بهینه سازی سایت

تولید محتوا و سئو سایت‌ های چند زبانه و بین‌ المللی

تولید محتوا و سئو سایت‌ های چند زبانه

با نام و یاد خدای بزرگ, همانطور که میدانید ما برای موفقیت به سئوی وب سایت نیازمند تا در نتایج اول گوگل دیده بشویم و اصلا کار راحتی نماید برای این که بتوانید در دنیای وب موفق بشوید باید روزانه و مداوم برای وب سایت خود وقت بزارید و حالا اگر شما یک سایت بین الملی دارید و سایت شما چند زبانه میباشد کار شما سختر هم خواهد شد! بنابراین با مشکلات بیشتری بخورد خواهید اگر به صورت اصولی در این زمینه قدم بردارید هیچ گونه مشکلی در سئو و تولید محتوا نخواهید داشتد!

آنچه در این مقاله میخوانید:

  • دلیل سخت بدن تولید محتوا برای سایت های چند زبانه در چیست!
  • تفاوت معنی کلمات در کشورهای مختلف با یک زبان
  • بهترین روش برای سئو و بهینه‌سازی سایت‌های بین‌المللی و چند زبانه
  • جمع بندی کلی

دلیل سخت بودن تولید محتوا برای سایت های چند زبانه در چیست!

دلیل این که تولید محتوا برای سایت های چند زبانه دشوار هست این است که معنی کلمات در زبان های مختلف متفاوت عمل میکند به طور مثال شما یک کلمه در نظر بگرید و وارد سایت ( Google Translate ) بشود و کلمات متفاوت را تست بکنید با این کار در بهتری به این موضوع خواهید داشت! بهترین روش برای ترجمه کلمات در سایت این است که باید به صورت دستی تمامی مطالب سایت ترجمه و جای گذاری بشود!

تفاوت معنی کلمات در کشورهای مختلف با یک زبان

نقطه قابل توجه, معنی کلمات حتی در زبان انگلیسنی مطابق با مناطق متفاوت خواهد بود به طور مثال شما کلمه ( Line ) را در نظر بگیرید! این کلمه در ایالات متحده آمریکا به معنای ( خط ) میباشد! در صورتی که در کشور انگلستان کلمه ( Queue ) بعنوان ( خط ) گفته میشود برای همین است که میگوییند طراحی یک سایت چند زبانه دشوار است! اگر شما به این موارد در سایت خود دقت کافی را بکار نبرید باعث میشود تا کاربران زیادی را در سایت خود از دست بدهید!

درواقع شما باید در طراحی یک سایت چند زبانه برای تولید یک محتوا در سایت تحقیقات زیادی را زانجام بدهید تا بتوانید یک محتوای با کیفیت در سایت خود انتشار بدهید! البته سایت هایی هستند که برای تولید محتوای خود از افراد بومی همان زبان برای تولید محتوا استفاده میکنند!

بهترین روش برای سئو و بهینه‌ سازی سایت‌های بین‌ المللی و چند زبانه

برای سئو و بهینه سازی سایت های چد زبانه روش ها و اصول های زیادی وجود دارد که باید از آن ها تبعیت بکنید نقطه اول شما باید محتوای باکیفیت متناسب با همان زبان تولید نمایید شما میتوانید برای اینجام این کار از افرادی کشور های بومی استفاده نمایید با این کار میتوانید یک محتوای عالی برای سایت خود تولید نمایید! نقطه قابل توجه این است که شما باید از کلماتی استفاده نمایید که در موتورهای جستجو مانند گوگل سرچ میشوند!

به صورت کلی شما باید یک سئوی کار حرفه ای برای سایت خود استخدام نمایید که به خوبی در زمینه سئوی سایت های چند زبانه اطلاعات داشته باشد و در این زمینه راهنمایی و به پیشرفت سایت شما کمک بکنید! اما در صوتی که بودجه کافی برای اینجام این کار ندارید میتوانید از ابزارهایی مانند ( Google Trends ) استفاده نمایید!

جمع بندی کلی

به صورت کلی در مطالب بالا گفته شد که طراحی یک وب سایت چند زبانه کار دشواری میباشد و باید تلاش های زیادی برای رشد وب سایت خود انجام بدهید اما امتیاز های بسیار زیادی نیز برای سایت شما به ارمغان میاورد شما باید این را فرض بکنید که به جای یک وب سایت چند تا وب سایت در اختیار دارید که باید به همه آن ها رسیدگی شود! این ویژگی سایت های چند زبانه و بین الملی میباشد و میتوان باعت برای افرادی که بومی هستند یک خورده سخت و دشوار باشد!

اگر شما علاقه مند به طراحی وب سایت میباشد و دوست دارید در زمینه مالی و حسابداری یک وب سایت در اختیار دارید توصیه میشود سایت آماده ( قالب وردپرس مالی و حسابداری کاملا اختصاصی ) را مشاهده نمایید این یک وب سایت کامل میباشد  که توسط تیم تی اف نت پلاس به صورت اختصاصی طراحی و ساخته شده است!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.