افزونه امنتی کامل وردپرس

امنیت هر سایت بدون شک در اولویت است برای مقابله با هکر ها و ربات های مضر افزونه امنیتی وردفنس یکی از بهترین ها است تا از امنیت کامل سایت با خبر بشوید و هرگز هک نشوید با استفاده از این افزونه وردپرسی امنیت سایت خود بالا ببرید!

افزونه سئو حرفه ای وردپرس

سئو سایت یک مورد مهمی است که اگر بر آن دقت کافی نداشته باشیم یقیقا پیشرفتی نخواهیم داشت برای رشد سایت ما باید در موتورهای جستجو بالا بیایید و برای این امر افزونه های سئو مورد نیاز ما خواهد بود! تا رشد وب سایت چندین برابر شود!

افزونه مداد زرد تغییرات حرفه ای

برای زیبایی صفحات و کسب اعتماد کاربران نیاز داریم تا صفحه های بینظیری طراحی بکنید و گاهی وقت ها این تغییرات در امکانات قالب ما نیست پس با افزونه مداد زرد صفحه های بینظیری را برای وب سایت طراحی بکنید! این پلاگین بینظیر است!

سیستم عضویت در سایت

سیستم عضویت در هر وب سایتی لازم است هر چقدر فرم های عضویت در سایت عالی طراحی شده باشد و کاربران بتوانند سریعتر در سایت عضو بشوند یک امتیاز برای سایت محصوب میشود اکنون با افزونه پروفایل بیلدر این امکان وجود دارد!

پلاگین پیشرفته ساخت اسلایدر

زیبایی سایت با اسلایدرهای زنده همراه است اگر میخواهید یک وب سایت زیبا برای خود طراحی بکنید نیاز دارید تا از اسلایدر های ویژه در سایت خود استفاده نمایید برای ساخت اسلایدر پیشرفته اکنون افزونه روولیشن اسلایدر وجود دارد!

سیستم خبرنامه در سایت

حتما تاکنون در سایت هایی عضو هستید و برای شما ایمیل هایی از جمله معرفی محصولات یا خبر های جدید سایت ارسال میشود و این یک امری مهم برای رشد سایت است این کار به حرفه ای با افزونه میل استر قابل انجام است! میل استر یک افزونه کاملی است.

صفحه ساز پیشرفته وردپرس

طراحی صفحات سایت در هر سایتی بسیار مهم است اگر سایت زیبا و کار آمد برای خود میخواهید باید از صفحه ساز ویزه استفاده بکنید تا به شما کمک کند چیدمان مطالب و موارد اختصاصی بتوانید در صفحه های سایت خود استفاده نمایید!

پلاگین افزایش سرعت وب سایت

سرعت وب سایت در رشد و پیشرفت سایت بسیار مفید است چرا که کاربرانی که وارد سایت میشود اگر از سرعت بالایی برخوردار باشند از سایت راضی خواهند بود و همچنین سرعت سایت در سئو نیز مهم است با افزونه راکت سرعت سایت را بهبود ببخشید!