بهینه سازی سایت

آموزش سئوی سایت های آموزشی کامل و پیشرفته

آموزش سئوی سایت های آموزشی کامل و پیشرفته

با نام و یاد خدای بزرگ سلام و درود خدمت همراهان همیشگی وب سایت تی اف نت پلاس در این پست میخواهیم در مورد سئوی سایت های آموزشی و صفحات مهم آن یک صحبت کاملی داشته باشیم این وب سایت سئوی بسیار آسانی دارد البته موارد مهم هستند که باید به صورت کامل رعایت شوند با ما در ادامه این مقاله آموزشی همراه باشید!

  • گرفتن اطلاعات کاربر
  • ایجاد محتوای رایگان
  • استفاده از مقالات رایگان
  • استفاده از دوره های رایگان

سایت های آموزشی چگونه سئو میشود!

یکی از کارهایی که باید بکنید این است که صفحه محصول شما نباید سئو شود دلیلش این است که مثلا فرض بکنید یکی از محصولات سایت خود را سئو کرده اید و وارد رتبه اول گوگل شده است وقتی که کاربر وارد سایت میشود با قیمت 4 میلیون تومان روبه رو میشود و قطعا اون کاربر از سایت خارج شده کامپیوتر را خواموش کرده و میره زیر پتو و خریدی صورت نمیگیره شما باید بتوانید ابتدا اعتماد کاربر را به خود جلب کرده و بعد کم کم تشویق بکنید تا خرید خود را انجام بدهید!

آموزش سئوی سایت های آموزشی | گرفتن اطلاعات

روش اول برای پیشرفت در سایت های آموزشی این است که شما باید در تمام صفحات سایت خود سعی بکنید عضو بگیرید یا آدرس ایمیل بگیرید البته توجه داشته باشید که این کارهارا در صفحات کامل سایت بگیرید شما باید اول محتوای خوب تولید بکنید دوم نیاز های کاربران را رفع بکنید و سوم دریافت اطلاعات و مورد آخر منجر به فروش آموزش ها این مراحل بهترین روش برای به فروش رساندن محصولات شما خواهد بود!

حتما داخل همه صفحات پیشنهاد های رایگانی داشته باشید!

در سایت های آموزشی باید بتوانید برخی از محصولات را به کاربران به صورت رایگان ارائه بدهید شما با ارائه رایگان محصولات اعتماد 80 درصدی کاربران را به خود جلب میکنید این کار باعث افزایش فروش شما خواهد شد پیشنهاد من برای هر یک ساعت فیلم آموزشی پولی دو ساعت آموزش رایگان ایجاد بکنید با این کار فروش خود بسیار بالا میبرید!

ایجاد مقالات به صورت نصفه رایگان!

مقالات برای هر وب سایت بسیار مهم حیاطی میباشد اما در سایت های آموزش مقالاتی که کیفیت کامل و بالا دارند را به صورت نصفه در سایت قرار بدهید و نصف دیگر مقاله را زمان به مخاطبین خود تحویل بدهید که عضو سایت شده باشند و شما اطلاعات کاربر را دریافت کرده اید این یکی از بهترین روش هایی است که در سایت های آموزشی بکار میرود است!

ایجاد دوره های کامل و رایگان در سایت

دوره های آنلاین و رایگان در سایت بزاید و در داخل دوره ها به دوره های مهم و پولی سایت اشاره بکنید این کاری است که بسیار از بزرگان هر سایت آموزشی انجام میدهد شما با این کار کاربران خود را برای خرید دوره های پولی تشویق کرده و به فروش میرسانید البته باید توجه داشتیه باید که در دوره های رایگا اعتماد کاربران را به خود جلب کرده باشید!

نقطه: شما باید باید روی سئوی صفحه اصلی سایت توجه ویژه ای داشته باشید اما سئوی محصولات پولی را به هیچ وجه نباید انجام بدهید دلیل آن در بالا گفته شده است شما سئوی صفحه اصلی سایت سایت و سئوی محصولات رایگان سایت باید توجه ویژه ای را به کار بگیرید!

جمع بندی موارد سئوی سایت های آموزشی

ما در این مقاله آموزشی یاد گرفتیم که چگونه سایت های آموزشی سئو میشوند و از پس به راحتی میتوانیم سایت های آموزشی را سئو و بهینه سازی بکنید همچنین شما میتوانید دیگر آموزش های سئو را در این وب سایت مشاهده نمایید اگر هر سوالی دارید در بخش نظرات از ما بپرسید!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.