مطالب دسته بندی نشده

حل خطای این سایت مشکلات فنی را تجربه می‌کند

حل خطای این سایت مشکلات فنی را تجربه می‌کند

با نام و یاد خدای مهربان. با عرض سلام، خدمت همراهان همیشگی تی اف نت پلاس. امروز در این مقاله آموزشی قصد داریم، موضوعاتی در رابطه با حل خطا این سایت مشکلات فنی را تجربه می‌کند، را به طور کامل و مفهومی برای شما بیان می کنیم. اگر مشکلاتی از این قبیل دارید در این محتوای آموزشی با ما همراه باشید.

امروزه اکثریت کاربران از نسخه جدید وردپرس که همان 5.2 است، استفاده می‌کنیم. این اعلان ها همان مشکلات فنی هستند که در وردپرس با آنها روبه‌رو هستیم. این خطا به صورت ((حل خطا این سایت مشکلات فنی را تجربه می‌کند)) برای ما نمایش داده می شود، این خطا ایجاد می شود اما بعد از گذشتن پنج الی ده دقیقه، این مشکل برطرف خواهد شد.

اما اگر این خطا باقی ماند، و رفع نشد و در این حالت شما با مشکل فنی در وبسایت وردپرسی خود، مواجه شده اید. حالا برای حل این مشکلات راه‌کارهایی را در اختیارتان قرار می‌دهیم. لازم به ذکر است تا به تمامی این مراحل، که برای شما مشخص کرده ایم توجه کامل داشته باشید. وضعیت این طریق می توانید، به راحتی مشکل این خطا را برطرف کنید. پس با ما همراه باشید تا بتوانید:

1. یک خطای مهم در وبسایت شما رخ داده است. درباره اشکال زدایی در وردپرس بیشتر بدانید.

2. ارور سایت به مشکلات فنی دچار شده است.

3. حل خطا این سایت مشکلات فنی را تجربه می‌کند. را به خوبی و درستی برطرف کنید. پس در این مقاله آموزشی با ما همراه باشید.

آنچه در این مقاله می خوانید:

 • چگونه خطا سایت به مشکلات فنی دچار شده را رفع کنیم.؟
 • دلیل بروز اعلان مشکلات فنی وردپرس چیست؟
 • چه اقداماتی در جهت رفع خطا مشکلات فنی وردپرس انجام دهیم؟
 • فعال سازی قابلیت wp debug
 • رفع مشکلات محدودیت حافظه php
 • بررسی تداخل افزونه ها
 • بررسی وضعیت قالب وردپرس
 • تغییر ورژن php هاست
 • نحوه به روز رسانی ورژن php هاست
 • ریستور بکاپ وب سایت
 • پس چطور خطا را حل می‌کنیم
 • ورود به پنل مدیریت وردپرس برای حل ارور 500
 • رفع خطای مشکلات فنی در وردپرس با بررسی فایل error_log
 • رفع خطای مشکلات فنی در وردپرس با رفع محدودیت وردپرس
 • نتیجه گیری

چگونه خطا سایت به مشکلات فنی دچار شده را رفع کنیم؟

این خطا چگونه است؟ در واقع می‌توان گفت که این خطا همانند خطای500 در همان نسخه های قدیمی وردپرس است. البته توجه کنید که در نسخه 5.2 در وب سایت وردپرسی قابلیت شگفت وجود دارد. این ویژگی نسخه 5.2 قابلیتی داخلی است که به سیستم اضافه می شود.

و این گونه اختلالات موجب تشخیص و شناسایی آن شده و برای برطرف کردن آن، ایمیلی در جهت رفع مشکل به مدیریت سیستم شما ارسال می شود. پس قبل از انجام هر کاری، در ابتدا فقط کافیست ایمیل خود را چک کنید. و اطلاعاتی که جهت راهنمایی برای شما ارسال شده است را مطالعه کنید. در این زمینه سوالاتی برای شما ایجاد می شود، که عبارتند از :

چرا اعلان های سایت وردپرسی و شما دچار مشکل فنی شده است؟ نمایش آنها دلایل مختلفی دارند. تغییرات، تغییر قالب ها، و اضافه کردن افزونه ها، کد نویسی و… موجب نمایش مشکلات فنی می‌شوند. حالا حتما با خود فکر میکنید که چگونه قرار است این مشکلات فنی را رفع کنیم؟ در اولین مرحله باید بررسی کنیم، و علت آن را بیابیم. تا ببینیم برای رفع آن باید چه اقداماتی انجام دهیم.

سوال بعدی که معمولاً صحن و شما را درگیر می‌کند، این است که:من به بخش wp_admin وردپرس دسترسی ندارم. چه کاری باید انجام دهم؟ شما در این حالت می توانید توسط Cpanel یا FTP مثل Filezilla به دایرکتوری های متفاوت راه یابید و تغییرات لازم را اجرا کنید. در ادامه این محتوا با ما همراه باشید، تا این مشکلات را به طور کامل تری با هم بررسی کنیم.

دلیل بروز اعلان مشکلات فنی وردپرس چیست؟

برای حل این مشکل، در ابتدا سوالات زیر را یادداشت کرده و به طور کامل به آنها پاسخ دهید تا بتوانید به سرعت دلایل بروز مشکلات را یافته و آنها را برطرف کنید. که این سوالات عبارتند از:

1.به تازگی افزونه ای را نصب، حذف، یا غیرفعال نموده اید؟ 2.تغییر در قالب جدید اضافه کرده‌اید؟ 3. آیا تغییر خواص و آنچنانی در کدنویسی ایجاد کرده‌اید.؟ 4.آیا تا به حال توسط ftp عنوانی را به روز یا به صورت کامل آن را آپلود کرده اید؟ 5. این سوالات را بخوانید و به طور کاملاً جداگانه، در ذهن خود به آنها پاسخ دهید.

حال به نتیجه هایی رسیدید، اگر شما قبل از انجام هر یک از این تغییرات در صفحه خود با پیغام خطا مواجه شدید، باید در این حالت افزونه های فعال در وب سایت وردپرسی خود را به طور کامل بررسی کنید.

بروز مشکلات فنی سایت

گاهی برخی موارد همچون محدودیت حافظه php، تغییرات افزونه ها، و وضعیت قالب وب سایت، و نسخه هاست، موجب بروز مشکلات فنی می‌شوند. این مشکلات و به عبارتی راه‌حل‌های آنها اصلاً سخت نیستند شاید کمی پیچیده باشند اما به راحتی قابل تغییر هستند، و می‌توان این مشکلات را به خوبی برطرف کرد. فقط کمی توجه نیاز است. و در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

چه اقداماتی در جهت رفع خطا مشکلات فنی وردپرس انجام دهیم؟

 پس از انجام هر کاری، بررسی کنید و چک کنید، ببینید که ایمیل تان به وردپرس متصل است ، در این حالت راهنمایی اطلاعات در این زمینه برای شما ارسال شده است. اگر سوالی داشتید به آن مراجعه کنید. قابلیت WP debug را فعال ، مشکلات محدودیت حافظه را برطرف کرده، و آن را خالی کنید.

همانطور که گفتیم این قالب ها و افزونه ها را بررسی کنید ، و از به روز بودن نسخه PHP هاست اطمینان کامل را حاصل نمایید. این ها نمونه اقدامات لازم در جهت حل خطا، این سایت مشکلات فنی را تجربه می‌کند، هستند.برای اطلاعات بیشتر در این زمینه (رفع خطا می خواهید این کار را انجام دهید در وردپرس) به وبلاگ ما در تی اف نت پلاس مراجعه کنید.

فعال سازی قابلیت wp debug

در ابتدا می خواهم بگویم ، که برای برطرف کردن این خطا، این سایت با مشکلات فنی بسیاری مواجه می‌شود ، به این معناست که یک خطای مهم و اساسی در وب سایت وردپرسی شما ایجاد شده است. در این قسمت ، حالت خطا یابی و دیباگ را فعال کنید. پس از فعال کردن دیباگ وبسایت خود را به سرعت رفرش کنید.

فغال سازی دیباگ در سایت

چک کنید در این حالت و ببینید که آیا خطا از بین رفته است یا نه ، اگر نمی‌دانید و مطمئن نیستید که مشکلتان رفع شده یا نه آنگاه می توانید سایر روش ها را امتحان کنید. در این هنگام دیباگ را فعال کنید. جزئیات بیشتری موجود است اما از طریق روش زیر که به شما می گوییم می توانید تا حدودی این مشکلات ریشه دار را برطرف کنید.

//Turn On Debug Mode. define(`WP _DEBUG`,true)

رفع مشکلات محدودیت حافظه php

در این بخش از حل خطای این سایت مشکلات فنی را تجربه می‌کند تنها کافیست که میزان PHP حافظه سایت وردپرسی خود را چک کنیم. محتویات آن را بررسی کنیم. تا ببینیم حافظه موجود روی 25GM تنظیم شده باشد. فضای ناکافی در حافظه PHP می تواند از اصلی ترین دلایل بروز مشکلات در وردپرس باشد. پس در واقع ما همه تلاش خود را می‌کنیم تا حافظه PHP خود را افزایش دهیم.

در ابتدا لازم است مقدار php_value_limit را تغییر داده و حافظه php را افزایش دهید. سه روش برای شما بیان می کنم که شما می توانید آنها را مطالعه و به دلخواه یکی را امتحان کنید. 1. افزایش حافظه php از طریق فایل htaccess.( که در این روش باید فایل htaccess در سیستم خود باز کنید. راست کلیک کرده و آن را Edit کنید. این کد را اضافه کنید.)

Php_value memory _Limit 25G M

2. افزایش حافظه php از طریق فایل wp_config_php. (این فایل همان فایل نصب وردپرس است. فایل wp_config. php را پیدا کنید. آن را به طور کامل ویرایش کرده و آن را تغییر می‌دهیم ، برای کد از عنوان زیر استفاده کنید.)

Defin(`Wp_M. EMORY_LIMIT; `256M’)

3. افزایش سقف حافظه php از طریق php.ini. ( در برخی هاستینگ ها می توان فایل php.ini را ویرایش کنید. سقف حافظه را افزایش داده و کد زیر را در آن درج کنید.

Memory_limit=25G;

بررسی تداخل افزونه ها

گاهی اوقات، ممکن است تغییرات ایجاد شده روی افزونه ها و موارد دیگر موجب مواجه شدن سایت با مشکلات فنی گردد. در این حالت، باید افزونه ها را به طور کامل بررسی کنیم. و مشکلات آن را پیدا کنیم. در این حالت، می دانید که ما به wp_admin در وبسایت وردپرسی خود دسترسی نداریم.

حالا چگونه افزونه های وردپرسی خود را بررسی کنیم؟ در این حالت، چند شرایط بیشتر را نمی‌توانیم انجام دهیم. اولین بخش آن : حالتی است که از طریق FTp به public_htm میتوان راه یافت. حالت دیگر این است که باید به دنبال wp_content بروید پوشه PLUGINS را پیدا کنید. Plugins را تغییر دهید. به عنوان مثال نام your_plugin را برای آن انتخاب کنید. حالا کار شما تمام شد.

دوباره به وب سایت صفحه خود، باز گردید آن را چک کنید، ببینید مشکل برطرف شد یا خیر. حالا که به صفحه بازگشتید دیگر خطا را مشاهده نخواهید کرد. در این حالت یعنی افزونه های سایت وردپرسی تان با مشکلات فنی مواجه شده است. حالا باید افزونه ها را فعال کنید. سپس به صفحه بروید، سایت وردپرسی خود را چک کنید. همین کار را ادامه دهید تا در نهایت بتوانید افزونه خطا را پیدا کنید.

بررسی وضعیت قالب وردپرس

در این مرحله از حل خطای این سایت مشکلات فنی را تجربه می‌کند باید قالب وردپرس خود را چک کنید. به طور مجدد توسط ftp یا panel به public_html بروید. اول wp_content سپس Themes را بیابید. قالب فعال خود را یافته و نام آن را به سرعت تغییر دهید. در این حالت دوباره به وبسایت وردپرسی خود باز گردید.

آن را بررسی کنید. حالا مشکل فنی از بین رفته و دیگر وجود ندارد و نمایش داده نمی شود. این مشکل توسط به‌روز شدن قالب برطرف شده است، اما حالت دیگر این است که این مشکل وجود داشته باشد. از بین نرود و رفع نشود، حالا در این زمینه به شما پیشنهاد می کنم روش‌های دیگری را امتحان کنید.

تغییر ورژن php هاست

در بخش حل خطای این سایت مشکلات فنی را تجربه می‌کند همه نکاتی که در قبل گفته شد را انجام دادیم. افزونه و قالب وردپرس خود را بررسی کردیم. در این حالت با فعالسازی دیباگ، می توانیم به راحتی مشکلات فنی خود را برطرف کنیم. حالا ورژن php هاست را تغییر داده و بررسی می کنیم تا ببینیم این مشکل رفع شده است یا نه.

اگر این راهکار هم کارساز نبود، میتوانیم ورژن وردپرسی خود را روی نسخه 7.2 تنظیم کنیم. اما خود ورژن 5.2 ورژن 7.2 php را برای دفع این مشکلات برای شما کاربران گرامی توصیه کرده است. در این بخش از محتوا امیدواریم که تغییر ورژن php هاست کارساز واقع شده باشد.

نحوه به روز رسانی ورژن php هاست

برای به روزرسانی در این بخش ،حل خطای این سایت مشکلات فنی را تجربه می‌کند باید بگویم که شما باید از طریق کنترل پنل اقدام نمایید. یعنی در واقع به روز رسانی php هاست خود را از طریق cpanel انجام دهید. در این بخش روی گزینه multi php Manager کلیک کرده و آن را انتخاب کنید. سعی کنید آخرین ورژن ارائه شده را انتخاب کرده آن را نصب و تغییرات را روی آن ایجاد کنید.

حالا سریعاً به وب سایت وردپرسی خود، بازگردید. اگر مشکل خطای، این سایت مشکلات فنی را تجربه می کند را برطرف کردید. که در واقع می توان گفت شما موفق شده اید. اما اگر غیر از این بود باید، روش‌های دیگری که برایتان توضیح می‌دهم را امتحان کنید. امید داریم در رفع مشکل این خطا موفق شوید.

ریستور بکاپ وب سایت

همه این روش ها را امتحان کردیم. هیچکدام پاسخگوی نیاز ما نبود. در این حالت می توانیم این بخش را امتحان کنیم. آخرین بکاپ وب سایت خود را بازنمایی کرده تا در این حالت تاریخ و آخرین وب‌سایت شما از بکاپ گیری بازگردانی شود. در این حالت شما نسخه بکاپ ندارید.

از سرویس میزبان خود این نسخه را دریافت کنید. در این صورت نیاز به خرید یک هاست بک دارید. از وب سایت وردپرس خود یک نسخه فول بکاپ تهیه کنید. در این حالت اصلاً نگران از دست رفتن وبسایت خود نباشید.

پس چطور خطا را حل می‌کنیم

نسخه جدیدی تهیه کنید. در این نسخه هنگامی که خطا را مشاهده کردید، به سراغ ایمیل سایت بروید که همان طور که گفتیم این ایمیل اطلاعات کافی را برای شما ارسال می کند. حالا دلیل خطا را بررسی کرده و افزونه یا قالبی که خطاکار بوده است.

را از طریق نشانی آن را شناخته و آن را حذف کنید در این خطا مشخص می‌شود که افزونه Easy Digital Download، موجب بروز خطا شده و دلیل خطا هم Maximum execut iOn. time of 300 seconds است و عملی شدن آن بیش از400 ثانیه طول خواهد کشید. و برای انجام عملیات به این زمان نیاز داریم. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه (خطا پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده است در وردپرس) به وبلاگ ما در تی اف نت پلاس مراجعه کنید.

ورود به پنل مدیریت وردپرس برای حل ارور 500

یک نسخه جدید که امروزه سایت وردپرس به عنوان یک قابلیت جدید اضافه کرده است ، و آن عبارت است از قابلیت ورود به پنل مدیریت وردپرس ، حتی با وجود خطا500 است. اگر تا قبل از آن سیستم خطای500 داشت نمیشد در این حالت به راحتی وارد پنل مدیریت شد، تا بخواهید افزونه ها را غیرفعال کنید.

اما در نسخه جدیدی که جزء قابلیت‌های به روز وردپرس است و تنها کافیست نشانی مورد نظر خود را وارد کنید تا از آن طریق بتوانید مشکلات خود را بررسی کنید. عاملی شبیه Recovery ایجاد می شود که موجب بروز اختلال در کارکرد سیستم شما شده و از این طریق می توانید مشکلات ایجاد شده را به راحتی برطرف کنید.

رفع خطای مشکلات فنی در وردپرس با بررسی فایل error_log

در این حالت یک فایل بسیار مهم و کاربردی وجود دارد. که ارور لاگ نامیده می شود. که خطاهایی که در رابطه با وردپرس ایجاد می شود را درون حافظه خود ذخیره میکند. این کار موجب می شود تا در هنگام بروز مشکل در سایت وردپرسی خطاهای موجود را شناسایی و آنها را برطرف کرد. در این حالت به سراغ فایل public _html رفته ، باز کرده و با دقت آن را بررسی کنید.

اگر حجم این فایل زیاد باشد و آپلود نشده باشد می توانیم به یک باره آن را حذف و سایت را رفرش داده دوباره بازگردانی کنیم. فایل را باز کنید در آخر آن را بخوانید. بله درست است در خط آخر آن نشانی افزونه‌ای است که ما دقیقا می‌خواستیم. پس تلاش کنید تا بتوانید توسط این روش حل خطا این سایت مشکلات فنی را تجربه می کند را برطرف کنید.

رفع خطای مشکلات فنی در وردپرس با رفع محدودیت وردپرس

در این بخش می خواهیم بگوییم که وردپرس توسط هاست یا فایل دیگری به نامhtaccess بخشی را به صورت پیش فرض از رم هاست ، برای استفاده زیاد تعیین می کند. این کار را به این دلیل انجام می‌دهیم تا اختلال از جانب سایت ایجاد نشود، و سرعت آن را کند نکند. در این حالت عبارت زیر باید افزایش یابد :

Php_value memory _Limit 25GM

در کد بالا مقدار رم25G مگابایت در نظر گرفته شده است که این مقدار را می‌توانیم ، افزایش یا کاهش دهیم.

نتیجه گیری

در این آموزش از وبلاگ( تی اف نت پلاس) سعی کردیم محتوای آموزشی مفیدی در اختیار شما قرار داده باشیم. و همه موضوعات را به صورت کامل برای شما توضیح دادیم. در این مقاله برای شما از مشکلات فنی ایجاد شده گفتیم. و دلایل بروز اعلان مشکلات فنی وردپرس را بیان کردیم. اقداماتی در جهت رفع خطا مشکلات فنی وردپرس انجام دادیم. و قابلیت‌های WP debug را فعال سازی کردیم.

مشکلات محدودیت حافظه را برای شما بازگو کرده ، و از تداخل افزونه ها برای شما عنوان هایی را مثال زدیم. در این محتوا قالب وب سایت وردپرس را بررسی کردیم. و ورژن php هاست را تغییر دادیم ورژن php را به‌روزرسانی کردیم. ریستور بکاپ وب سایت را انجام دادیم. و متوجه شدیم چگونه خطا را حل کنیم. در این حالت به پنل مدیریت وردپرس می‌رویم. و مشکلات فنی را با فایل error_log برطرف کرده‌ایم.

و آموختیم که می‌توانیم این مشکلات را توسط محدودیت وردپرس برطرف کنیم. و در پایان امیدواریم که توانسته باشیم ، مشکل حل خطا این سایت مشکلات فنی را تجربه می‌کند ، را برای شما برطرف کرده باشیم. اگر علاقه مند به موضوعاتی از این قبیل هستید ، به وبلاگ ما در(تی اف نت پلاس) مراجعه کنید. اگر نظرات یا سوالاتی در این زمینه دارید ، در بخش نظرات با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت به شما پاسخ دهیم.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.