مطالب دسته بندی نشده

سئو برگه ها و نوشته ها در وردپرس به صورت کاملا اصولی

سئو برگه ها و نوشته ها در وردپرس

با نام و یاد خدای بزرگ سلام و دورد خدمت شما عزیزان, امروزه برای راه پیدا کردن به صفحه اول گوگل نیاز است تا دانش سئو را بلد باشیم اما بسیاری از مدیران بدون در نظر گرفتن این موضوع انتظار دارند که در نتایج اول گوگل نمایش داده بشوند اما درصدی این که بدون سئو صفحه شما در نتیج اول گوگل نمایش داده شود صفر درصد میباشد! حالا با ما در این مقاله از تی اف نت بلاگ همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در زمینه ( سئو برگه‌ ها و نوشته‌ ها ) کسب بکنیم!

برای سئو برگه‌ ها و نوشته‌ ها در وردپرس با به نکات ریز بسیار دقت کرد با این رعایت این نکات محتوای شما خیلی بیشتر در نتایج جستجو دیده خواهد شد به طور مثال شما باید به عنوان محتوا یا نوشته خود بسیار دقت نمایید و بخش مهم دیگر بخش متن متای صفحه میباشد ما در ادامه به صورت کامل در این زمینه توضیح داده ایم.

آنچه در این مقاله میخوانید:
  • انتخاب بهترین کلمه کلیدی برای برگه ها و نوشته ها
  • بهینه سازی پیوند های یکتا
  • سئو و بهینه سازی عنوان صفحه
  • تیتر بندی مناسب برای برگه ها و نوشته ها
  • نحوه صحیح نوشتن توضیح متا برای برگه ها و نوشته ها
  • سئوی رسانه ها مانند ویدئو در نوشته ها و برگه ها
  • جمع بندی و نتیجه گیری کلی مطالب

انتخاب بهترین کلمه کلیدی برای برگه ها و نوشته ها

در اولین کاری که یک تولید کننده محتوا باید به آن توجه بکنید انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای وب سایت میباشد اما متاسفانه بسیاری از مدیران به این موضوع اصلا دقت نمیکنند و سئوی سایت خود را با این کار نابود میسازند همچنین باید دقت داشته باشید که شما نمیتوانید دو تا از صفحات سایت خود را بک کلمه سئو بکنید به طور مثال نمیتوانید از کلمه سئوی وب سایت در دو تا از نوشته ها یا برگه ها در سایت استفاده نمایید

استفاده از کلمه کلیدی تکراری در سایت میتوانید ضرر بزرگی برای سئوی وب سایت باشد! توجه داشته باشید که بعد از این که کلمه کلیدی مناسبی انتخاب کردید با این کلمه را در بخش های مختلف سایت پخش نمایید و از تکرار پی در پی آن جدا خود داری نمایید. یک نقطه اگر شما به خوبی نتوانستید کلمه انتخابی را در بخش های مختلف سایت استفاده بکنید به این معنی میباشد که کلمه مناسبی انتخاب نکرده اید.

بهینه سازی پیوند های یکتا در سایت

یکی از مواردی که باید در سئو برگه ها و نوشته ها در وردپرس استفاده کرد استفاده از پیوند های مناسب یکتا میباشد این موضوع بقدری برای موتورهای جستجو اهمیت دارد که باید ما مدیران وب سایت ها به آن اهمیت بدهیم برای انتخاب یک پیوند یکتای مناسب میتوانید از بخش تنظیمات وردپرس به بخش پیوند یک تا بروید!

سئو و بهینه سازی عنوان صفحه

وقتی یک کاربر در موتورهای جستجو یک سرچی ( جستجو ) انجام میدهد اولین چیزی که مشاهده میکند عنوان صفحه سایت میباشد بنابراین این طبیعی میباشد که عنوان بسیار زیبایی برای عنوان صفحه سایت انتخاب بکنیم نقطه قابل توجه این است که حتما از کلمه کلیدی اصلی در عنوان صفحه نیز استفاده بکنید!

اجازه بدهید یک نقطه دیگری را مطرح بکنیم اگر کلمه کلیدی شما در ابتدای عنوان برگه یا نوشته شما باشد میتواند امتیاز بیشتری را از سمت موتور های جستجو برای خود کسب بکند. این مورد را به خاطر بسپارید و سعی بکنید همیشه کلمه کلیدی اصلی صفحه در ابتداری عنوان قرار بگیرد.

تیتر بندی مناسب برای برگه ها و نوشته ها

یکی دیگر از موضوعاتی که باید به آن توجه خاصی شود بحث هدینگ ها میباشد! ما میتوانید در هر صفحه از هدینگ H1 تا H6 استفاده نماییم! شما باید به خوبی بتوانید محتوای خود را هدینگ بندی بکنید به طور مثال عنوان صفحه قطعا و باید تک یا هدینگ H1 به خود بگیرد و بقیه زیر منو ها را میتوانید متناسب با اهمیتی که برای صفحه دارند هدینگ بندی بکنید.

رعایت این موضوع میتواند کمک بکنید تا موتور های جستجو درک درسی از صفحه شما داشته باشند! اگر شما آشنایی کافی با بحث هدینگ ها ندارید توصیه میشود حتما مقاله آموزش ( هدینگ HEADING چیست؟ ) را مطالعه فرمایید تا به درک درستی از بحث هدینگ ها یا تگ های هدینگ داشته باشید

نحوه صحیح نوشتن توضیح متا برای برگه ها و نوشته ها

ما در ابتدا این مقاله آموزشی گفتیم که اولین چیزی که کاربران موقع جستجو مشاهده میکنند عنوان سایت میباشد و در زیر عنوان صفحه میتوانند توضیح متی شما را مشاهده بکنند بنابراین توضیح متای یک صفحه میتوانید قدرت بسیار زیادی برای جذب کاربران به سایت منتقل نمایید بنابراین توضیح متای صفحه را با دقت کافی بگذارید!

برای این که بتوانید یک توضیح متای خود برای صفحه خود بنویسید میتوانید یک متن 160 کاراکتری به صورت تبلیغاتی در نظر بگیرید اگر شما بتوانید توضیحات متای صفحه را به خوبی رعایت و جذاب بنویسید میتوانید افراد بیشماری را به سمت صفحه سایت خود هدایت نمایید.

سئوی رسانه ها مانند ویدئو در نوشته ها و برگه ها

در حال حاظر بسیاری از مدیران اصلا اهمیتی به سئوی تصاویر یا ویدئو های خود نمیدهند در حالی که سئو تصاویر و ویدئو ها میتوانید به افزایش رشد سئوی سایت بسیار کمک بکنید البته نکاتی ریزی هم برای سئو کردن تصاویر وجود دارد در ابتدا حتما تصاویر خود را با با اسم های معنی دارد آپلود نمایید و از متن جایگزینی ALT نیز متناسب با محتوای صفحه استفاده نمایید! چرا که تاثیر بسیار زیادی برای سئوی تصاویر دارد!

جمع بندی و نتیجه گیری کلی مطالب

تمامی مطالب بالا بنظر موارد بسیار ساده ای در سئو برگه ها و نوشته ها میاد اما این نکات به ظاهر ساده میتواند تاثیر بسیار زیادی بر سئو کردن صفحات سایت بگذارد بنابراین توصیه میشود که حتما از این نکات در سئو برگه ها و نوشته ها سایت خود استفاده نمایید تا رتبه های بهتری در موتور های جستجو بگیرید!

امیدوارم این مقاله آموزشی برای شما مفید واقع شده باشید و ما کمکی برای رشد و پیشرفت سایت شما کرده باشیم! ما مشتاقانه منتظر نظرات شما هستیم همچنین اگر هر گونه سوالی دارید حتما در بخش نظرات برای ما ارسال نمایید تمام سعی ما بر این خواهد بود که در کمترین زمان ممکن پاسخ گوی شما باشیم.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.