مطالب دسته بندی نشده

معرفی 9 ایده کار آفرینی جذاب و پولساز در منزل مخصوص آقایان

کارآفرینی در منزل برای آقایان

با نام و یاد خدای بزرگ, در حال حاظر بسیاری از افراد بدلیل کمبود درآمد دوست دارند د ر کنار کار اصلی خود در بیرون یک کار دیگر در منزل نیز داشته باشند و درآمد خود را افزایش بدهند آلبته باید بگوییم که کار های که ما در این مقاله میگوییم نیاز به سرمایه خاصی ندارد به راحتی میتوانید شغل دوم خود را در منزل استارت بزنید!

حالا با ما در ادامه این مقاله از سایت تی اف نت بلاگ همراه باشید تا با انواع کارهایی که میتوان بعنوان شغل دوم در منزل استفاده کرد آشنا بشویم!

آنچه در این مقاله میخوانید:

  • راه اندازی یک کانال در یوتویوب
  • ساخت یک فروشگاه کتاب الکترونیکی
  • ساخت یک وب سایت در یک حوزه خاص
  • طراحی اپلیکیشن موبایل با کدنویسی
  • آموزش دادن و تدریس آنلاین
  • ایجاد خدمات رزومه نویسی
  • تولید محتوا انجام بدهید!
  • کارهای گرافیکی انجام بدهید!
  • ایجاد یک وب سایت دانلودی
  • جمع بندی و نتیجه گیری کلی مطالب

راه اندازی یک کانال در یوتویوب

امروزه یوتویوب یکی از برترین شبکه های اجتماعی در زمینه ویدئو میباشد و حتی بعد از گوگل رتبه دوم را در دنیای وب برای خود کسب کرده است! یوتویوب یک شبکه اجتماعی با درآمد میلیونی میباشد که در حال حاظر بسیاری از افراد در آن فعالیت دارند و درآمد های بینظیری را برای خود کسب کرده اند!

حالا شما نیز میتوانید با هر ویژگی که در خود دارید ویدئو ضبط کرده و در یوتویوب منتشر بکنید! با بالا بردن بازدید ویدئو های خود در یوتویوب میتوانید به درآمد های چشم گیری برسید!

ساخت یک فروشگاه کتاب الکترونیکی

اگر امروزه به روند خواندن کتاب افراد نگاهی بیندازید متوجه میشوید که گوشی های موبایل و تبلت ها روند مطالعه افراد را تغییر داده اند و افراد به جای خریدن کتاب فایل های PDF کتاب ها را تهیه میکنند و به مطالعه کردن میپردازند! حالا در این میان یک فرصت برای ایجاد یک کسب کار برای آقایان پیش میاورد که میتوانید یک کسب کار حرفه ای در زمینه فروشگاه کتاب الکترونیک بسازید!

شما میتوانید این کسب و کار خود را به صورت وب سایت و یا حتی به صورت یک اپلیکیشن طراحی و ایجاد نمایید و شروع به کسب و درآمد بکنید! ما نیز قبلا یک سایت آماده در زمینه فروشگاه کتاب ایجاد کرده ایم که میتوانید در عرض 5 دقیقه یک سایت کامل را برای خود تشکیل بدهید!

ساخت یک وب سایت در یک حوزه خاص

حالا باید در نظر بگیرید که ما در دنیایی زندگی میکنیم که دنیای وب بهترین فروش را نسبت به بقیه کسب و کار ها دارد اگر شما یک شغل در بیرون برای خود دارید در کنار شغل اول خود یک وب سایت نیز طراحی بکنید با طراحی یک وب سایت شما میتوانید کسب و کار خود را به صورت چشم گیری پیشرفت بدهید!

حالا اگر شما کدنویسی بلد باشید مانند ( HTML, پایتون, CSS و … ) میتوانید برای خود یک وب سایت طراحی بکنید اما اگر شما کدنویسی بلد نباشید میتوانید با آموزش های موجود در دنیای وب کدنویسی را یاد بگیرید و در نهایت وب سایت خود را بسازید! اما باید در نظر بگیرید که راه های دیگری برای طراحی یک وب سایت حرفه ای وجود!

شما میتوانید از سیستم مدیریت محتوای وردپرس بدون نیاز به کدنویسی وب سایت خود را طراحی و رشد بدهید! ما نیز در سایت تی اف نت پلاس بخشی را برای طراحی اختصاصی وب سایت تشکیل داده ایم که میتوانید طراحی وب سایت خود را به تیم ما بسپارید و یک سایت کامل را از ما تحویل بگیرید!

طراحی اپلیکیشن موبایل با کدنویسی

مطمعنا میدانید که طراحان اپلیکیشن ها امروزه درآمد های بینظیری را کسب کرده اند حالا اگر شما کدنویسی طراحی یک اپلیکیشن را میدانید میتوانید با به کارگیری ایده جدید یک اپلیکیشن ایجاد نمایید و با رشد اپ خود به کسب درآمد برسید! اما اگر کدنویسی طراحی یک اپلیکیشن را نمیدانید میتوانید از آموزش های موجود در سطح وب استفاده کرده کرده و آموزش کدنویسی را یاد بگیرید این موضوع کمی زمانبر خواهد بود!

آموزش دادن و تدریس آنلاین

همانطور که میدانید آموزش آنلاین در دنیای مجازی یکی از محبوب ترین کار ها میباشد اگر شما در یک موضوع خاص استاد هستید میتوانید آموزش همان حوزه را تولید کرده و با فروش دروه های آموزش خود به کسب درآمد برسید! این کار را میتوانید در اینستاگرام و با طراحی یک سایت آموزش شروع بکنید!

توجه داشته باشید که همیشه در کنار هر کسب کاری یک وب سایت داشته باشید! چرا که وب سایت میتواند رشد و پیشرفت کسب و کار شما را چندین برابر بکنید! ما نیز از قبل یک آماده در زمینه آموزش آنلاین ارائه کرده ایم میتوایند برای طراحی از این سایت آماده استفاده نمایید!

ایجاد خدمات رزومه نویسی

در حال حاظر افراد بسیار کمی وجود دارد که میتوانند رزمه های خود را به صورت حرفه ای ارائه بدهند حالا اگر شما بتوانید در تکمیل رزومه نویسی به افراد کمک بکنید مطمعنا کاربران بسیار زیادی به سمت شما خواهند آمد از این رو میتوانید کسب و کار خود را از رزومه نویسی حرفه ای شروع بکنید!

تولید محتوا انجام بدهید!

ویژگی کسب و کار تولید محتوا در حال حاظر یکی از پر طرافدار ترین کسب کار ها در منزل برای آقایان میباشد! ما نیز میتوانید به این موضوع اشاره بکنیم که تا زمانی که وب سایت ها و دنیای مجازی پایدار میباشد این کسب کار یکی از بهترین ها باقی خواهد ماند!

شما اگر بتوانید با اصول تولید محتوای ویدئویی یا متنی آشنا بشوید میتوانید برای وب سایت ها و یا حتی شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام تولید محتوا انجام بدهید! در این کسب و کار بقدی تقاضا زیاد میباشد که شما به تنهایی نمیتوانید انجام بدهید و باید به مرور زمان یک تیم تشکیل بدهید!

کارهای گرافیکی انجام بدهید!

خوب حالا میرسیم به بخش گرافیکی, اگر شما در فوتوشاپ حرفه ای هستید میتوانید کارهای گرافیکی انجام بدهید! امروزه بسیاری از افراد به دنبال تبلیغات حرفه ای هستند و این موضوع نیاز دارد تا بنر کامل حرفه ای طراحی شود! اگر شما بتوانید بنر های کاملا حرفه ای طراحی بکنید میتوانید برای کسانی که نیاز به بنر دارند کارهای گرافیکی انجام بدهید!

ایجاد یک وب سایت دانلودی

همانطور که میدانید سایت های دانلودی نیز درآمد بسیار بالایی دارند! به طور مثال شما میتوانید یک سایت در زمینه دانلود نرم افزار ایجاد بکنید و با قرار دادن فایل های دانلودی در سایت خود بازدید سایت را بالا برده و از طریق تبلیغات در سایت خود شروع به کسب و درآمد بکنید!

سایت های دانلودی حالت های مختلفی دارند به طور مثال سایت دانلود فیلم, نرم افزار, بازی و … ما برای این موضوع نیز یک سایت آماده از قبل طراحی کرده ایم به اسم ( سایت وردپرس دانلودی ) میتوانید این وب سایت را دریافت کرده و سایت دانلودی خود را استارت بزنید!

جمع بندی و نتیجه گیری کلی مطالب

ما در این مقاله یعنی ( کارآفرینی در منزل برای آقایان ) انواع کسب کار ها را که شما میتوانید در منزل با سرمایه بسیار کم استارت بکنید اشاره کرده ایم! باید در نظر بگیرید که هر کسب و کاری نیاز به زمان و روحیه کاری دارد بنابراین بعد از استارت کردن کسب و کار خود شما باید به صورت حرفه ای بر روی آن کار بکنید تا بتوانید کسب و کار خود را رشد بدهید!

حالا اگر شما هر گونه سوالی در این زمینه یعنی کار آفرینی در منزل دارید میتوانید برای ما در بخش نظرات همین پست ارسال فرمایید. ما پاسخگوی شما خواهیم بود!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.