مطالب دسته بندی نشده

رفع خطا به روزرسانی دیگری در جریان است در وردپرس

رفع خطا به روزرسانی دیگری در جریان است در وردپرس

با نام و یاد خدای مهربان. با عرض سلام ، خدمت همراهان همیشگی تی اف نت پلاس. در این مقاله آموزشی قصد داریم ، موضوعی به نام (( رفع خطا به روزرسانی دیگری در جریان است در وردپرس )) را به طور کامل دو جامع و مفهومی به شما آموزش دهیم . در این زمینه ، سوالاتی برای شما ایجاد می شود ، که سعی می کنیم در این مقاله ، به سوالات شما به طور کامل و مفید پاسخ دهیم .

پس در این مقاله آموزشی با ما همراه باشید . در ابتدا لازم است که ، توضیحات مختصری برای آشنایی شما ، با این موضوع داشته باشیم . خب به طور کلی ، می توان گفت افرادی که کسب و کار اینترنتی دارند و از این طریق به کسب و کار مشغول هستند ، از وردپرس پلتفرم استفاده می‌کنند . در این حالت خطاهای ایجاد می شود ، که اگر برطرف کردن مشکل آن را ندانید ، ممکن است کمی سردرگم شوید .

این خطا ها تنها با بروزرسانی قالب ها و افزونه ها ، برطرف می‌شود . این راه حلی که به شما گفتیم ، می تواند کافی باشد . اما کامل نیست ، پس شما در واقع برای حل مشکلات خود نیاز به راهکارهای دیگری دارید . اگر وردپرس نتواند چند بروزرسانی را باهم انجام دهد ، در این صورت خطای Another Update Currently in process رخ می‌دهد .

این گزینه یعنی ، به روزرسانی دیگری هم در حال انجام است .پس بهتر است برای آسودگی کار خود ، افزونه ها و قالب ها را به طور جداگانه بررسی کنید. در این حالت به راحتی می‌توانید ، مشکلات خود را از قبیل ، رفع خطا به روز رسانی در وردپرس را برطرف کنید .

آنچه در این مقاله می خوانید

  • به روزرسانی دیگری در جریان است
  • آموزش رفع خطای به روز رسانی دیگری در جریان است
  • رفع خطای به روز رسانی وردپرس با استفاده از افزونه
  • رفع خطای به روز رسانی در وردپرس به صورت دستی
  • چرا خطا به روز رسانی در جریان است رخ می دهد
  • راه حل و رفع خطای به روز رسانی دیگری در جریان است
  • دلیل بروز و آموزش رفع خطای به روز رسانی دیگری در جریان است
  • نتیجه گیری

به روزرسانی دیگری در جریان است

در این حالت این پیام  با موضوع  رفع خطا به روزرسانی دیگری در جریان است در وردپرس برای شما نشان داده می شود. معنای آن چیست ؟ و درکل به چه معناست ؟ هنگامی که این پیام برای شما ایجاد می شود ،یعنی وردپرس وب سایت شما،به صورت خودکار در حال انجام است.در این حالت ،یک افزونه را به روز کنید . در مقاله ای که پیش تر در تی اف نت پلاس منتشر کرده ایم در (( رفع خطا بروزرسانی در وردپرس )) . در باره این موضوع به طور کامل توضیح داده ایم. هنگامی که دو فرآیند باهم اجرا شوند، خطای Another update Currentlly in process به سرعت در وب سایت وردپرسی شما رخ میدهد .

گاهی اوقات این خطا هنگام به روز شدن هم زمان و اضافه شدن افزونه یا قالب هم ایجاد می شود. در هنگام فرآیند به روز رسانی ، وردپرس به صورت خودکار ، موجب می شود که گذینه قفل به روز رسانی ایجاد شود . این گزینه که دیتابیس نام دارد،نمی گذارد که همه ی به روز رسانی ها یک جا و باهم ایجاد شوند. پس خطا ایجاد می شود.و باید مانع از انجام این کار شوید. برای داشتن اطلاعات بیشتر از این قبیل در این مقاله از تی اف نت پلاس با ما همراه باشید.

آموزش رفع خطای به روز رسانی دیگری در جریان است

در این بخش حالت رفع خطا به روزرسانی دیگری در جریان است در وردپرس برای شما ایجاد می شود ، برای برطرف کردن این مشکل باید روی گزینه  Core_Updater.lock کلیک کنید و آن را در دیتابیس سایت وردپرسی، حذف کنید.برای حل این مشکلات از دو روش می توان استفاده کرد . در این بخش راه حل هایی را برای شما بیان می کنیم.هر کدام از آن ها را که کاربردی تر است را انتخاب کنید. و از طریق آن، خطای ایجاد شده در سایت وردپرسی را برطرف کنید .

رفع خطا در وردپرس

هر دو روش برای رفع خطا بروزرسانی در وردپرس کاربردی است اما بستگی به انتخاب شما دارد . این دو روش عبارتنداز : 1. رفع خطای به روز رسانی وردپرس با استفاده از افزونه . 2. رفع خطای به روز رسانی در وردپرس به صورت دستی . در قسمت های دیگر هر کدام از این بخش هارا برای شما به صورت کامل و جامع توضیح می دهیم.با ما همراه باشید.

رفع خطای به روز رسانی وردپرس با استفاده از افزونه

در این بخشاز رفع خطا به روزرسانی دیگری در جریان است در وردپرس، روش اولی که می خواهیم برای شما آموزش دهیم، رفع خطای به روز رسانی وردپرس با استفاده از افزونه است. همانطور که از نامش مشخص است، این بخش توسط افزودن یک افزونه ایجاد می شود. این بخش بسیار آسوده و کاربردی است. یکی از بهترین پلاگین ای که در این زمینه کمک ما است افزونه fix Another Update in progress این افزونه کاملاً رایگان و مجانی است. و بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توان از امکانات بالاتر آن استفاده کرد.

حال در این قسمت، شما این افزونه را نصب کرده‌اید. سایت وردپرسی خود را فعال کرده اید. در قسمت تنظیمات Fix Another Update in progress به سایت شما اضافه می شود. اگر در این حالت به روز رسانی برای شما قفل شد،روی گزینه Fix wordpress Update Lock کلیک کنید. حالا چه شد؟ درست است پیامی دریافت کردید که نتیجه خطا و حذف کردن قفل است. پیام اینگونه است: پیغام حذف گزینه قفل. که برای شما به راحتی قابل مشاهده است.

حال در این قسمت، شما این افزونه را نصب کرده‌اید. سایت وردپرسی خود را فعال کرده اید. در قسمت تنظیمات Fix Another Update in progress به سایت شما اضافه می شود. اگر در این حالت به روز رسانی برای شما قفل شد،روی گزینه Fix wordpress Update Lock کلیک کنید . حالا چه شد؟ درست است پیامی دریافت کردید که نتیجه خطا و حذف کردن قفل است. پیام اینگونه است : پیغام حذف گزینه قفل که برای شما به راحتی قابل مشاهده است.

رفع خطای به روز رسانی در وردپرس به صورت دستی

در این بخش از مقاله رفع خطا به روزرسانی دیگری در جریان است در وردپرس ، اگر قصد استفاده از افزونه خطای(( در حال حاضر به‌روزرسانی دیگری در حال پردازش است .)) را ندارید این کار را با استفاده از پنل مدیریتی و رفع خطا، به صورت دستی انجام دهید . اول این کار از که در ابتدا وارد هاستینگ خود شده، و وارد php my admin شوید . به صفحه نگاه کنید، سمت چپ صفحه گزینه ای به نام پایگاه داده با دیتابیس وجود دارد، آن را انتخاب کنید.

جدول دیتابیس برای شما قابل مشاهده خواهد بود. در این حالت می توانید جدول wp_option را انتخاب و روی Browse کلیک کنید. در این جدول ردیف هایی موجود است، گزینه Core_Update.Lock را انتخاب و آن را حذف کنید . به سایت خود باز گردید، خطای (( در حال حاضر به روزرسانی دیگری در حال پردازش است . )) را دیگر مشاهده نمی کنید. خب… چه شد ؟

بله. این خطا به طور کلی از این صفحه حذف شد، پس در واقع شما توانستید با استفاده از همین روش چند دقیقه‌ای کوتاه مشکلات ناشی از خطای وردپرس را به صورت دستی برطرف کنید. پس تا حدودی با مفهوم آموزش رفع خطای به روزرسانی دیگری در جریان است آشنا شدید . در قسمت های بعدی سعی می کنیم، به طور کامل تری، دفع این خطا را برای شما توضیح دهیم .

چرا خطا به‌روزرسانی دیگری در جریان است رخ می دهد؟

وقتی نیاز به خواندن این محتوا می کنید که ، پیام چرا خطا به‌روزرسانی دیگری در جریان است را مشاهده می‌کنید. هنگامی که این پیام نمایش داده شد، در پس‌زمینه پایگاه داده وردپرس به اجرا در می آید. در این حالت کاربر، قصد انجام به روزرسانی دیگری را دارد. در طول فرآیند به‌روزرسانی هسته وردپرس، سایت به طور خودکار گزینه قفل را تنظیم می‌کند.

برای داشتن اطلاعات بیشتر در زمینه ( رفع مشکل بروز این شدن هسته وردپرس ) می توانید به محتوای منتشر شده در وبلاگ تی اف نت پلاس مراجعه کنید. خب، حالا در این قسمت گزینه قفل به روز رسانی برای شما تنظیم شد. گزینه موجود در دیتابیس نمی‌گذارد که چند به روزرسانی با هم انجام شود .

مدت زمان کافی

و در همه حال از آن ممانعت خواهد کرد. ۱۵ دقیقه گذشت به طور کلی می‌توان گفت که در این حالت به روز رسانی به پایان رسید. به صفحه وردپرسی خود بازگردید، خب دیگر شاهد این پیام نیستید. و آن به طور کلی برای شما حذف شده است. اگر نمی توانید مدت زمان ۱۵ دقیقه ، را صبر کنید، می‌توانید این مشکل را به صورت دستی و با روش‌های دیگری امتحان و آن را به آسودگی و به طور کامل برطرف کنید.

راه حل و رفع خطای به روزرسانی دیگری در جریان است

در این حالت، در ابتدا می توانید وارد تنظیمات پنل خود در هاست سی پنل شوید. بخشی به نام Databases وجود دارد. آن را انتخاب کنید. و پس از آن گزینه PHP My Admin را انتخاب کنید . پایگاه داده خود را پیدا کنید. گزینه wp_option را انتخاب کنید گزینه core_updater.lock را بیابید ، و گزینه Delete را انتخاب کنید . تا تمامی محتویات آن حذف شود. حالا دوباره چک کنید، ببینید که مشکل شما برطرف شده است یا خیر، حالا می توانید بدون هیچ مشکلی، افزونه های خود را به روز رسانی کنید .

دلیل بروز و آموزش رفع خطای به روزرسانی دیگری در جریان است

خب در این بخش از عنوان محتوا کاملاً پیداست.خطا!!! این خطا هنگام به روزرسانی ایجاد می‌شود ، که هنوز هم به پایان نرسیده است . در این حالت باید مجددا شروع به بارگیری کنید . اگر این به روز رسانی مجدد انجام نشد، در ابتدا اتصال اینترنت خود را چک کنید شاید قطع شده باشد . و به همین علت به روز رسانی انجام نشود. اما ممکن است اینترنت وصل باشد، و باز هم به روز رسانی نیمه تمام بماند و کامل نشود .

در این صورت است که، قفل دیتابیس ایجاد شده، و از به روزرسانی جلوگیری می‌کند. بهترین روش کاربردی در این حالت صبر و تحمل است. فقط ۱۵ دقیقه همانطور که در بخش قبلی گفته شد. اگر این مدت زمانی را صرف تحمل کنید. به راحتی مشکل شما برطرف خواهد شد. اگر غیر از این باشد، یعنی آپدیت کامل انجام نشده و مجدد باید بارگیری را شروع کنیم. پس همان طور که گفتیم از طریق دو روش افزونه و دستی هم می‌توانیم آن را انجام دهیم.

نتیجه گیری

و در این مقاله آموزشی، طبق عنوان این مقاله متوجه شدیم که به روزرسانی دیگری در جریان است. یعنی چه؟ و محتوای کامل آن چیست؟ و چه کاربردهایی دارد؟ در این مقاله، رفع خطای به‌روزرسانی دیگری در جریان است را آموزش دادیم . خطای به روزرسانی وردپرس با استفاده از افزونه را، برای شما بیان کردیم. و حالت دیگر آن که دستی است را توضیح دادیم.

و متوجه شدیم، که چرا خطای به روز رسانی دیگری در راه است رخ می دهد. راه حل های رفع خطای به روزرسانی دیگری در جریان است ، را برای شما بیان کردیم. امیدواریم که در این مقاله، توانسته باشیم آنچه را که باید، برای شما بیان کنیم. امیدواریم رفع خطا به‌روزرسانی دیگری در جریان است ، در وردپرس را به طور کامل برای شما مطرح کرده باشیم .

حال توقع داریم، از این مقاله مطالب مفیدی را کسب کرده باشید. و در پایان، امیدواریم این مقاله به خوبی برای شما مطرح شده باشد. اگر علاقه مند به موضوعاتی از این قبیل هستید، می توانید به وبلاگ ما (تی اف نت پلاس) مراجعه کنید. اگر سوالی در این زمینه دارید، با ما مطرح کنید. تا در اسرع وقت به شما پاسخ دهیم.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.