مطالب دسته بندی نشده

رفع خطا پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس

خطا پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس

با نام و یاد خدای مهربان. با عرض سلام خدمت همراهان همیشگی تی اف نت پلاس. امروز در این مقاله آموزشی قصد داریم این موضوع رفع خطا پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس ، را به صورت کامل و جامع و مفهومی برایتان بیان کنیم. حال در ابتدای این مقاله آموزشی قصد داریم در ابتدا شما را با این موضوع ، رفع خطا پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس آشنا کنیم.

پس در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. خب… همانطور که می دانید این خطا پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس ، یکی از خطاهای بسیار مهم و جدی در وردپرس است. که گاهی ظاهر می‌شود. این خطا بدان معنی است که به عنوان مثال ما در هنگام نصب یک قالب و یا افزونه که در هاست ما موجود است.

به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی نمی توانیم یک پوشه دیگر را جایگزین پوشه ای که از قبل موجود است کنیم. چرا که در این حالت با خطا پوشه هدف از قبل موجود است مواجه خواهیم شد. که در این حالت باید فکری به حال رفع پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس کنیم.

در واقع ما در مقاله رفع خطا پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس تصمیم گرفته‌ایم تا به خوبی این خطا را رفع کنیم. در واقع ما قصد داریم در این مقاله کاری کنیم که اصلاً این خطا رخ ندهد. و ما ناچار به رفع آن نباشیم.

پس همانطور که گفتیم ما در حین آپلود یک فایل در وردپرس با این خطا پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس مواجه می‌شویم. در واقع عامل اصلی این خطاها هنگامی است که ما قالب و افزونه هایی که آن ها را اضافه میکنیم را به صورت کامل حذف کنیم. و این خطا را به وجود می آورد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

  • خطا پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس
  • رفع خطا پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس
  • نتیجه گیری

خطا پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس

در این مقاله از رفع خطا پوشه هدف از قبل موجود و به صورت کامل در بخش قبلی شما را با این خطا آشنا کردیم. و گفتیم چه زمانی ایجاد می‌شود. اما ، در این بخش قصد داریم بگوییم که چگونه می توانیم این خطا را رفع کنیم. حال در هنگام بروز این خطا راه حل هایی را برای شما توضیح می‌دهیم. که کاربردی هستند. و می توانید از طریق آنها خطا را رفع کنید.

به صورت کلی اگر شما افزونه و یا قالبی در هاست وردپرس خود دارید. و حالا قصد افزودن همان افزونه یا قالب با همان نام را در هاست خود دارید در این صورت با خطا مواجه می‌شوید. این خطا به دلیل عوامل امنیتی ایجاد می‌شود. یعنی این موارد امنیتی وردپرس است که موجب می‌شود هنگام افزودن افزونه یا قالب تکراری خطا پوشه هدف از قبل موجود است رخ دهد.

حال شما فقط کافیست به صورت کاملاً دستی این پوشه جایگزین را حذف کنید. طبق تحقیقات مشخص شده که در هنگام بروز خطا شما با این پیغام مواجه خواهید شد در حال نصب افزونه از پرونده فرستاده شده : wordpress _seo_zip. گشودن بسته فشرده شده… در حال نصب افزونه… پوشه هدف از قبل موجود است.

/c:/xampp/wp_content/plugins/wordpress _seo

مشکل در نصب افزونه. بازگشت به نصب کننده افزونه ها. پس همانطور که مشاهده می کنید ، در هنگام بروز این خطا مشکل آن هم در هاست یا همان سئو محلی یا لوکال سئو که برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله سئو محلی یا لوکال چیست؟ و چه کاربردی دارد؟ مراجعه کنید. حالا این خطا برایتان نوشته شده است. که آن را به دو صورت می توانید برطرف کنید. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

 

رفع خطا پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس

این بخش در دو حالت 1نصب ناموفق و 2. حذف ناموفق ایجاد می شود. که در این بخش هر کدام را به اختصار برایتان توضیح می دهیم.

1. نصب ناموفق : همانطور که در بخش قبلی برایتان گفتیم ، شما در حین افزودن یک افزونه ( معرفی بهترین افزونه های وردپرس) و یا افزودن یک قالب (معرفی بهترین قالب های وردپرس) که به دلایل مختلف ممکن است به درستی و به صورت کامل نصب نشود. با این خطا مواجه می شوید.

و پوشه ای به نام wp_content/plugins ایجاد می‌شود. که محتویات درون آن کامل نیستند. در این حین شما تصمیم به نصب دوباره افزونه ها می گیرید. که متاسفانه بازهم با این خطا مواجه می شوید. البته ناگفته نماند که اگر شما اطلاعات کافی در رابطه با نصب افزونه ها ندارید ، می توانید به مقاله آموزش کامل نصب افزونه وردپرسی مراجعه کنید.

رفع خطا

2. حذف ناموفق : در این حالت حتماً شما اقدام به حذف یک افزونه کرده‌اید. به دلیل وجود مشکلات زیادی ممکن است این افزونه حذف نشود. یعنی پوشه افزونه از هاست شما به صورت کامل حذف نگردد. در این حالت با خطا مواجه می شوید. حتی اگر مدت زمانی را به آن اختصاص دهید باز هم موفق نخواهید شد.

پس به صورت کلی می توان گفت این دو دلیل از عوامل مهم برای ایجاد خطا پوشه هدف از قبل موجود است ، می شوند. چون از قبل پوشه وجود داشته و امکان جایگزین پس از آن ممکن نیست. در این صورت یک راه‌حل مختصر و مفید برای رفع خطا پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس برایتان بیان می کنیم. در ابتدا وارد هاست خود شوید و پوشه را حذف کنید.

یعنی وارد بخش file Manager شوید. به بخش مدیریت فایل بروید. مسیر public _html/wp_content / plugins را یک به یک طی کنید. افزونه را بیابید و پس از کلیک راست کردن گزینه حذف را انتخاب کنید. بلافاصله یک پنجره نمایش داده می شود.

روی confrim کلیک راست کرده و پوشه را حذف می‌کنیم. حالا ممکن است که ما به جای یک افزونه یک قالب را اضافه کنیم. اصلاً نگران نباشید ، چرا که برای آن هم ما هم این کارها را انجام می دهیم. فقط برای حذف قالب مسیر public _html/wp_content/Themes را طی کرده و به آسانی اقدام به حذف آن کنید.

نتیجه گیری

ما در این مقاله آموزشی ، موضوع رفع خطا پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس را به صورت کامل برایتان بیان کردیم. و این موضوع را به شما آموزش داده ایم. حال امیدواریم که توانسته باشید مشکل خود را در این زمینه به خوبی برطرف کنید.

اگر در این زمینه سوالی داشتید با ما در میان بگذارید. تا در اسرع وقت به شما پاسخ دهیم. اگر علاقمند به موضوعاتی از این قبیل هستید ، به وبلاگ ما در تی اف نت پلاس مراجعه کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.