مطالب دسته بندی نشده

آموزش تغییر لوگو وب سایت در قالب وودمارت

آموزش-های-قالب-وودمارت

به نام خدا سلام و درود خدمت کاربران همیشگی تی اف نت پلاس در این مقاله آموزشی قصد دارد آموزش تغییر لوگو در قالب وودمارت را برای شما کاربران عزیز آموزش بدهیم همانطور که میدانید پوسته وودمارت یکی از سایت های فروشگاهی بینظیر میباشد و تقریبا هر نوع سایتی فروشگاهی را میتوان با این قالب ساخت با ما در ادامه این آموزش با ما همراه باشید.

آنچه در این مقاله میخوانید:

  • آموزش تغییر لوگو وب سایت در قالب وودمارت
  • جمع بندی و نتیجه گیری کلی مطالب

آموزش تغییر لوگو وب سایت در قالب وودمارت

سوالی که خیلی از کاربران پرسیدند این بود که چگونه لوگوی وب سایت را در قالب وودمارت تغییر بدهیم؟ در واقع کار با قالب فروشگاهی وودمارت بسیار آسان است در ابتدا وارد پپیشخوان وردپرسی خود بشوید و بر روی گزینه Header builder کلیک کنید.

تغییر-لگوی-وودمارت

در این قسمت سربرگ فعال را پیدا کرده و بر روی ویرایش کلیک کنید تا وارد تنظیمات سربرگ بشویم همانند تصویر زیر توجه سربرگ فعال علامت ستاره دارد پس پیدا کردن سربرگ فعال بسیار آسان است.

اضافه-کردن-لگو-قالب-وودمارت

وارد تنظیمات مخصوص سربرگ ساز قالب وودمارت شدیم هر کدام از آلمان های زیر تنظیمات مخصوص خود را دارد در این بخش آیتم لگو را پیدا میکنیم و بر روی ویرایش کلیک کنیم تا تصویر لوگوی مخصوص وب سایت خود را آپلود کنیم

آموزش-قالب-وودمارت

خوب حالا وارد صفحه تنظیمات تصویر لوگوی وب سایت شدیم در این بخش بر روی گذینه آپلود کلیک میکنیم و تصویر لگوی وب سایت را آپلود میکنیم اندازه های مخصوص لگو را تنظیم و بر روی دکمه ذخیره کلیک میکنیم تا تصویر ذخیره بشود.

و در آخرین مرحله روی دکمه ذخیره سر برگ کلیک میکنیم همانند تصویر زیر تا تغییرات داخل وب سایت اعمال بشود.

آموزش-کامل-تغییر-لگو
جمع بندی و نتیجه گیری کلی مطالب

خوب اگر مطالب بالا را مطالعه کرده باشید قطعا یاد گرفتیم که چگونه لوگوی وب سایت را در قالب وودمارت تغییر بدهیم و تنظیمات مربوط به سربرگ را بدهیم! پیشنهاد میشود سایت های آماده ای که با این قالب زیبا طراحی شده است را مشاهده نمایید چرا که این سایت ها با تمام اصول طراحی و ساخته شده اند و میتواند در ابتدای کار به شما کمک بکند!

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و کمکی در راستای رشد و پیشرفت وب سایت برای شما کرده باشیم! اگر با به هر دلیلی به مشکل برخوردید میتوانید زیر همین مقاله آموزش در بخش نظرات سوال خود را بپرسید تا همکاران ما مشکل شمارو رفع کنند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.