افزونه های وردپرسی, خطا ها و ارور های وردپرس

آموزش خروجی گرفتن از نوشته ها و برگه ها در وردپرس

آموزش خروجی گرفتن از نوشته ها و برگه ها در وردپرس

با نام و یاد خدای بزرگ, در برخی از اوقات پیش میایید که میخواهیم از صفحات ( نوشته ها و برگه ها ) در سایت وردپرسی خروجی بگیریم و به یک سایت دیگر انتقال بدهیم! اما بسیاری از مدیران وب سایت ها با این امر اصلا آشنا نیستند و در هنگام انجام این کار باعث سردرگمی میشود باید بدانید که خروجی گرفتن از نوشته ها و برگه های وب سایت در وردپرس کار بسیار راحتی میباشد!

حالا ما در تیم تی اف نت پلاس تصمیم گرفتیم تا این آموزش را برای شما عزیزان به صورت کاملا دقیق و نقطه به نقطه آموزش بدهیم با ما در ادامه این آموزش همراه باشید!

آنچه در این مقاله میخوانید:

 • چه طور از نوشته ها و برگه ها خروجی بگیریم؟
 • آموزش خروجی گرفتن از نوشته ها و برگه ها در وردپرس بدون نیاز به افزونه
 • آموزش درون ریزی نوشته ها و برگه ها در سایت های وردپرسی
 • آموزش خروجی گرفتن از نوشته ها و برگه ها در وردپرس با کمک افزونه
 • آموزش درون ریزی نوشته ها و برگه ها در وردپرس با کمک افزونه
 • جمع بندی و نتیجه گیری کلی مطالب

چه طور از نوشته ها و برگه ها خروجی بگیریم؟

روش های بسیار زیادی در این زمینه وجود دارد که میتوانید از آن ها برای خروجی گرفتن استفاده بکنید اما بهترین و راحترین آن ها استفاده از ابزار برون ریزی خود وردپرس هست که شما به راحتی میتوانید از تمامی نوشته ها و برگه های خود یک خروجی بگیرید و حتی به راحتی در یک سایت وردپرسی دیگه آپلود و اضافه بکنید!

همانطور که گفته شد خروجی گرفتن از وب سایت راه کارهای بسیار زیادی دارد حتی برای این موضوع افزونه های جانبی بسیار زیادی طراحی شده اند که میتوانید به صورت رایگان از مخزن خود وردپرس نصب بکنید و حتی افزونه های بینظیری مانند ( داپلیکتور پرو ) که به صورت پولی ارائه شده است میتوانید از کل وب سایت یک بکاپ گرفته و بر روی یک دامنه دیگر نصب بکنید!

آموزش خروجی گرفتن از نوشته ها و برگه ها در وردپرس بدون نیاز به افزونه

اگر میخواهید در کمترین زمان ممکن از اطلاعات خود یعنی ( برگه ها و نوشته های ) سایت خود خروجی بگیرید استفاده از ابزار برون ریزی خود وردپرس هست که بدون نیاز به هیچ گونه افزونه ای به شما این امکان را میدهد تا از اطلاعات خود خروجی بگیرید حالا با ما در ادامه همراه باشید تا به صورت نقطه به نقطه روند خروجی گرفتن را آموزش ببینیم!

 • ابتدا وارد پیشخوان وردپرس سایت خود بشوید و از قسمت منو ها روی گزینه ابزار و بعد روی گزینه برون ریزی کلیک بکنید!
ابزار برون بری وردپرس
 • بعد از وارد شدن به صفحه ابزار برون بری وردپرس به راحتی میتوانید از تمامی محتوا های خود خروجی بگیرید! این خروجی میتوان نوشته ها, برگه ها, تیکت ها و … باشد!
برون بری محتوا های وردپرسی
 • در این مرحله میتوانید مورادی که میخواهید خروجی بگیرید را انتخاب کرده و با کلیک بر روی گذینه ( بارگیری پرونده برون بری ) فایل خروجی با فرمت XML را دانلود نمایید!

آموزش درون ریزی نوشته ها و برگه ها در سایت های وردپرسی

حالا بعد از خروجی گرفتن از محتوا های وب سایت, شما میتوانید به راحتی همان فایل XML یعنی ( محتوا های برون بری شده ) را به راحتی درون ریزی بکنید و حتی میتوانید به یک وب سایت وردپرسی دیگر انتقال بدهید! این مورد نیز توسط خود وردپرس قابل انجام هست و کار بسیار راحتی میباشد حالا با ما در ادامه این آموزش همراه باشید تا روند درون ریزی محتوا ها را به صورت قدم به قدم یاد بگیریم!

 • برای درون ریزی محتوا ها ابتدا وارد پیشخوان سایت وردپرسی خود شده و از قسمت ابزار ها روی گذینه درون ریزی کلیک بکنید!
ابزار درون ریزی محتوای وردپرس
 • در این مرحله شما نیاز به یک افزونه رایگان دارید که میتوانید با کلیک بر روی نصب آن را نصب بکنید اسم افزونه ( WordPress ) میباشد طبق تصویر زیر:
نصب افزونه WordPress برای درون ریزی
 • بعد از نصب این افزونه رایگان بر روی گذینه ( اجرای درون ریزی ) کلیک بکنید تا وارد مرحله بعد بشود!
اجرای درون ریزی در ابرار وردپرس
 • حالا وارد مرحله آخر در درون ریزی محتوا میشویم در این مرحله فایلی که قبلا خروجی گرفتید را انتخاب نمایید و با کلیک بر روی گذینه بارگزاری پرونده و درون‌ریزی آن فایل ها را درون ریزی بکنید!
درون ریزی آسان برگه ها و نوشته ها در وردپرس

آموزش خروجی گرفتن از نوشته ها و برگه ها در وردپرس با کمک افزونه

حالا تا این جای مقاله یاد گرفتیم که چگونه میتوانید از نوشته ها و برگه های سایت وردپرسی خود بدون نیاز به هیچ افزونه ای خروجی و درون ریزی بکنیم! حالا شاید قصد داشته باشید که این کار با کمک یک افزونه انجام بدهید حالا افزونه ای که برای انجام این کار وجود دارد به نام Export any WordPress data to XML/CSV میباشد! البته باشید در نظر داشته باشید که این پلاگین وردپرسی ویژگی های بسیار زیادی را در اختیار شما میگذارد! با ما همراه باشید تا قدم به قدم روند خروجی گرفتم نوشته ها و برگه های وردپرسی را به کمک این افزونه آموزش ببینیم!

 • حالا برای خروجی گرفتن با کمک افزونه شما نیاز دارید تا افزونه را نصب بکنید و برای نصب وارد پیشخوان سایت خود شده و از قسمت افزونه ها روی گذینه افزودن کلیک نمایید!
نصب افزونه برای خروجی گرفتن از نوشته های سایت
 • در صفحه باز شده نام افزونه را در کادر جستجوی افزونه ها جستجو نمایید تا افزونه مورد نظر نمایش داده شود و در آخر افزونه مورد نظر را نصب و فعال سازی بکنید!
فعال سازی افزونه Export any WordPress data to XML/CSV
 • بعد از نصب افزونه یک گذینه به منو پیشخوان سایت خود به نام ( All Export ) اضافه میشود روی این گذینه کلیک کرده تا وارد تنظیمات بخش افزونه بشوید بعد از ورود میتوانید از نوشته ها و برگه های سایت خود یک خروجی بگیرید.
انتخاب پست تایپ برای برون ریزی
 • حالا باید بعد از ورود به تنظیمات شما باید بخش که میخواهید از آن ها خروجی بگیرید انتخاب نمایید به طور مثال ( نوشته ها یا برگه ها ) بعد از انتخاب روی گذینه ( Migrate ) کلیک نمایید تا وارد مرحله بعد بشویم!
برون ریزی نوشته ها با Export any WordPress data to XML/CSV
 • در صفحه جدید شما نیاز به انجام کار خاصی ندارید و تنها کافیست روی گذینه ( Confirm & Run Export ) در پایین یا بالای صفحه کلیک نمایید تا فایل خروجی ساخته شود
دانلود فایل خروجی برای نوشته ها وبرگه در وردپرس
 • پس از ساخته شدن فایل های خروجی با کلید بر روی گذینه های ( CSV یا Bundle ) فایل ها را دانلود بکنید.
مدیریت و دانلود فایل های برون ریزی وردپرس

حالا در آخر به این نقطه توجه فرمایید که این پلاگین وردپرسی یعنی ( Export any WordPress data to XML/CSV ) یک بخش دیگری به اسم ( Mange Exports ) دارد که میتوانید در این بخش فایل هایی که قبلا ساخته اید دسترسی داشته باشید و فایل های برون بری را به راحتی مدیریت بکنید!

آموزش درون ریزی نوشته ها و برگه ها در وردپرس با کمک افزونه

حالا که ما با کمک افزونه Export any WordPress data to XML/CSV از محتوا های سایت خود یک خروجی گرفتیم حالا برای درون ریزی این محتوا ها در یک سایت دیگر باید یک افزونه دیگری به اسم Import any WordPress data to XML/CSV نصب بکنیم تا با کمک این پلاگین محتوا ها را درون ریزی بکنیم البته باید در نظر داشته باشید که کار بسیار راحتی میباشد. حالا در ادامه با ما همراه باشید.

 • حالا برای نصب افزونه جانبی از پیشخوان سایت خود از قسمت افزونه روی گذینه افزودن کلیک کرده و اسم ( Import any XML or CSV File to WordPress ) را در باکس جستجو نمایید!
نصب و فعالسازی افزونه Import any XML or CSV File to WordPress
 • بعد از نصب افزونه در قسمت منو یک بخش به اسم ( All Import ) اضافه میشود روی این گذینه کلیک کرده تا وارد صفحه درون ریزی بشوید!
 • حالا در صفحه باز شده روی گذینه ( Upload a file ) کلیک بکنید و سپس فایلی که قبلا خروجی گرفتید را آپلود نمایید دقیقا به همین روش ساده میتوانید محتوا ها را درون ریزی بکنید!

جمع بندی و نتیجه گیری کلی مطالب

ما در این مقاله یعنی ( آموزش خروجی گرفتن از نوشته ها و برگه ها در وردپرس ) یاد گرفتیم که خروجی گرفتن از وب سایت چگونه انجام میشود و حتی کار بسیار آسانی میباشد تنها کافیست این کار به روش درست و اصولی انجام شد تا در کمترین زمان ممکن بتوانید از اطلاعات سایت خود خروجی بگیرید!

امیدواریم این مقاله آموزشی برای شما مفید بوده باشد حالا اگر هر گونه سوالی در زمینه درون ریزی و برون ریزی محتوا های سایت وردپرسی دارید میتوانید در بخش نظرات از ما بپرسید ما در کمترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهیم بود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.