مطالب دسته بندی نشده

آموزش افزونه Go Pricing به صورت کامل

آموزش-کار-با-افزونه-Go-Pricing

به نام خدا سلام و درود خدمت کاربران همیشگی تی اف نت پلاس امروز با آموزش ویدئویی در خدمت شما عزیر هستیم. آموزش کامل کار با افزونه Go Pricing با این آموزش یاد میگیرم که چگونه جدول های حرفه ای قیمت برای وب سایتمان بسازیم. با ما در ادامه این آموزش همراه باشید!

آنچه در این مقاله میخوانید:
  • معرفی کامل افزونه Go Pricing
  • آموزش افزونه Go Pricing به صورت ویدئویی
  • جمع بندی و نتیجه گیری کلی مطالب

معرفی کامل افزونه Go Pricing

ما در برخی از مواقع نیاز داریم تا یک لیست از جداول قیمت برای نمایش خدمات سایتمان در وردپرس بسازیم اما در این امکانات در بیشتر قالب های وردپرسی وجود ندارد که با استفاده از ویژگی های قالب جداول قیمت را پیاده سازی بکنیم!

افزونه Go Pricing یکی از محبوب ترین افزونه هایی میباشد که در این زمینه فعالیت میکند و میتواند برترین جداول قیمت را ما در سایت بسازد و این جداول از استایل های متفاوتی میتواند تشکیل داده شود! توجه داشته باشید که کار کردن با این پلاگین محبوب وردپرسی بسیار آسان میباشد و ما نیز برای کار کردن با این افزونه یک ویدئوی آموزشی تهیه کرده ایم تا به راحتی با این افزونه جداول قیمت زیبایی را برای خود بسازید!

آموزش افزونه Go Pricing به صورت ویدئویی

ما در این آموزش به صورت دقیق کار با افزونه Go Pricing و به همراه چگونگی استفاده از دمو های آماده افزونه تا دیگر نیاز به طراحی جداول نداشته باشید و به راحتی با چند کلیک ساده جداول قیمت زیبایی را برای سایت خود بسازید!

درحال بارگذاری...

جمع بندی و نتیجه گیری کلی مطالب

همانطور که در ویدئوی بالا مشاهده کردید کار کردن با این افزونه بسیار راحت است و میتواند جدول های بسیار زیبایی را در سایت بسازد امیدواریم این مقاله آموزشی برای شما مفید واقع شده باشد و همچنین اگر هر گونه سوالی در این زمینه دارید حتما در بخش نظرات برای ما ارسال نمایید!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.