بهینه سازی سایت

ابزار تست سرعت سایت | معرفی بهترین ابزارهای آنلاین

ابزار تست سرعت سایت

با نام و یاد خدای بزرگ سلام و ارض ادب خدمت شما همراه عزیز وب سایت تی اف نت پلاس, همانطور که میدانید سرعت سایت یکی از موارد مهم هر وب سایت و بر ( سئوی سایت ) تاثیر بسیار بالایی میگذارد! ما تصمیم داریم در این مقاله به صورت کامل و جامع ابزار هایی برای تست سرعت وب سایت برای شما معرفی بکنیم تا با استفاده از این ابزار ها به راحتی سرعت وب سایت خود را برسی بکنید! توصیه میشود برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را به صورت کامل مطالعه نمایید!

آنچه در این مقاله میخوانید:

 • برسی دقیق سرعت وب سایت
 • برترین ابزار های تست سرعت سایت
 • افزونه های وردپرسی برای افزایش سرعت سایت

برسی دقیق سرعت وب سایت

اگر تا به الان یک سایت برای خود طراحی و ساخته باشید قطعا متوجه شدید که سرعت یک وب سایت میتواند به تجربه کاری ( UX ) تاثیر بگذارد! با توجه به آمار هایی که وجود دارد سرعت سایت شما هر چقدر بالاتر و صفحات شما سریعتر لود شود میتواند باعث افزایش فروش سایت بشود! نقطه قابل توجه در مورد موتورهای جستجو که جالب است بدانید سرعت سایت میتوانید به خزنده های گوگل نیز تاثیر بگذارد بنابراین سرعت وب سایت هر چقدر بالاتر باشد سرعت ایندگس شدن صفحات سایت شما نیز بالاتر میرود!

برترین ابزار های تست سرعت سایت

ما در مطالب بالا از اهمیت سرعت سایت برای شما گفتیم تا یک مقدمه ای باشه برای اهمیت سرعت سایت, اما حالا در این بخش میخواهیم چند تا از ابزار های قدرتمندی که میتواند سرعت سایت شما بسنجد معرفی بکنیم تا با استفاده از این ابزار ها سرعت سایت خود برسی کرده و افزایش بدهید!

 • GTmetrix
 • WebPageTest
 • Pingdom Website Speed Test
 • Google PageSpeed Insights

توجه داشته باشید که ابزارهایی که در بالا برای شما گفته شده است معیار های مختلفی را برای تست سرعت وب سایت بکار میبرند بنابراین توصیه میشود برای تست سرعت سایت خود از تمامی این ابزار ها استفاده بکنید! چرا که اگر این ابزار ها در کنار هم برای تست سرعت سایت بکار گیرند میتوانند یک معیار دقیقی را برای شما بدهند و البته هر کدام از آن ها برای افزایش سرعت سایت روش هایی را برای شما بازگو میکنند!

افزونه های وردپرسی برای افزایش سرعت سایت

اگر در حال حاظر میخواهید یک وب سایت طراحی بکنید یا سایتی دارد که با وردپرس ساخته شده است! توصیه میشود که از افزونه های افزایش سرعت وب سایت استفاده نمایید! این پلاگین های وردپرسی ویژگی های مختلفی دارد که از جمله ( کش سمت سرور و سمت کاربران سایت, بهینه سازی تصویر, گیف و… ) را شامل میشود! که در پایین این صفحه لیستی از برترین ها را نام برده ایم.

مطمعنا اگر از پلاگین های افزایش سرعت سایت استفاده کرده باشید میدانید که افزونه های بسیار زیادی در این زمینه وجود دارند! و اکثر مدیران وب سایت ها سعی میکنند که از تمامی این افزونه ها استفاده نمایید و متاسفانه با این سرعت سایت خودشان را بیشتر پایین میاورند بنابراین اگر میخواهید از این افزونه های وردپرسی استفاده نمایید! بهتر است در انتخاب این افزونه ها دقت کافی را بکار ببرید!

 • افزونه WP Rocket
 • افزونه W3 Total Cache
 • افزونه WP Fastest Cache Premium
 • افزونه Smush Pro

به طور کلی بهتر است از افزونه هایی که در بالا نام برده شده است انتخاب نمایید و پلاگین های مختلفی را داخل سایت خود نصب نکنید! پیشنهاد ما برای افزایش سرعت سایت پلاگین ( wp rocket ) میباشد! شما میتوانید با استفاده از این افزونه وردپرسی به راحتی سرعت سایت خود را چندین برابر افزایش بدهید!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.