بهینه سازی سایت

الگوریتم Paraphrasing – گوگل محتوا تولید میکند!

الگوریتم Paraphrasing چیست؟

با نام و یاد خدا, الگوریتم Paraphrasing یکی دیگر از الگوریتم های گوگل میباشد که بسیاری از سئو کار ها و مدیران وب سایت ها از این الگوریتم ترس دارند! چرا که ایم الگوریتم محتوای سایت های مختلف را مورد برسی قرار میدهد و یک محتوای کامل و ساختی را که توسط این الگوریتم ساخته شده است برای مخاطبین به نمایش میگذارد!

اینگونه افراد به صورت مستقیم و سریع افراد به خواسته های خود میرسند و این برای گوگل یک امتیاز محصوب میباشد حالا با ما در ادامه این مقاله آموزشی از تی اف نت بلاگ همراه باشید تا اطلاعات مفیدی را در مورد الگوریتم Paraphrasing کسب بکنیم!

آنچه در این مقاله میخوانید:

  • هدف اصلی الگوریتم Paraphrasing چیست؟
  • الگوریتم Paraphrasing چگونه کار میکند؟
  • تاثیرات الگوریتم Paraphrasing بر روی سایت ها
  • گوگل در مورد الگوریتم Paraphrasing چه میگوید؟
  • جمع بندی و نتیجه گیری کلی مطالب

هدف اصلی الگوریتم Paraphrasing چیست؟

در حال حاظر وب سایت های بسیار زیادی وجود دارند که محتوای با کیفیت و خوبی را ارائه نمیدهند! و احتمالا شما نیز تا به حال وارد چنین سایت هایی شده اید که محتوا های آنها یا بسیار زیاد و طولانی میباشد و یا از موضوع اصلی بدور هستند! گوگل نیز این موضوع را در نظر گرفته است بنابراین تصمیم گرفت که برای رفع این مشکل الگوریتم Paraphrasing معرفی و انتشار بدهد!

این الگوریتم محتوا های سایت ها را مورد برسی قرار میدهد و سعی میکند تا یک پاسخ صحیح برای مخاطبین خود ارائه بدهد چرا که افراد ر سطح وب دوست دارند در سریعترین زمان ممکن به پاسخ برسند و وارد سایت های زیادی نشوند! و این الگوریتم با برسی محتوا ها یک محتوای کامل و خلاصه برای افراد سرچ کننده ارائه میدهد!

الگوریتم Paraphrasing چگونه کار میکند؟

الگوریتم Paraphrasing یکی از الگوریتم های هوشمند گوگل به حساب میاید چرا که این الگوریتم ابتدا محتوا های وب سایت ها را مورد برسی قرار میدهد و قسمت های با ارزش محتوا ها را جدا کرده و برای کاربرانی که در گوگل سرچ میکنند به نمایش میگذارد! و از این رو میتوان نتیجه گرفت که گوگل به راحتی میتواند محتوای با کیفیت و بی کیفیت را تشخیص بدهد بنابراین توصیه میشود همیشه در سایت خود محتوای با کیفیتی انتشار بدهید!

در نتیجه این الگوریتم با برسی محتوا ها یک محتوای عالی در صفحه اول ایجاد میکند و برای کاربران سرچ کننده نمایش میدهد با این کار افراد میتوانند در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه و پاسخ را دریافت بکنند این ویژگی الگوریتم Paraphrasing در گوگل میباشد!

تاثیرات الگوریتم Paraphrasing بر روی سایت ها

در حال حاظر بسیاری از سئو کار ها و مدیران وب سایت ها بر این باور هستند که به زودی سیستم جستجوی گوگل به صورت خودکار تبدیل به سیستم پاسخ دهنده میشود و دیگر نیازی به وب سایت ها نخواهد داشت ما در ادامه این موضوع را مورد برسی قرار داده ایم که آیا واقعا چنین اتفاقی برای وب سایت ها میفتد؟

اگر بخواهیم به صورت منطقی به این موضوع نگاه بکنیم باید بگوییم که گوگل در حال حاظر میتواند چنین کاری را به راحتی انجام بدهد و بدون نیاز به وب سایت ها محتوا های با کیفیتی را برای کاربران خود ارائه بدهد! همه ما میدانیم که هوش مصنوعی گوگل در نوع خود بینظیر است و با توجه به الگوریتم هایی که ارائه داده است به راحتی قادر به انجام چنین کاری است!

گوگل در مورد الگوریتم Paraphrasing چه میگوید؟

گوگل زمانی که الگوریتم هایی مانند Paraphrasing انتشار داد بسیاری از افراد به این موضوع واکنش نشان دادند تمامی این اتفاقات موجب شد که مدیر خود گوگل به این موضوع پاسخ بدهد که گفته شد ( ما قصد نداریم گوگل را یم موتور پاسخ دهنده تبدیل بکنیم! ) اما باید با این موضوع توجه داشت که احتمال این موضوع وجود دارد که در آینده گوگل به یک سیستم پاسخ دهنده تبدیل بشود!

البته این موضوع نیز وجود دارد که اگر گوگل چنین کاری بکند! بسیاری از وب سایت ها خزنده های گوگل را برای دسترسی به محتوای آن ها مسدود میکنند و گفته شده است که حتی افرادی که تازه میخواهند وب سایتی را استارت بزنند مطمعنا ربات های گوگل را برای دسترسی به وب سایت خود مسدود میکنند و با این مطمعنا گوگل ضربه جدی خواهد خورد به همین دلیل احتمال این که گوگل به سیستم پاسخ دهنده تبدیل شود کم میشود!

جمع بندی و نتیجه گیری کلی مطالب

همانطور که گفته شد الگوریتم Paraphrasing یکی از هوشمند ترین الگوریتم های گوگل به حساب میاید! با توجه به این که این الگوریتم محتوا های وب سایت ها را مورد برسی و بهترین موضوعات را جمع آوری کرده و یک مقاله کامل را تشکیل میدهد بسیاری از افراد از این الگوریتم ترس دارند که گوگل در آینده تبدیل به سیستم پاسخ دهنده خودکار خواهد شد اما احتمال این موضوع بسیار کم میباشد!

امیدواریم این مقاله آموزشی برای شما مفید بوده باشد و توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را در مورد الگوریتم Paraphrasing برای شما عزیزان انتقال بدهیم حالا اگر هر گونه سوالی در مورد این الگوریتم دارید میتوانید در بخش نظرات همین پست از ما بپرسید!

بازگشت به لیست

یک نظر در “الگوریتم Paraphrasing – گوگل محتوا تولید میکند!

  1. مینا گفت:

    واقعا الگوریتم Paraphrasing چیز جالبی میباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.