مطالب دسته بندی نشده

رفع مشکل به روز نشدن سریع وب سایت وردپرسی

رفع مشکل به روز نشدن سریع وب سایت وردپرسی

با نام و یاد خدای مهربان.با عرض سلام خدمت همراهان همیشگی تی اف نت پلاس .در این مقاله ی آموزشی قصد داریم ، به رفع مشکل به روز نشدن وردپرس بپردازیم. پس در ابتدا باید بدانیم که منشاء این مشکلات ایجاد شده ، چیست؟ و از کجا است؟و به عبارت دیگر چگونه می توان آن هارا برطرف کرد؟برای حل مشکلات خود، در این مقاله با ما همراه باشید. محتوایی را شروع به نوشتن کرده ایم ، مشکلات به روز نشدن و رخداد خطا در وردپرس داریم.

در ابتدا بارگیری را شروع میکنیم. در این بخش باید رفع بروز نشدن وردپرس داشته باشیم. اگر نتیجه ای حاصل نشد،مجداً بارگیری میکنیم. نتیجه نمیگیریم.مرورگر، حافظه پنهانی دارد. شاید حافظه آن پر شده باشد .حافظه ی پنهان مرورگر را حذف میکنیم. به روز نشدن وب سایت درواقع میتواند یک مشکل بزرگ باشد. کار کردن با وردپرس و ابزار های آن کاری بسیار آسوده است. به همین خاطر است که مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار می گیرد.

اما گاهی به روز نشدن سریع ، مشکلاتی ایجاد میکند. اما بطور کلی میتوان گفت که این مشکلات ، در وب سایت وردپرسی می توانند به دو دسته تقسیم شوند. دسته ی اول ، شامل حالت هایی است که ، ما تغییرات را ایجاد کرده ایم اما، شاهد این تغییرات نیستیم. و در این حالت پیام ارور یا همان خطا را دریافت می کنیم. و کار ما بشدت سخت می شود. که برطرف کردن آنها را ، در قسمت های بعدی به شما آموزش خواهیم داد. در این مقاله ی آموزشی با ما همراه باشید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 • چرا مشکل به روز نشدن وردپرس داریم؟
 • رفع مشکلات به روز رسانی وب سایت در وردپرس
 • پاک کردن حافظه پنهان وردپرس برای سایت خود
 • مشکل بروز نشدن وردپرس
 • به روز رسانی خودکار وردپرس با شکست مواجه شد
 • مشکل به روز نشدن قالب و افزونه ها در وردپرس
 • آموزش به روز شدن وردپرس از طریق هاست
 • رفع ارور به روز رسانی از طریق افزودن کد به قالب وردپرس
 • رفع مشکل به روز نشدن هسته وردپرس از طریقWPCLI
 • رفع مشکل متوقف شدن آپدیت وردپرس
 • علائم مشکل بروزرسانی نشدن سایت وردپرس
 • علت مشکل بروزرسانی نشدن سایت وردپرس
 • بکاپ گیری در وردپرس
 • نتیجه گیری

چرا مشکل به روز نشدن وردپرس داریم؟

اساسی‌ترین مشکل، به روز نشدن در سایت های وردپرسی، از حافظه پنهان یا ( caching ) ایجاد می‌شود. این حافظه به طور پیش فرض، فعال می شود. به طور کلی، می‌توان گفت این حافظه را شرکت های وردپرس فعال می‌کنند، تا یک صفحه از محتوای ما را در وبسایت ذخیره کنند. البته ناگفته نماند، که این یک نسخه موقت است. این کار باعث می‌شود سرعت وبسایت ما بیشتر و عملکرد آن افزایش یابد. مرورگری که ما از آن استفاده می‌کنیم، کروم است.اینگونه میتوانیم رفع به روز نشدن وردپرس را حل کنیم.

ممکن است نسخه های ذخیره شده از صفحات وردپرسی ما در فضای موقت توسط این مرورگر ذخیره شده باشد. که این کار موجب می‌شود ، سرعت به روز رسانی سایت ما به طور چشمگیری افزایش یابد. هنگامی که تمامی این تغییرات را ایجاد کردیم ، باید روی گزینه ذخیره کلیک کنیم. پس از آن می‌توانیم نتایج را مشاهده کنیم. در واقع می‌توان گفت، که در سایت‌ها بخشی موجود است، که فقط و فقط مختص حافظه پنهان است. و در آن هم ابزارک هایی وجود دارد ، که ما از آنها استفاده می‌کنیم.

اگر این افزونه ها که در مرورگر وب سایت وجود دارند، به درستی پیکر بندی نشده باشند ، مشکل ساز شده و به طور کلی می‌توان گفت، عمده‌ترین دلیل به روز شدن وب سایت وردپرس همین افزونه ها هستند. هنگام افزودن یک پست جدید در وبسایت، تنظیمات آن صفحه به سرعت ظاهر نمی شوند. رفع مشکلاتی از این قبیل ، بسیار ساده است. و در واقع ما می توانیم با کمی اطلاعات در این باره ، این مشکلات را به سرعت و به خوبی و با نتایج مثبت برطرف کرده، و کاری کنیم مشکلات دردسرساز نشوند.

رفع مشکلات به روز رسانی وب سایت در وردپرس

برای برطرف کردن، مشکلات به روز نشدن سریع در وب سایت های وردپرسی ، ابتدا راه‌حل‌هایی را به شما پیشنهاد می دهیم. شروع به توضیحات کامل و جامع می کنم. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. در این بخش ، دو حالت کلی را برای شما بیان می کنیم. که عبارتند از:

1. بارگیری مجدد مرورگر یا پاک کردن حافظه پنهان مرورگر.

2. پاک کردن حافظه پنهان وردپرس ،برای وب سایت خود.

1. بارگیری مجدد مرورگر، یا پاک کردن حافظه پنهان مرورگر: در ابتدا هم کمی در این رابطه گفت و گو کردیم. طبق تحقیقاتی که انجام دادیم ، مشخص شد در این حالت فقط و فقط کافیست مرورگر را برای بار دوم بارگیری کنیم. همانطور که می دانید ، گاهی اوقات مرورگر به جای نشان دادن نسخه های جدید و بروز می تواند نسخه های ذخیره شده از صفحات ما را که بخش قبلی از آن ها گفتیم را ، به ما نشان دهد.

برای رفع این مشکلات مجدد شروع به بارگیری می کنیم. در این حالت ، از مرورگر کروم خواسته‌ایم که نسخه جدید را برای ما به روز رسانی کند. در این حالت اگر کمی دقت کنید ، می بینید مشکلات به روز نشدن به صورت سریع در سایت وردپرس ، برای کاربران رفع می‌شود. حالا دوباره چک کنید و ببینید مشکلتان برطرف شد یا خیر. اگر برطرف شد که شما نتایج خوبی کسب کرده اید. و کار شما در همین قسمت به پایان می‌رسد. اما اگر این مشکل برای شما رفع نشد ، به سراغ مرحله دوم رفته و آن را هم به طور کامل امتحان میکنیم.

در مرحله دوم 2. پاک کردن حافظه پنهان وردپرس برای وب سایت خود: در این مرحله هم طبق توضیحات قبلی که داده شد ، می توانیم حافظه پنهان مرورگر خود را خالی کنیم. و تمامی محتوای موجود در آن را حذف کنیم. توجه کنید که مرورگر شما از نوع مرورگر کروم است. به صفحه نگاه کنید در سمت راست گوشه صفحه سه نقطه وجود دارد. گزینه پاک کردن اطلاعات مرورگر را پیدا کنید. روی آن گزینه کلیک و در این حالت خواهید دید که تمامی حافظه پنهان مرورگر شما حذف شده است. اما این حذف شدن همیشگی نیست.

موقت است و می‌تواند برای زمان خیلی کوتاهی خالی بماند. چرا که طبق گفته هایمان در بخش قبلی حتماً متوجه شدید، اگر مرورگر شما از نوع کروم باشد، در واقع از صفحات شما یک نسخه کپی برداری کرده و آن را در حافظه پنهان ذخیره می‌کند. و همین امر که امنیت چندانی هم ندارد گاهی می‌تواند کار شما را با مشکل مواجه کند. خلاصه می‌گوییم این دو مرحله را به خوبی و با دقت انجام دهید. امیدواریم که توانسته باشید رفع به روز نشدن وردپرس در وبسایت خود را به خوبی خوب به اتمام برسانید.

پاک کردن حافظه پنهان وردپرس برای سایت خود

در این بخش، می خواهیم موضوعات کاربردی را برای شما بیان کنیم، همانطور که در بخش مقدمه برای شما گفتیم از عوامل اساسی که موجب بروز شدن سریع وب سایت وردپرس می شود. پیکربندی ضعف افزونه ذخیره سازی هستند. بسیاری از افزونه ها در سایت وجود دارند، که می توانیم با انتخاب آنها حافظه پنهان مرورگر کروم را به صورت کامل حذف کنیم. حالا در این بخش قصد معرفی انواع افزونه ها و نحوه کارایی و کاربرد آنها را به شما توضیح می دهیم. و تا حدودی آنها را برایتان معرفی می کنیم.

1. افزونه wprocket حتماً شما در سایت وردپرس خود از این افزونه استفاده می کنید. پس در این حالت به بخش تنظیمات بروید و افزونه مورد نظر را انتخاب کنید. آن را اضافه کنید. اکثریت کاربران با استفاده از این افزونه مشکل به روز شدن را به خوبی برطرف می کنند. در این حالت به خوبی شاهد تغییرات خواهید بود.

2. افزونه wp supercache اگر تا به حال از این حالت استفاده کرده‌اید، مانند گزینه قبل بر بخش تنظیمات رفته و آن را ذخیره کنید. اما یک تفاوت ریز در این میان وجود دارد و آن این است که با کلیک روی گزینه Delet cache تمام حافظه پنهان شما حذف خواهد شد.

3. Bluehost : اگر تا به حال این افزونه را در سایت وردپرس خود اضافه نکرده اید، و به طور کلی قصد نصب هیچ گونه افزونه ای را نداشته باشیم در این حالت شرکت های وردپرس به طور پیش فرض سیستم شما را فعال می‌کنند.

4. Site Groung این حالت یکی از معتبرترین شرکت های وردپرس است که کار آن ذخیره سازی داخلی است. که این حالت یک هاست نام دارد. این است که برای مدیریت آن نیاز به یک افزونه کاملاً جدا داریم. افزونه را اضافه می‌کنیم، تا حافظه پنهان را به خوبی مدیریت کنیم. در این حالت می توانیم روی گزینه purge sg che کلیک کنیم. تا مانند قسمت های قبلی حافظه پنهان به طور موقت حذف شود.

5. پاک کردن حافظه پنهان در افزونه sucuri تقریباً ما برای محافظت از سایت خود از بخشی به نام فایروال استفاده می کنیم. این موضوع را مورد توجه قرار دهید که فایروال قابلیت ذخیره سازی پنهان دارد. پس می توانیم مانند بخش های قبلی از برخی افزونه هایی که گفته شد برای پاکسازی حافظه پنهان این بخش هم استفاده کنیم.

برای اطلاعت بیشتر در این زمینه میتوانید به محوای آموزشی در وبلاگ ما (آموزش نحوه خالی کردن کش تمامی مرورگرها) در تی اف نت پلاس مراجعه کنید و از طریق آن به تمامی سوالات خود دست یابید .

مشکل بروز نشدن وردپرس

در این بخش 4 موضوع را با هم بررسی می‌کنیم:1. مشکل ارتباط هاست شما با سرورهای وردپرس. 2. مشکل محدودیت منابع سرور شما. 3. مشکل فضای هارد دیسک روی سرور شما. 4. درخواست طلاعات اف تی پی FTP توسط وردپرس .

خب… موضوع اول را به طور کامل با هم بررسی می‌کنیم : 1. مشکل ارتباط هاست شما با سرورهای وردپرس : هاستینگ های ایرانی بخشی است که این مشکل معمولاً در آن ایجاد شده ، و رخ می‌دهد. این قالب چگونه ایجاد می‌شود ؟ گاهی سایت ما قادر به برقراری ارتباط با سایت های وردپرسی نیست ، در این حالت احتمالاً مشکل از سرور های وردپرسی است .

اگر چنین مشکلی ایجاد شد، می‌توانیم هاست خود را تغییر دهیم. این کار را به این دلیل انجام می‌دهیم، چون می‌دانیم اگر هاست ما نتواند با سرورهای سایت وردپرسی ارتباط فعال برقرار کند، در این حالت نمی‌تواند با سرورهای گوگل هم ارتباط برقرار کند. اگر شما در نرم افزار خود قادر به تغییر ، هاست خود نیستید، می‌توانید وردپرس خود را آپدیت کنید.

2. مشکل محدودیت منابع سرور شما: این بخش کمی متفاوت‌تر از قسمت قبلی است، و در این حالت ممکن است سرور سایت شما که مشکلاتی از قبیل به روز نشدن را دارد، دسترسی های لازم برای دانلود و استخراج وردپرس را دارند. آن هم از فایل زیپ بهترین حالت ممکن در این بخش این است که، میزان Memorylimit و Maxfillsize را افزایش دهیم . انجام این روش‌ها نتوانیم مشکلات وردپرسی خود را حل کنیم، باید هاست سایت وردپرسی خود را تغییر دهیم.

3. مشکل فضای هارد دیسک روی سرور سایت شما: گاهی اوقات مشکلات انبوهی برای ما ایجاد می‌شوند، که گاهی حل شدنی هستند و به راحتی می‌توان آنها را برطرف کرد. گاهی اوقات فضای هاست ما تمام می شود، و ما در این حالت فضای کافی برای ذخیره وردپرس خود، نخواهیم داشت.

طبق تحقیقات انجام شده مشخص شد که در این حالت ما می‌توانیم، فضای دیسک خود را، از Cpanel سایتمان بررسی کنید در این حالت وارد سی پنل می‌شویم و انرا انتخاب می کنیم . اگر فضای هاست ما پر شده باشد ، باید به هاستینگ مراجعه کرده و سایت خود را ارتقا دهیم.

4. درخواست اطلاعات اف تی پیFTP توسط وردپرس : در این حالت فورترس اطلاعات اف تی پی را برای دسترسی به فایل های سایت ما درخواست می کند ، و به این صورت عمل می‌کنیم . اگر در هنگام کار با وردپرس خطای اطلاعات اتصال FTP وردپرس رخ دهد این حالت فقط و فقط باید FTP خودمان را وارد کنیم .

تا بتوانیم به مراحل دیگر راه یابیم . حال ممکن است که ما اطلاعات FTP را به یاد نداشته باشیم و به کلی آن را فراموش کرده باشیم ، در این صورت باید با میزبان خود تماس گرفته و اطلاعات FTP هاست خود را به دست آورده و وارد سایت وردپرس تا حدودی رفع به روز نشدن وردپرس وبسایت خود را حل کرده باشیم .

به روز رسانی خودکار وردپرس با شکست مواجه شده

همانطور که گفتیم به روز رسانی در وردپرس بسیار حائز اهمیت است در این حالت این سوال برای شما ایجاد می شود که اصلا چرا باید سایت وردپرسی خود را به‌روزرسانی کنیم گاهی مشکلات برای نسخه قبل ایجاد می‌شود افزونه های وردپرس جدید است در این حالت یکی از آنها را نصب کنید در واقع آن را به‌روزرسانی کرده‌اید با توجه به مطالب گفته شده و عملیات انجام شده متوجه می‌شویم .

که عملیات به روز رسانی در این حالت با خطا مواجه می‌شود پس از اینکه مطمئن شدید خطا رخ داده باید افزونه ها را به سرعت به غیر فعال کنید و دوباره چه کنیم اگر مشکلی نبود که موفق شده اید و اگر نتیجه نداد باید روش دیگری را امتحان کنیم هست به عملیات انجام شده خطا رخ داد باید از نمایش محتوای خود جلوگیری کنید سپس باید فایل maintenan مراجعه کرده و تمامی صفحات و محتوا های موجود آن را حذف کنیم.

تا دیگر ارور ای رخ ندهد همانطور که متوجه شدید این کار موقت است و در این حالت فقط می‌توانیم جلوی نمایش علامت خطا در سایت را بگیریم به طور کلی نمی توانیم آن را برای همیشه از بین ببریم که به نکته های گفته شده توجه کنید و مطمئن باشید که به راحتی می‌توانید مشکلات وردپرسی حاصل از بروز نشدن سایت خود را برطرف کنید.

مشکل به روز نشدن قالب و افزونه ها در وردپرس

هنگامی که تعدادی از توابع php از حرف سرور هاست شما بسته شود ، افزونه ها در وردپرس ها نمی توانند به روز شوند . حال قصد تغییر این مشکل را داریم. در ابتدا وارد فایل منیجر هاست شوید . فایلی موجود است که مرتبط با تنظیمات وردپرسی است.  به نام wp_config.php آن را جست و جو کنید. انتخابش کنید.

به بالای صفحه نگاه کنید گزینه ای وجود دارد Edit نام دارد. برای این که تغییرات ایجاد کنیم آن را انتخاب می کنیم . کدی در انتهای فایل برای شما قابل مشاهده است. آن را ذخیره کنید . به صفحه وردپرس بروید، افزونه ها را نصب کنید. اگر با دقت به توضیحات بنده گوش فرا داده باشید، حتماً موفق به نصب آنها خواهید شد. در این حالت باید این مشخصات را کامل کنید.

1. رمز اف تی پی رمز هاست .

2. یوزر اف تی پی یوزر هاست .

3. نوع ارتباط ftp .

در واقع به طور کلی می‌گویم هر بار که قصد انجام این عملیات را داشته باشید ، این اطلاعات را باید وارد کرده آن را کامل کنید . اگر در هر عملیات این کارها را به راحتی انجام دهید ، مشکل به روز شدن قالب افزونه ها در وردپرس را به راحتی برطرف خواهد شد . اما ممکن است این کارها را انجام دهید و مشکلتان برطرف نشود، در این صورت باید از طریق روش‌های دیگری امتحان کنید. امیدواریم که توسط همین بخش مشکلات شما به خوبی حل شده و پاسخ سوال خود را بیابید.

آموزش به روز شدن وردپرس از طریق هاست

اگر دوست دارید که از افزونه های وردپرسی استفاده کنید، و قصد به‌روزرسانی وردپرس را دارید، میتوانید توسط هاست PhpMyAdmin به به روزرسانی سایت خود اقدام کنید . در این حالت اولین کاری که قرار است انجام دهیم, این است که در ابتدا وارد بخش PhpMyAdmin هاست خود شوید . پس از بعد ورود به بخش PhpMyAdmin به صفحه نگاه کنید. ستونی در سمت چپ شما قرار دارد، روی آن کلیک کنید .

آموزش به روز شدن وردپرس از طریق هاست:

جدول wp_options را بیابید . اگر آن را پیدا نکردید، آن را از Breowse جست و جو کنید . اگر روی این جدول کلیک و ستون Core_Update.Lock را پیدا کنید.در گزینه کناری آن ، Delete را یافته، و روی آن کلیک کنید . در واقع شما با این کار قفل دیتابیس را از روی گزینه بروز رسانی آن بردارید، در این حالت در سریع ترین زمان بدون نصب افزونه ها، می توانید مشکل به روز رسانی بعدی که در حال رخداد است پیشگیری و آن را حل کنید.

رفع ارور به روز رسانی از طریق افزودن کد به قالب وردپرس

اگر تمامی این روش‌ها از رفع مشکل به روز نشدن وردپرس را انجام دادید و هیچ کدام از آن برای شما کارساز نبود، در این حالت روش دیگری وجود دارد برای اینکه رفع خطا در وردپرس داشته باشیم و آن این است که کد را به فایل Functions در قالب خود بیفزایید اگر این کار را انجام دهید، در واقع مجوز حذف سطر core_updater را از دیتابیس هاست حذف کرده اید و با انجام این کار خواهید دید که به روز رسانی سایت وردپرس مجدد در حال بارگیری است.

پس از این مراحل را انجام دهید به هاست مراجعه کنید به بخش وردپرس نصب شده رفته و به wp_content/themes بروید پوشه ای که قالب تان در آن وجود دارد را بیابید و فایل Functions.Php را پیدا کنید راست کلیک کرده و گزینه edit را انتخاب کنید در این حالت فقط یک راه وجود دارد و آن هم این است که این خود را به آن بیفزایید delete_option ( core_updater.Lock )

رفع مشکل به روز نشدن هسته وردپرس از طریق WPCLI

برخی کاربران خاص وجود دارند، که از WPCLI استفاده می کنند اگر کد زیر را بیفزاییم در واقع میتوانیم قفلی که در به‌روزرسانی وجود دارد را، حذف کنیم . این کد را بیفزایید تا بتوانید مقدار core_updater. Lock را کم کنید . تا بتوانید رفع مشکل به روز نشدن وردپرس کنید. این کد عبارت است :

Wp option delete core_updater. Lock

رفع مشکل متوقف شدن آپدیت وردپرس

طبق تحقیقات و پرس و جو های انجام شده ،در  رفع مشکل به روز نشدن وردپرس به این نتیجه رسیدیم که برخی کاربران، توانسته اند با ویرایش فایل class_wp_upgrader.php مشکل Another Update Currently In Process را حل کنید . به بخش نصب وردپرس که در هاست است، بروید و پوشه ی wp_admin/in cludes را انتخاب کنید. و فایل class_wp_ upgrader را پیدا کرده و همانطور که گفتیم ، کلیک راست کنید و edit را انتخاب کنید.

رفع مشکل توقف بروزرسانی

مقدار core_updater.lock که همان قفل به روز رسانی نام دارد را ، حذف کرده و به دنبال lock بگردید . اما نکته مهم و قابل توجه این است که، قبل از انجام هر تغییری ، یک نسخه بکاپ تهیه کنید که همه ی موضوعات و صفحات را، در آن بریزید . این کار را انجام دهید ، تا اگر مشکلی برایتان ایجاد شد، حداقل یک نسخه از نسخه قبلی داشته باشید. این کار ها را در واقع برای بهبود و رفع مشکل به روز نشدن سریع وب سایت وردپرسی انجام می دهیم .

علائم مشکل بروزرسانی نشدن سایت وردپرس

در این بخش می خواهیم موضوعاتی در ارتباط با رفع مشکل به روز نشدن وردپرس را برای شما بیان کنیم. و مشکلاتی پیش روی شماست، که شما ناچار به انجام تغییرات چه جزئی و چه کلی هستید. گاهی تغییرات انجام شده برای ما قابل مشاهده نیستند و نمی توانیم آنها را ظاهر کنیم. توسط این بخش میتوانید رفع مشکل وردپرس کنید.

وقتی مطالب جدید را روی صفحه وردپرسی خود قرار می دهیم، این مطالب یا عنوان ها در صفحه اصلی شما قابل مشاهده نیستند. در این حالت روی لینک آنها کلیک کنید و به بخش مدیریت قالب وردپرس بروید، اما در این حالت خواهید دید که مشکلات دیگری افزوده می شوند. هنگام ایجاد تغییر در بخش ابزارک های قالب وردپرس، سایت تغییر در صفحه شما قابل مشاهده نخواهد بود.

علت مشکل بروزرسانی نشدن سایت وردپرس

در این بخش دو راه حل را برای رفع مشکل به روز نشدن وردپرس به شما پیشنهاد می دهیم: 1.کش مرورگر. 2. پیکربندی ضعیف افزونه کش قالب وردپرس.

1. کش مرورگر : یکی از مهم‌ترین دلایلی سایت شما با مشکل بروزرسانی شدن مواجه می‌شود، به دلیل کش مرورگر است . مثلاً مرورگر کروم به جای اینکه نسخه جدید را به شما نشان دهد، یک نسخه کوچک شده از سایت را برای شما ایجاد می کند . برای حل آن تنها می توانید کش موجود در مرورگرتان، با حروف CTRL+F5 یا Cmd+R را در کیبورد حذف کنید .

2. پیکربندی ضعیف و افزونه کش قالب وردپرس : علت بعدی ، که توسط آن سایت وردپرس به‌روزرسانی نمی‌شود، پیکربندی ضعیف افزونه در قالب وردپرس است. باید در واقع ببینیم افزونه کش موجب ایجاد این مشکل شده است، یا خیر. حال سراغ افزونه کش خود بروید، و آن را چک کرده و در این حالت می بینیم که از افزونه های wp super  cache استفاده شده است. در این حالت تمام کش قالب سایت را با استفاده از تنظیمات افزونه و با انتخاب گزینه  Empty All caches کش وردپرس خود را به آسانی حذف کنید.

بکاپ گیری در وردپرس

به طور کلی برای رفع مشکل بروز نشدن سریع وب سایت وردپرسی می‌توان بکاپ گیری کرد، این کار یعنی چه؟ و چگونه انجام می‌شود؟ لازم به ذکر است که بگویم می توانید قبل از هر تغییری مشکلات وب‌سایت خود را حل کنید. ابتدا، یک بکاپ کامل از سایت وردپرسی خود تهیه کنید. روش های مختلف موجود است که می‌توانید آنها را امتحان کنید. روش اول تهیه بکاپ از هاست است.

که شما از طریق پنل های هاست می توانید فول بکاپ تهیه کنید. روش دوم میتواند تهیه بکاپ از پلاگینهای تهیه بک ها در وردپرس باشد، که این پلاگین را میتوانید نصب کنید. و نسخه کامل ای تهیه کنید. اما همانطور که گفتیم پیش از تهیه بکاپ حتماً تغییراتی که قصد ایجاد آن را دارید، ذخیره کنید. و سپس از آن نسخه بکاپ را تهیه کرده و حتما توجه کنید که پس از آن به هیچ عنوان تغییرات دیگری در صفحه سایت خود ایجاد نکنید.

نتیجه گیری

در این مقاله آموزشی از رفع مشکل به روز نشدن وردپرس فهمیدیم که می‌توانیم، مشکلات به روز نشدن سریع وب سایت وردپرسی را به خوبی رفع کنیم، به عنوان مثال فهمیدیم که باید چه کارهایی را انجام دهیم. تا این مشکلات و گرفتاری ها را به خوبی رفع کنیم. و دانستیم که مهمترین علت به روز نشدن وب سایت وردپرس همان حافظه پنهان است، که پر شده است. در این مقاله آموزشی علت داشتن مشکلات وردپرسی را بیان کردیم.

و متوجه شدید که چگونه می توانیم مشکلات را رفع کنیم. همانطور که گفته شد، یکی از مهمترین دلیل حافظه پنهان بود که با پاک کردن آن مشکلات تا حدودی برطرف می‌شوند. از دیگر مشکلات به روز نشدن وردپرسی، برای شما گفته شد. و دانستیم که به روز رسانی خودکار وردپرس، اگر با مشکل مواجه شد چگونه می توانیم آن را رفع کنیم. گاهی هم مشکلاتی از قبیل به روز نشدن قالب ها افزونه ها در وردپرس ایجاد می‌شود، که آموزش آن را از طریق هاست ها برای شما بیان کردیم.

در این مقاله آموزشی دیدیم، که گاهی با افزودن کد به قالب وردپرسی می‌توانیم ارورهای ایجاد شده را رفع کنیم. و مشکلات ناشی از بروز نشدن هسته وردپرس از طریقWPSLI را برای شما بیان کردیم. و مشکلات ناشی از متوقف شدن به روز رسانی راه حل کردیم. و در آخر از بکاپ گیری، و ارزش و اهمیت آن برای شما توضیح دادیم.

و در انتها امیدواریم این مقاله آموزشی تا حدودی نیاز شما را برطرف کرده باشد، و شما توانسته باشید از آن نتایج مثبت را کسب کنید، و در پایان امیدواریم این محتوا کاربردی برای شما مفید واقع شده باشد. اگر علاقه مند به موضوعاتی از این قبیل هستید، می توانید به مقاله های ما در وبلاگ تی اف نت نت پلاس مراجعه کنید و نظرات خود را برای ما ارسال کنید، تا در اسرع وقت به شما پاسخ دهیم.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.