مطالب دسته بندی نشده

چگونه عنوان صفحه را سئو کنیم | ۶ نکته مهم

چگونه عنوان صفحه را سئو کنیم

به نام کامل ترین خالق هستی . سلام عزیزانم ما امروز میخواهیم  در وبلاگ تی اف نت پلاس به یکی از مهم ترین دغدغه های سئو کاران و تولید کنندگان محتواها بپردازیم. باید ابتدا این را به شما بگویم ک از مهم ترین مسائل برای تولیدکنندگان و سئو کاران بی شک این است ک چگونه عنوان صفحه را سئو کنیم .

زیرا این هم درجذب کاربران بسیار اثر گذار بوده و هم گوگل از طریق همین عنوان محتوای شمارا تشخیص می دهد. با ما در ادامه این محتوا همراه باید تا به شما بگویم با چ روش هایی می توانید عنوان صفحه خودرابه راحتی سئو کنید.

آنچه در این محتوا قرار است بخوانیم :

  • عنوان سئو به چه معناست ؟
  • تعیین عنوان به اختیار گوگل
  • علت استفاده از عنوان سئو شده
  • فاکتور های کلیدی در نوشتن عنوان سئو
  • نتیجه کلی

عنوان سئو به چه معناست ؟

برای اینکه شما را بیشتر با این مفهوم آشنا کنم باید بگویم ک عنوان سئو همان عنوانی است ک با سرچ و جست و جوی کاربر در موتور های جست وجوگر بالا می آید و همان ابتدا برای کاربر نمایان می شود .

در اصل در ادامه توضیحات بالا باید بگویم ک عنوان سئو یک تگ HTML است و در کد آن میان دو تگ TITLE قرار میگیرد.موضوع قابل توجه این است ک عنوان سئو به گوگل اجازه این را می دهد محتوا را شناسایی کند. پس حتما برای دانستن اینکه چگونه عنوان صفحه را سئو کنید مارا در ادامه یاری بنمایید .

تعیین عنوان به اختیار گوگل

خب باید در این بخش بگوییم ک جدیدا گوگل در این زمینه یک تغییراتی را در خود انجام داده است و این به عنوان های یک محتوا بر می گردد . در واقع گوگل در اغلب مواقع این امکان را داده ک به جای عنوان سئو شده ازعنوان های H2 مقاله شما استفاده کرده و آن عنوان هارا را برای کاربران نمایش می دهد. البته این موضوع همیشگی نیست پس نگران نباشید.

اما این را بگویم شما به هیچ عنوان به علت این موضوع از این دغدغه ک چگونه عنوان صفحه را سئو کنیم منصرف نشوید زیرا ک هنوز هم گوگل با وجود این تغییر در اکثر موارد عنوان سئو شده را برای کاربر آشکار می کند پس این موضوع را جدی بگیرید.

علت استفاده از عنوان سئو شده

مواردی زیادی وجود دارد ک دلیل محکمی باشند برای استفاده از عنوان سئو شدهک ک من دو مورد از طلایی ترین علت های آن را برایتان خواهم گفت. ک یکی از برترین علت ها را میتوانم به دنبال کردن کاربران از سایت شما نسبت بدهم . زیرا ک کاربر محور اصلی برای رشد سایت شما خواهد بود. و گوگل هم وابسته به نظر آن برای  سایت شما ارزش گذاری می کند.

بخواهم دقیق تر بگویم این است ک هرچه سایت شما به دست کاربر بیشتر مورد انتخاب باشد بی شک رتبه سایت شما بالاتر خواهد بود و این رشد با داشتن یک عنوان سئو شده جذاب به دست خواهد آمد . و البته دومین مورد طلایی برای استفاده از عنوان سئو شده گرفتن مدال طلایی از نظر گوگل است ک رابطه مستقیمی با انتخاب سایت شما توسط کاربران دارد .

فاکتور های کلیدی در نوشتن عنوان سئو

چند فاکتور بسیار اساسی درجواب به سوال اینکه چگونه عنوان صفحه را سئو کنیم   وجود دارد ک میخواهم چند مورد از آن هارا برایتان معرفی کنم .در قسمت اول این را به خاطر داشته باشید ک حتما از کلمه کلیدی در عنوان سئو استفاده بکنیدو توجه داته باشد ک کلمه کلیدی شما حتما بایددر ابتدای عنوان باشد و فقط یکبار از آن در عنوان سئو استفاده کنید .

اگر بخواهم جزئی تر در این باره بگویم خب باید آگاه باشید ک به هیچ وجه نباید عنوان سئو  صفحه شما کپی باشد و باید با  صفحات دیگر تفاوتی اگر چه ریز داشته باشد . و حتما توجه کنید ک عنوان شما با محتوا همخوانی داشته باشد و اگر به معرفی نام سایت خود بسیار اهمیت می دهید بهترین کار این است ک نام سایت را حتما در آخر عنوان قرار دهید .

نتیجه کلی

پس از مطالعه کامل این محتوا آرزومندیم ک توانسته باشیم جواب اینکه چگونه عنوان صفحه را سئو کنیم را  به شما عزیزان به شکلی جامع و مفید داده باشیم. پس حتما به عنوان سئو خود برای داشتن سایتی عالی و حرفه ای توجه لازم را داشته باشید.

اگر ک این محتوا برای شما سودمند بوده به شما کمک زیادی کرده پیشنهاد میکنم  حتما  برای داشتن سایتی برتردر رابطه با UX در موبایل  به محتوای ۹ روش برای بهبود تجربه کاربری یا UX در موبایل یک سری بزنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.