افزونه های وردپرسی

بهترین افزونه های رایگان فاکتور ووکامرس – انتخاب حرفه ای

بهترین افزونه های رایگان فاکتور ووکامرس

در حال حاظر در سایت های فروشگاهی باید برای مشتریان خود فاکتور ارائه بدهید با این که پیگیری محصولات خریداری شده برای کاربران راحتر خواهد بود و یکی از موارد ضروری برای سایت های فروشگاهی میباشد, اگر یک سایت فروشگاهی در هر زمینه ای که فکرش رو بکنید دارید شما باید برای کاربران خود فاکتور ارائه بدهید و این موضوع به صورت دستی قابل انجام نیست, بنابراین افزونه هایی در این زمینه وجود دارد که میتوانید از آن ها استفاده بکنید!

ما در این مقاله به بهترین افزونه های رایگان فاکتور ووکامرس اشاره کرده و لیست کرده ایم شما میتوانید با توجه به امکاناتی که ارائه میدهند متناسب به وب سایت خود یکی را انتخاب کرده و برای ارائه فاکتور به کاربران خود استفاده بکنید, حالا با ما در ادامه این مقاله معرفی همراه باشید!

آنچه در این مقاله میخوانید:

 • چرا باید از افزونه های صدور فاکتور ووکامرس استفاده بکنیم؟
 • لیست افزونه های رایگان فاکتور ووکامرس
 • 1- افزونه محبوب Sliced Invoices
 • 2- افزونه صدور فاکتور Sprout Invoices
 • 3- پلاگین وردپرسی Invoice & Payments
 • 4- افزونه WooCommerce PDF Invoices
 • ایرادات افزونه های رایگان صدور فاکتور ووکامرس
 • جمع بندی و نتیجه گیری کلی مطالب

چرا باید از افزونه های صدور فاکتور ووکامرس استفاده بکنیم؟

یک وب سایت فروشگاهی بدون اعتماد سازی فروشی نخواهد داشت و اگر بخواهید وب سایت و کسب و کار خود را به سمت رشد و پیشرفت ببرید شما باید از فاکتور های زیبا برای کاربران خود ارائه بدهید که این مورد اگر بخواهید به صورت دستی انجام بدهید امکان پذیر نخواهد بنابراین در این زمینه برای سایت های فروشگاهی که از فروشگاه ساز ووکامرس استفاده میکنند افزونه های وجود دارد که میتوانید از آن ها برای ارائه فاکتور استفاده بکنید!

یک نقطه ریز در مورد این افزونه ها وجود دارد که اگر بخواهید به صورت کاملا رایگان از آن ها استفاده بکنید مطمعنا فاکتور شما بسیار کامل نخواهد بود بنابراین افزونه های پولی امکانات بسیار جذابتری برای سایت شما در پی خواهد داشت, با این حال ما در این مقاله به چند از این افزونه ها که جزو محبوب ترین هستند را لیست کرده ایم میتوانید از آن ها استفاده بکنید!

لیست افزونه های رایگان فاکتور ووکامرس

در زمینه صدور فاکتور افزونه های بسیار متعددی وجود دارد که برخی از آن ها به صورت رایگان ارائه شده اند و امکانات قابل توجه ارائه میدهند حالا ما برای شما چهار عدد از بهترین این افزونه های وردپرسی جمع آوری کرده ایم با ما در ادامه همراه باشید!

1- افزونه محبوب Sliced Invoices

افزونه Sliced Invoices یکی از محبوب ترین پلاگین ها در زمینه صدور فاکتور میباشد, این پلاگین ویژگی های متعدد زیادی دارد که میتوانید از آن ها به صورت رایگان برای ارائه فاکتور استفاده بکنید, ناگفته نماند که پلاگین وردپرسی Sliced Invoices چندین حالت و دموی آماده نیز برای ارائه در اختیار دارد, حالا به برخی از امکانات این افزونه دقت بکنید:

 • دارای تعداد زیادی فیلتر و اکشن
 • ویزگی سفارشی سازی فاکتور
 • قابلیت تنظیم ایمیل با موضوع های مختلف
 • ایجاد ایمیل های سفارشی با آدرس های متفاوت
 • ارسال ایمیل و یاد آوری به صورت خودکار
 • سفارشی سازی پسوند های فاکتور ارسالی
 • کاملا انعطاف پذیر

این ها برخی از ویژگی های این افزونه هستند که میتوانید از آن ها به صورت رایگان بهره ببرید , البته توجه داشته باشید که این افزونه وردپرسی امکانات بسیار زیادی دارد که هر کدام آن ها میتواند جذابیت خاصی را برای خود اختصاص بدهد!

افزونه محبوب Sliced Invoices

2- افزونه صدور فاکتور Sprout Invoices

افزونه دیگری که میخواهیم معرفی بکنیم پلاگین Sprout Invoices میباشد این پلاگین وردپرسی بیشتر کار را برای طراحی آسان کرده است و کار کردن با آن بسیار آسان میباشد, با این افزونه میتوانید به راحتی فاکتور جذابی را برای مشتریان خود بسیازید و در دسترس قرار بدهید, حالا به برخی از ویژگی های این پلاگین دقت فرمایید:

 • ساپورت کامل درگاه های بانکی
 • ساپورت کامل از زبان های متفاوت
 • ارائه فاکتور به صورت کاملا بینهایت
 • دارای قالب ها و استایل های از پیش ساخته شده

این پلاگین ویژگی های بسیار زیادی را در خود جای داده است که ما به چند تا از آن ها اشاره کرده ایم باید در نظر بگیرید که کار با این پلاگین بسیار ساده میباشد و استایل های مناسبی را برای صدور فاکتور در اختیار دارد.

افزونه صدور فاکتور Sprout Invoices

3- پلاگین وردپرسی Invoice & Payments

در سومین افزونه, پلاگین Invoice & Payments وجود دارد, حالا این افزونه بیشتر بر روی فاکتور های رایگان تمرکز کرده است, یعنی اگر در سایت خود محصولی دارید که به صورت رایگان ارائه میشود این افزونه برای صدور فاکتور بهترین میباشد, بنابراین این افزونه برای محصولات پولی زیاد کاربرد ندارد, حالا به برخی از ویژگی های این افزونه دقت فرمایید:

 • ایجاد فاکتور برای پرداخت ها
 • برون ریزی دیتای فاکتور ها
 • امکان مدیریت مالیت از طریق افزونه
 • ویژگی ایجاد فاکتور برنامه ریزی شده

حالا با برخی از ویژگی های افزونه Invoice & Payments آشنا شدیم, این پلاگین ها کاملا رایگان میباشد و میتوانید آن ها را از طریق مخزن افزونه های وردپرسی نصب و فعال سازی بکنید.

پلاگین وردپرسی Invoice & Payments

4- افزونه WooCommerce PDF Invoices

اگر به اسم افزونه نگاه بکنید مشخص میشود که میتوانید با استفاده از این افزونه فاکتور های خود را به صورت pdf ارائه بدهید, باید اضافه بکنیم که افزونه WooCommerce PDF Invoices کاملا رایگان ارائه شده است و یکی از بهترین افزونه ها در زمینه صدور فاکتور ووکامرس میباشد! به ویژگی های این افزونه توجه فرمایید:

 • ویژگی ثبت لگو و برند سایت
 • ویژگی سفارشی سازی ایمیل
 • امکان دانلود فاکتور ها به صورت pdf
 • امکان ارائه پیش نمایش قبل از چاپ

این افزونه ویژگی های بسیار زیادی در اختیار دارد که ما تنها به چند تا از آن ها اشاره کردیم, به طور مثال شما میتوانید تمامی فاکتور ها چاپ بکنید, این پلاگین یکی از بهترین ها در زمینه صدور فاکتور ووکامرس میباشد بنابراین آن را دست کم نگیرید!

افزونه WooCommerce PDF Invoices

ایرادات افزونه های رایگان صدور فاکتور ووکامرس

هر افزونه ای ویژگی های مثبت زیادی را در خود جای داده است اما افزونه های رایگان امکانات کمتری نسبت به افزونه های پولی دارد حالا اگر بخواهید از این افزونه ها استفاده بکنید شما میتوانید یک سیستم صدور فاکتور برای سایت های فروشگاهی در اختیار داشته باشید. اجازه بدهید به برخی از معایب این افزونه ها اشاره بکنیم تا متوجه معایب آن ها بشوید!

 1. در اکثر اوقات این افزونه چپ چین هستند
 2. در دومین حالت از فونت های فارسی پشتیبانی نمیکنند
 3. در اکثرا اوقات مانع قرار دادن لگو سایت میشوند
 4. در اصل شما نمیتوانید استایل زیبای برای آن ها در نظر بگیرید
 5. محدودیت در ارائه صدور فاکتور
 6. تجربه کاربری ( UX ) نامناسب برای مخاطبین سایت

شما با توجه به این معایب میتوانید از این افزونه ها استفاده بکنید اما اگر یک سایت فروشگاهی پر بازدید دارید توصیه میکنیم حتما افزونه ای پولی برای صدور فاکتور استفاده بکنید و در اصل این افزونه ها برای کسب و کارهایی میباشد که تازه تاسیس یا کسب و کار کوچیکی میباشد!

جمع بندی و نتیجه گیری کلی مطالب

ما در مقاله بهترین افزونه های رایگان فاکتور ووکامرس به چهار عدد از بهترین ها اشاره کرده ایم که میتوانید از آن ها در سایت خود استفاده بکنید, البته توجه داشته باشید که هر افزونه معایب خودش را دارد, برای این که بتوانید یک فاکتور مناسبی برای مشتریان خود ارائه بدهید بهتر است دنبال افزونه های پولی باشید چرا که امکانات به مراتب بیشتری را در اختیار شما خواهند گذاشت!

امیدواریم از این مقاله لذت برده بوده باشید, اگر میخواهید افزونه های مناسبی را برای سایت خود تهیه بکنید پیشنهاد میکنیم به افزونه های ووکامرس ما در سایت یک نگاهی بیندازید, چرا که ما این افزونه ها را کاملا فارسی سازی شده ارائه میدهیم, همچنین میتوانید هر گونه سوالی را در بخش نظرات همین پست با ما در میان بگذارید!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.