سوالات متداول

مبنای هرتجارت موفقی ، احترام و رضایت مشتریان است. تیم تی اف نت پلاس همواره تلاش خود را مبنی بر ارائه خدمات متمایز به کاربران و رضایت آنان قرار داده است. تیم پشتیبانی بطور آنلاین پاسخگوی سوالات کاربران گرامی می باشد.

زمانی که شما تصمیم به طراحی یک وبسایت, اپلیکیشن, یا ربات تلگرامی می گیرید ، پس دوست دارید در عرصه خودتان موفق شوید. این موفقیت برای اینکه به نتیجه برسد باید از ابتدا بر پایه و اساس مناسبی بنا شود. استفاده از آموزش ها و ابزار استاندارد در طراحی وب یا اپلیکیشن باعث می شود تا وبسایت خود را بهتر و زیباتر طراحی کنید و همچنین در مدیریت آن بهتر عمل کنید.

پشتیبانی سریع ، محصولات اورجینال و باکیفیت ، آموزش های مناسب ، سامانه های اطلاع رسانی و …. همگی بزرگترین دلایلی هستند که شما می توانید با تکیه بر آنها ابزار خود را انتخاب نمایید.

تی اف نت پلاس یکی از ارائه دهندگان بزرگ خدمات وردپرسی, خدمات اپلیکیشن و ربات تلگرام در ایران است که فعالیت اصلی آن در زمینه ارائه قالب وردپرس ، افزونه, آموزش وردپرس, طراحی اپلیکیشن و ربات تلگرامی می باشد.

در حال حاضر سرویس هاستینگ هنوز در دست طراحی می باشد. بزودی از این سرویس ها نیز رونمایی خواهد شد. اما همکاران ما در دیگر وبسایت ها هستند که ارائه دهنده بهترین نوع هاستینگ کشور می باشند ، در صورتی که به مشورت نیاز دارید می توانید از ما مشاوره بگیرید.