصی خودمون سعی بکنیم تمام صفحات هدف مشخصی را به کاربران ارائه بدهیم!

الگو برداری از رقیبان در سایت های شخصی

در ابتدای طراحی سایت و سئوی اولیه سایت باید رقیبان خدمون را برسی و تحلیل بکنیم و در سایت خود به بهترین شکل ممکن پیاده سازی بکنیم با این کار میتوانیم یک قدم از رقیبان خود جلو بزنیم و سریعتر سایت خود را به موتورهای جستجو به نمایش بگذاریم!

پیدا کردن جنس محتوای کلمه برای صفحه

ما باید قبل از ساخت یک صفحه یا تولید محتوای برای سایت های اختصاصی باید جنس محتوای کلمه را پیدا بکنیم و با استفاده از آن صفحات خودمان را برای این وب سایت استفاده نماییم با این کار بهترین کلمات را در سایت خود به کار میگیرم!

نقطه: در این وب سایت ها صفحه اصلی بسیار مهم است و باید بتوانید صفحه اصلی سایت خود را به رتبه های برتر گوگل برسانید بنابراین سئوی صفحه اصلی سایت قابل توجه بود و باید به بهترین نحو سئو شود!

جمع بندی موارد این پست ویزه

ما در این پست فهمیدیم که کدام صفحات در سایت های اختصاصی یا سایت های شخصی مهم و نیاز به سئوی اختصاصی دارند اگر مطالب بالا را مطالعه کرده باشید به راحتی میتوانید سایت های شخصی خود را برای موتورهای جستجو سئو بکنید همچنین میتوانید برای طراحی سایت از قالب ها وردپرسی  آماده استفاده نمایید!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.