بهینه سازی سایت

آموزش سئوی سایت های محتوایی کامل و پیشرفته

آموزش سئوی سایت های محتوایی کامل و پیشرفته

با نام و یاد خدای بزرگ سلام و ارض ادب خدمت همراهان همیشگی وب سایت بزرگ تی اف نت پلاس امروز در این پست میخواهیم راجب صفحاتی که در سایت های محتوایی مهم هستند و باید سئو یا برسی شوند یک صحبت کاملی داشته باشیم سئوی این نوع وب سایت ها که هر روز در آن ها محتوا تولید میشود همه صفحات مهم هستند و باید سئوی اختصاصی شود! و البته باید بر روی صفحات و گرافیک آن ها کار شوند!

  • سئوی محتوا ها
  • تنظیم برنامه محتوا
  • مشخص کردن هدف صفحات
  • انتقال کاربر به صفحات

سئوی سایت های محتوایی | سئوی تمام محتوا ها

در این وب سایت ها فقط محتوا تولید میشود و باید بدانید که تمام محتوا های سایت مهم هستند و باید سئوی شود این صفحات باید محتواهای هدف باشند و در گوگل رتبه های خوبی کسب بکنند توجه داشته باشید که در سایت های محتوایی هر روز باید محتوا تولید شود و البته با سئوی عالی با این کار به راحتی در گوگل دیده شوید!

تنظیم برنامه برای تولید محتوای و سئوی سایت محتوایی

در این نوع وب سایت ها باید در نظر داشته باشید که تولید محتوای شما باید با برنامه پیش برود یعنی شما لیست محتوا هایی که میخواهید در سایت انتشار بدهید را داشته باشید و با زمان مشخص در سایت انتشار بدهید به طور کلی نباید تولید محتوای شما یک روز تولید کنید و برید یک هفته دیگر یکی دیگه تولید بکنید!

مشخص کردن هدف صفحات به صورت کامل

در سایت محتوایی شما باید هدف صفحات را قبل از انتشار مشخص بکنید یعنی اگر در صفحه ای کاربر باید خریدی انجام بدهد از اول برای کاربر مشخص بکنید که صفحه فروشگاهی است و یا محصول رایگانی میخواهد دریافت بکند شما باید از اول برای کاربران خود مشخص بکنید که این صفحه رایگان میباشد!

انتقال کاربر به صفحات متداول

مطمعا تا به حال در سایت های مختلفی مشاهده کرده اید که در هر کدام از محتوا های سایت پیشنهاداتی برای صفحات دیگر وجود دارد از جمله آخرین مطالب, مطالب برتر و… شما باید بتوانید بخش های مختلفی برای به نمایش گذاشتن محتوای سایت به کاربران داشته باشید در واقع در این نوع سایت ها کاربران فقط به یک صفحه سر نمیزنند و احتمال مشاهده بینهاید صفحات رو دارند!

نقطه: در این نوع وب سایت ها صفحه اصلی زیاد مهم نبوده و نیاز به سئوی خاصی ندارد شما باید بتوانید صفحات محتوا های خود را برای موتورهای جستجو سئو بکنید و از این طریق کاربران را به سمت سایت خود هدایت بکنید همچنین میتوانید آموزش های کامل سئو را در بخش وبلاگ سایت مشاهده نماید!

جمع بندی مطالب و سئوی سایت

ما در این مقاله اموزش یاد گرفتیم که چگونه یک سایت محتوایی به صورت کامل سئو میشود و کدام صفحات برای سئوی مهم هستند اگر مطالب بالا را مشاهده کرده باشید به راحتی میتوانید هر سایت محتوایی را سئو بکنید و به رتبه های اول گوگل بیاورید!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.