بهینه سازی سایت

آموزش سئوی سایت فروشگاهی کامل و پیشرفته

آموزش سئوی سایت فروشگاهی

با نام و یاد خدای بزرگ سلام و درود خدمت شما همارهان همیشگی وب سایت تی اف نت پلاس امروز میخواهیم راجب آموزش سئوی سایت فروشگاهی یک صحبت کاملی داشته باشیم در این مقاله آموزشی قصد داریم تا تمام صفحات مهمی که برای سایت های فروشگاهی سئو شوند یک بحثی داشته باشیم شما با خواندن این مقاله به راحتی میتوانید هر سایت فروشگاهی را برای موتورهای جستجو سئو کنید!

  • دسته بندی ها یا برندها
  • صفحات هر محصول
  • صفحات مقالات وبلاگ

آموزش سئوی سایت فروشگاهی | دسته بندی و برندها

صفحات دسته بندی ها برای هر سایت فروشگاهی بیسیار مهم است چرا که بیشترین فروش شما از این صفحات خواهد بود پس سعی بکنید تمام صفحات دسته بندی خود را به صورت حرفه ای سئو بکنید البته صفحات برند ها فراموش نشود چرا که اهمیت کمتری از دسته بندی ها ندارد بنابراین این صفحات را هم بسیار جدی بگیرید!

آموزش سئوی سایت فروشگاهی | صفحه هر محصول

همانطور که میدانید برخی از سایت ها چندین محصول را در یکی از صفحه سایت قرار میدهند و این باعث سوختن یک جایگاه و یا چندین جایگان در گوگل میشود پس برای هر کدام از محصولات خود یک صفحه جدا داشته باشید و سئو محصولات را به صورت مجزا انجام بدهید این امر باعث میشود تا همه محصولات شما رتبه بهتری در گوگل بدست بیاورد!

سئو اختصاصی صفحه مقالات و بلاگ سایت

همانطور که میدانید وبلاگ ها میتواند بازدید بینظیری به سمت سایت شما هدایت بکند پس یک سایت فروشگاهی حتما باید از صفحه وبلاگ قوی برخوردار باشد چرا که مخاطبین شما هیچوقت دفعه اول از شما محصولی خرید نخواهد کرد مگر این که اعتماد سازی کرده باشید و یا به کاربران خود اطلاعات دقیقی داده باشید توصیه ما برای شما این است که وبلاگ ها جدی بگیرید!

نقطه: صفحه اصلی وب سایت زیاد اهمیتی برای سئو ندارد و نیاز به سئو خاصی ندارد روی همان اسم برند بیاد بالا کافیه بدلیل این که صفحه اصلی برای شما فروش خاصی رو به ارمغان نمیاود ولی اگر وفت سئو صفحه اصلی رو داشتید حتما سئوی صفحاتی از جمله صفحه اصلی, درباره ما, تماس با ما و… رو انجام بدهید!

جمع بندی صفحات مهم سایت فروشگاهی برای سئو

ما در این مقاله آموزشی یاد گرفتیم که چه صفحاتی برای سئو سایت فروشگاهی نیاز میباشد و باید در سایت ما سئو و بهینه سازی شود اگر هر سوالی در این زمنه دارید حتما در بخش نظرات از ما بپرسید شما میتوانید آموزش های مخصوص سئو را در بخش وبلاگ سایت مشاهده بکنید!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.