مطالب دسته بندی نشده

آموزش نصب آنتی ویروس نود 32 | ویروس کش ESET

مراحل-نصب-نود-32

با نام و یاد خدای بزرگ سلام و دورد خدمت شما عزیزان امروز با آموزش نصب آنتی ویروس  نود 32 یا ESET در خدمت شما عزیزان هستیم نود 32 یکی از محبوب ترین ویروس کش ها در کامپیوتر است که طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است این نرم افزار برای سیستم های مخطلفی ارائه شده است از جمله در ویندوز و اندروید و … برای استفاده از نسخه پیریمیوم باید هزینه کرد حتما توجه داشته باشید موقع خرید از فروشگاه های معتبر خریداری نمایید!

توجه: قبل از نصب آنتی ویروس حتما دقت کافی را برای فایل خود داشته باشید چرا که ممکن است فایل های شما را ویروس شناسایی کرده و حذف نماید بنابر این توصیه ای که ما میتونیم برای شما داشته باشیم این است که قبل از نصب آنتی ویروس حتما از فایل های مهم خود بکاپگیری انجام بدهید!

توجه: آنتی ویروس نود 32 به طورکلی فراید نصب تمامی نسخه ها یکی است و تنها اگر تفاوتی داشته باشد تنها بر ظاهر نصب است و تمامی گذینه های نصب یکی هستند و ما نیز آخرین نسخه از این نرم افزار را برای شما آموزش خواهیم داد تا تفاوتی در نصب برای شما پیش نیایید! و شما با استفاده از این آموزش میتوانید تمام نسخه هارا نصب بکنید!

آموزش کامل نصب آنتی ویروس نود 32

در قدم اول ابتدا باید فایل نصبی نود 32 را دریافت نمایید این را میتوانید از سایت های زیادی دانلود نمایید و اگر هم به صورت DVD خریداری کرده باشید فایل نصبی را پیدا کنید و در یکی از دریاو های خود کپی نمایید تا نصب آنتی ویروس شروع شود!

آموزش نصب نود 32

برای شروع نصب روی فایل نصبی راست کلیک کنید و فایل را ران کنید تا شروع بکنیم به نصب نود 32 در کامپیوتر خودمون باید به یکی از گذینه های دقت داشته باشیم به اسم ( install newer version ) اگر به قصد نصب فعلی را دارد تیک این گذینه را بردارید! خوب روی گذینه ( Continue ) کلیک میکنیم تا وارد صفحه دیگه از نصب بشویم!

آموزش نحوه نصب نود 32 در سیستم

در صفحه جدید که وارد آن شده ایم برای ما قوانین و مقرارت استفاده از آنتی ویروس را به نمایش میگذرد که باید این قوانین را تایید کنیم اگر مایل بودید حتما توصیه میکنم که قوانین را مطالعه نمایید تا استفاده بهتری را از این نرم افزار داشته باشیم بعد از مطالعه روی گذینه ( I Accept ) کلیک میکنیم!

آموزش نصب ESET به صورت کامل

در پنجره ای که بازد شده است شما میتوانید لاینسیس خود را وارد کنید و حاسب کاربری خود را در ابتدای نصب فعال سازی بکنید اگر فعلا لاینسیس ندارد میتوانید بعد از نصب اقدام به فعال سازی بکنید ما الان روی گذینه ( Skip activation ) کلیک میکنیم تا فعلا نصب را تکمیل بکنیم و بعدا لاینسیس را وارد نماییم!

آموزش کامل و جامل نصب نود 32

نرم افزار ESET امکانات دیگری نیز دارد و میتوانید در این صفحه تعایین بکنید که برای شما فعال ششود یا خیر توصیه من برای شما این است که گذینه ها را فعال سازی بکنید و از تمام امکانات این نرم افزار استفاده کنید هر دو مورد را فعال کنید و بر روی گذینه ( Continue ) کلیک کنید تا موارد برای شما هنگام نصب فعال شود!

نصب نود 32 بر روی سیستم های مخطلف

در صفحه جدیدی که وارد آن شده ایم آخرین مرحله برای نصب این آنتی ویروس قدرتمند است در ایم مرحله موارد را فعال سازی بکنید تا یک تجربه کاربری ویزه ای را برای شما اعمال بکند بعد از این که تیک ( Yes ) را زدید روی گزینه نصب یا ( Install ) کلیک کنید تا نصب این نرم افزار شروع شود!

فعال سازی آنتی ویروس

خوب همانطور که در تصویر پایین مشاهده میکنید اکنون وارد مرحله تکیمیلی نصب شده ایم و باید منتظر بمانیم تا نصب نرم افزار برای ما به صورت کامل انجام شود این عملیات حدودا یک الی دو دقیقه زمان میبرد تا نصب به صورت کامل برای ما انجام شود!

نصب جام نرم افزار ویروس کش

بعد از این که نصب به صورت کامل برای ما انجام شد وارد صفحه جدیدی میشویم که با کلیک بر روی گذینه ( Done ) نرم افزار نود 32 روی سیستم ما ران خواهد شد و نیاز داریم که لاینسیس آنتی ویروس را وارد نماییم تا نرم افزار برای ما به صورت کامل کار بکند!

مراحل نصب آنتی ویروس نود 32

وارد کردن لاینسیس مخصوص آنتی ویروس

خوب برای کارکردن نرم افزار نیاز به لاینسیس مخصوص دارید این لاینسیس را میتوانید از فروشگاه های معتبر خریداری بکنید و همچنین اگر توانستید از وب سایت خود نود 32 خریداری بکنید بعد دریافت لاینسیس درون نرم افزار وارد نمایید تا تمام امکانات این نرم افزار برای شما فعال شود در غیر این صورت آنتی ویروس به درستی کار نخواهد کرد. همچنین میتوانید آموزش وارد کردن لاینسیس آنتی ویروس از قسمت وبلاگ سایت مشاهده نمایید!

محصولات که شاید دوست داشته باشید!

از فروشگاه تی اف نت پلاس دیدن کنید اکثر محصولات به درخواست کاربران گزاشته میشود!
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.