قالب های وردپرسی

جلسه اول, آشنایی کامل با قالب وودمارت

با نام و یاد خدای بزرگ سلام و ارض ادب خدمت همراهان همیشگی وب سایت تی اف نت پلاس, امروز در این مقاله قصد داریم قالب وودمارت فروشگاهی را مورد برسی قرار بدهیم! در این جلسه که جلسه اول آموزش محصوب میشود تنها در مورد دوره و ویژگی ها این قالب زیبا صحبت خواهیم کرد!

درحال بارگذاری...

آشنایی با قالب وودمارت | قالب فروشگاهی بسیار شیک

حتما تا به الان متوجه شدید که قالب وودمارت یک پوسته فروشگاهی وردپرسی میباشد! در واقع این قالب وردپرسی هر آنچه را که یک سایت فروشگاهی نیاز دارد را در خود جای داده است! که این یکی از امتیازات پوسته وودمارت محصوب میشود! پس نقطه اول شد پوسته وودمارت یک قالب فروشگاهی پیشرفته است!

طراحی بسیار زیبا و حرفه ای قالب

نقطه دومی که در این پوسته حرفه ای ( وودمارت ) وجود دارد این است که طراحی بسیار زیبایی را به خود اختصاص داده است! طراحی های صفحه فروشگاه قالب با استایل های مختلفی است! البته نمایش محصولات سایت نیز چندین استایل را شامل میشود! این پوسته تقریبا برای هر چیزی یک سری استایل اختصاص داده است که این ویژگی ها پوسته را خاص میکند!

امکانات بسیار متنوع و زیاد

خوب حالا بیایید در مورد امکانات این پوسته صحبت بکنیم! خوب در کل این قالب برای هر چیزی یک سری امکانات در نظر گرفته است که میتواند ( المان های اختصاصی برای ساخت هدر سایت, المان های اختصاصی در ویژوال کامپوزر و… ) باشد! با این پوسته به جرات میگیم که میتوان هر نوع فروشگاهی اینترنتی را راه اندازی کرد!

کد نویسی کاملا بهینه با سرعت بسیار بالا

ما در ویدئو جلسه اول یا ( آشنایی با قالب وودمارت ) کاملا توضیح داده ایم که این پوسته کاملا کدنویسی بهینه ای دارد بنابر این از سرعت لود بسیار بالایی نیز برخودار است! این ویژگی میتواند به سئوی سایت نیز بسیار تاثیر بگذارد! البته در نظر داشته باشید که با تولید محتوای اصولی میتوانید در کمترین زمان ممکن به برترین رتبه های گوگل دست پیدا بکنید!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.