بهینه سازی سایت

آموزش کامل افزایش ترافیک و بازدید سایت با تصاویر

افزایش تراقیک و بازدید سایت با استفاده از تصاویر

با نام و یاد خدای بزرگ سلام و درود به کاربران همیشگی تی اف نت پلاس امروز میخواهیم که در مورد افزایش بازدید سایت با تصاویر صحبت بکنیم و البته این یکی از سوالات رایج کاربران بوده است و بسیار برای هر وب سایتی مهم است برای همین تصمیم گرفتیم تا این آموزش را به صورت کاملا انحصاری درون وب سایت بزاریم تا آخر این مقاله با ما همراه باشید میخواهیم یاد بگیریم که چگونه میتوانیم از طریق تصاویر وب سایت ترافیک جذب بکنیم!

برسی حساس بودن گوگل بر روی تصاویر | افزایش بازدید سایت با تصاویر

مانطور که میدانید گوگل فقط به سرچ کردن بسته نیست و شما میتوانید از طریق موارد مختلف به وب سایت خودتون بازدید جذب بکنید! یکی از مواردی که میتواند ترافیک سایت شما را افزایش بدهد تصاویر سایت است ما قصد داریم در این مقاله آموزشی یاد بگیریم که چگونه میتوانید تصاویر سایت خود را درون گوگل به نمایش بگذارید و از این طریق بازدید برای سایت خود بگیریم!

مورد اول : کاهش حجم تصاویر سایت

همانطور که میدانید حجم تصاویر بسیار مهم است شما نباید داخل سایت از تصاویری با حجم بالا استفاده کنید پیشنهاد میشه که حجم تصاویر را تا اونجایی که امکان دارد حجم تصاویر را کم کنید برای کم کردن خجم تصاویر سایت میتوانید از ابزار های مختلفی استفاده نمایید ما در بخش وبلاگ سایت ابزار های مختلفی برای کم کردن حجم تصویر معرفی کرده ایم!

مورد دوم: نوشتن اسم یا نام برای تصاویر سایت

حتما قبل آپلود تصویر داخل سایت اسم تصویر را با عبارت کلیدی صفحه یک سان بکنید مهم نیست که فارسی باشد یا انگلیسی ولی توجه داشته باشید که اسم تکراری برای روی تصاویر خود قرار ندهید! استفاده از نیم های مختلف برای تصاویر میتواند بسیار برای جذب ترافیک مهم باشد!

مورد سوم: وجود نوشته روی تصاویر بسیار مهم

همانطور که میدانید گوگل تصاویر را به صورت کامل آنالیز میکند و میتواند متن های روی تصاویر را شناسایی بکند توصیه میشود که حتما روی تصاویری که داخل سایت ایجاد میکنید متن کلیدی صفحه روی تصاویر قرار بدهید که میتوانید به صورت زیبا بر روی تصاویر قرار بدهید و این کار میتواند بسیار مفید باشد!

مورد چهارم: تنظیم فرمت مناسب برای تصاویر

گوگل روی فرمت تصاویر بسیار حساس میباشد ما فرمت های رایجی داریم مثل ( jpg ) که میتوانید از این فرمت ها برای تصاویر استفاده کنید توصیه میشود که از فرمت های متفرقه اصلا استفاده نکنید پس فرم تصاویر هم بسیار میتواند معثر باشد!

مورد پنجم: استفاده از آلت تصاویر و توضیحات

ویژگی آلت تصاویر بسیار مهم است و خیلی ها به ویژگی آلت تصویر اصلا اهمیت نمیدهند و این میتواند بسیار به سئوی تصاویر مفید باشد پس توصیه میشود که موقع آپلود تصاویر از یژگی آلت تصویر استفاده نمایید و همچنین فراموش نشود که توضیحات تصویر هم نوشته شود!

جمع بندی موارد مقاله افزایش بازدید سایت با تصاویر

خوب تا اینجای مقاله ما یاد گرفتیم که چگونه تصاویر سایت خودمون رو بهینه سازی بکنید با این کار میتوانید ترافیک سایت خود را به صورت چشم گیری افزایش بدهید همچنین اگر علافه مند به سئوی سایت هستید میتوانید در بخش آموزش سئو همه آموزش ها را مشاهده نمایید! و همچنین اگر هر سوالی داشتید میتوانید در زیر همین پست در بخش نظرات سوال خود را بپرسید!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.