مطالب دسته بندی نشده

آموزش ارسال ایمیل گروهی به تمام کاربران وب سایت

آموزش ارسال ایمیل گروهی به تمام کاربران

به نام خدا سلام و دورد به کاربران همیشگی تی اف نت پلاس در این مقاله آموزشی قصد داریم آموزش کامل ارسال ایمیل به کاربران وبسایت با استفاده از یک افزونه وردپرسی رایگان و کاربردی آموزش بدهیم تا از این طریق اطلاع رسانی های وب سایت خود به کاربران اطلاع بدهید.

ارسال ایمیل یکی از راهکارهای اساسی میباشد و برای هر وب سایتی واجب میباشد تا کاربران وب سایت خود را از موضوعات, تخفیف های سایت یا هر آنچه نیاز دارید به کار بران خود اطلاع بدهید. امروز با ما در ادامه این آموزش همراه باشید تا یکی از ساده ترین راه کار ها را یاد بگیریم!

آنچه در این مقاله میخوانید:

  • آموزش ارسال ایمیل در وردپرس
  • تنظیمات اولیه افزونه ارسال ایمیل گروهی
  • جمع بندی و نتیجه گیری کلی مطالب

آموزش ارسال ایمیل در وردپرس

ارسال ایمیل با افزونه رایگان وردپرسی که با استفاده از این پلاگین رایگان میتوانید به راحتی به تمامی اعضای سایت ایمیل ارسال نمایید! افزونه ای که در این آموزش قصد داریم به شما معرفی کنیم افزونه Mass Email To users میباشد. و تا کنون توانسته به امتیاز بالایی در بین افزونه های وردپرسی کسب کند.

با استفاده از این افزونه میتوانید ایمیل های سفارشی به کاربران وب خود ارسال کنید برای دانلود افزونه بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا مستقیما وارد صفحه دانلود افزونه در مغزن وردپرس بشود پس از دانلود افزونه رو نصف و فعال ساز بکنید. در صورتی که برای نصب افزونه نیاز به راهنمایید دارید حتما ( آموزش نصب افزونه وردپرسی ) را مطالعه نمایید!

تنظیمات اولیه افزونه ارسال ایمیل گروهی

بعد از نصب و فعال سازی افزونه یک آیتم داخل پیشخوان وردپرسی شما اضافه خواهد شد با نام Mass Email با کلیک بر روی آیتم وارد تنظیمات مربوط به افزونه خواهید شد مطابق تصویر زیر!

ارسال ایمیل Mass Email

حالا همان طور که در افزونه بالا مشاهده میکنید لیستی از کاربران وب سایت شما نمایش داده میشود که همراه با ایمیل و نام کاربری است. برای ارسال تکی به هرکدوم از کاربران یکی یکی میتوانید انتخاب کنید و بر روی گزینه Sent Email To Users کلیک کنید.

در صوتی که قصد دارید ایمیل به تمامی کاربران وب ارسال کنید تیک گزینه Select All Emails را زده و سپس روی گزینه Sent Email To Users کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی ارسال ایمیل بشود همانند تصویر زیر!

در فید اول Subject عنوان ایمیل خود را بنویسید تا در عنوان ایمیل به کاربران نمایش داده شود.

در فید دوم Email From Name نام ارسال کننده رو وارد کننید مثلا اسم وب سایتتان میتواند باشد.

در فید سوم Email From ایمیل ارسال کننده رو وارد کنید یک ایمیلی وارد کنید تا وقتی کاربران برای شما جوابی دادند قابل مشاهده باشد.

در فید چهارم Email To لیستی از کاربرانی هست که علامت زدید و قراره ایمیل برای کاربران ارسال شود.

و در فید اخر Email Body متن پیام خود را وارد کنید همان متن قراره برای کاربرانتان ارسال شود.

و در آخر پس از پر کردن موارد بالایی میتوانید روی دکمه Send Email  کلیک کنید ایمیل های شما ارسال خواهد شد و بر اساس تعداد ایمیلی که انتخاب کرده اید.

جمع بندی و نتیجه گیری کلی مطالب

این مقاله راهنمایی کاملی برای ارسال ایمیل همگانی در وردپرس است شما به استفاده از افزونه معرفی شده میتوانید برای تمامی کاربرانتان ایمیل یکجا ارسال کنید. اطلاع رسانی موارد وب سایت خود را به کاربران اعلام کنید. امیداروم این آموزش ارسال ایمیل برای شما کاربران مفید واقع شده باشد.

در صورتی که نتوانستید ایمیلی ارسال کنید و به مشکل برخوردید میتوانید آموزش رفع مشکل ارسال ایمیل را مطاله کنید و همچنین سولات خود را زیر همین آموزش دیدگاه بگذارید تا همکاران ما راهنمایی بکنند. ما تمام سعی خود را برای رشد و پیشرفت سایت ما خواهیم کرد!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.