افزونه های وردپرسی, بهینه سازی سایت

آموزش ویرایش صفحه پرداخت ووکامرس حرفه ای

آموزش ویرایش صفحه پرداخت ووکامرس

با نام و یاد خدای بزرگ سلام و درود خدمت شما همراهان همیشگی تی اف نت پلاس امروز با ( آموزش ویرایش صفحه پرداخت ووکامرس ) در خدمت شما عزیزان خواهیم بود و قصد داریم که این شخصی سازی حرفه ای ووکامرس را با استفاده از یک پلاگین حرفه ای انجام بدهیم اسم پلاگین ( ویرایش فیلد های پرداخت ووکامرس ) است با ما همراه باشید!

اکثر افرادی که وب سایت های ما خرید میکنند دوست ندارند موقع پرداخت فید های زیادی را پر کنند و گاهی وقت ها باعث افت فروش ما میشود به این منظور ما نیاز داریم تا صفحه پرداخت خودمون را به صورت کاربر پسند ارائه بدهیم تا کاربرانی که وارد سایت میشوند به راحتی پرداخت خود را انجام بدهند و این یکی از مواردی است که خود ووکامرس این امکان را به نداده است و ما باید با استفاده افزونه ها این امر را پیاده سازی بکنیم!

آنچه در این مقاله میخوانید:

  • نصب افزونه ویرایش فیلد های ووکامرس
  • وارد تنظیمات پلاگین ویرایش فرم ووکامرس میشویم!
  • آموزش ویرایش صفحه پرداخت ووکامرس
  • جمع بندی و نتیجه گیری کلی مطالب

نصب افزونه ویرایش فیلد های ووکامرس

خوب در مرحله اول باید افزونه را داخل وب سایت خود نصب بکنید شما میتواند افزونه را از ما به صورت اورجینال دریافت کرده و داخل وردپرس خود نصب کنید اگر نمیدانید چگونه افزونه ها نصب میشوند میتوانید ( آموزش نصب افزونه وردپرسی ) را مشاهده کرده و پلاگین را داخل سایت خود نصب نمایید بعد پلاگین وارد صفحه تنظیمات افزونه بشوید!

وارد تنظیمات پلاگین ویرایش فرم ووکامرس میشویم!

بعد از نصب پلاگین وارد تنظیمات افزونه وردپرسی میشویم تا موارد شخصی سازی فرم ها را اعمال بکنیم در اولین مرحله روی گذینه ( Checkout fields ) کلیک میکنیم و تمام فرم هایی که برای مه به صورت پیشفرض فعال است را مشاهده و تغییر بدهیم این کار بسیار آسان است!

ویرایش حرفه ای صفحه پرداخت ووکامرس

آموزش ویرایش صفحه پرداخت ووکامرس

در این قسمت میتوانید فیلد های دلخواه خودتان را وارد نمایید که میتواند شامل آدرس ایمیل و شماره و… باشد همچنین فلید هایی که ووکامرس به صورت پیشفرض داخل سایت ایجاد کرده است رو هم ویرایش نمایید و یک صفحه فرم پرداخت عالی برای سایت خود ایجاد نمایید!

ساخت-فرم-پرداخت-ووکامرس

جمع بندی و نتیجه گیری کلی مطالب

ما در مطالب بالایی به صورت کامل آموزش ویرایش فیلد ها را برای شما توضیح داده ایم با این آموزش به راحتی میتوانید فیلد های پیشفرض ووکامرس را شخصی سازی بکنید و یک صفحه پرداخت عالی برای خود طراحی نمایید اگر هر سوال در این مورد داشتید میتواند در بخش نظرات همین آموزش برای ما ارسال نمایید!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.