افزونه های وردپرسی

بهترین افزونه های رزرو و نوبت دهی وردپرس به صورت رایگان

بهترین افزونه های رزرو و نوبت دهی وردپرس

بهترین افزونه های رزرو و نوبت دهی وردپرس در اصل لیستی از افزونه هایی میباشد که به سایت شما قابلیت های رزرو را اضافه میکنند, امروزه بسیار از وب سایت ها از جمله سایت های پزشکی, آرایشی و … که باید در آن ها کاربران زمان یا وقت ملاقات رزرو بکنند میتوانند از این پلاگین های وردپرسی استفاده بکنند!

ما در این مقاله لیستی از افزونه هایی که قابلیت رزرو را به سایت اضافه میکنند جمع آوری کرده ایم که هر کدام آن ها قابلیت های مخصوصی را در خود جای داده اند! حالا شما میتوانید با توجه به ویژگی های این افزونه های وردپرسی یکی را انتخاب کرده و در سایت خود استفاده بکنید با ما در ادامه همراه باشید.

آنچه در این مقاله میخوانید:

 • افزونه های رزرو و نوبت دهی وردپرسی چه کاربردی دارند؟
 • افزونه نوبت دهی Bookly
 • افزونه رزرو و نوبت دهی LatePoint
 • افزونه محبوب نوبت دهی Booking Calendar
 • افزونه رزرو آنلاین و نوبت دهی Amelia
 • افزونه وردپرسی Appointment Booking System
 • پلاگین نوبت دهی Salon booking
 • پلاگین رایگان نوبت دهی Easy Appointments
 • جمع بندی و نتیجه گیری کلی مطالب

افزونه های رزرو و نوبت دهی وردپرسی چه کاربردی دارند؟

همانطور که از اسم این افزونه ها پیداس مخصوص رزرو و نوبت دهی در سایت به کار میروند, فرض بکنید که شما یک سایت پزشکی دارید و میخواهید افراد بتوانند وقت و زمان مشخصی را با پرداخت هزینه ای در سایت رزرو بکنند, دقیقا این افزونه ها این کار را در سایت شما انجام میدهند!

باید توجه داشته باشید که افزونه های بسیار زیادی در این زمینه وجود دارند که میتوانید از هر کدام آن ها در سایت خود استفاده بکنید و به صورت کلی نسخه های رایگان و پولی در حال حاظر در سطح وب وجود دارد که اگر بخواهید نسخه های پولی در سایت خود استفاده بکنید کافیست در گوگل سرچ بکنید! حالا ما در ادامه لیستی از افزونه های رایگانی که میتوانید از آن ها استفاده بکنید معرفی کرده ایم!

افزونه نوبت دهی Bookly

یکی از بهترین افزونه ها در زمینه نوبت دهی افزونه Bookly میباشد, این افزونه در دو نسخه یعنی رایگان و پولی ارائه شده است که شما میتوانید با توجه به قابلیتی ها یکی را انتخاب بکنید ولی مطمئن باشید که نسخه پولی این افزونه یکی از بهترین ها است و البته نسخه رایگان خیلی کامل میباشد و تنها محدودیت هایی نسبت به نسخه پولی دارد!

این افزونه وردپرسی یکی از شیک ترین افزونه ها در چشم کاربران است به زبان ساده این افزونه ار گرافیک بسیار مناسبی برخودار است که شما حتی میتوانید بدون دانش کدنویسی شکل و استایل مناسبی برای این افزونه در نظر بگیرید, باید اضافه بکنیم که اگر از دانش کدنویسی هم برخودار باشید میتوانید شکل بسیار زیباتر برای این پلاگین وردپرسی در نظر بگیرید!

افزونه نوبت دهی Bookly

افزونه بوکلی یکی از بهترین ها در زمینه نوبت دهی است بنابراین در اولین پیشنهاد شما میتوانید از این افزونه استفاده بکنید, توصیه میکنیم که حتما نسخه پولی را امتهان بکنید چرا که میتوانید هر ویژگی که میخواهید در زمینه نوبت دهی داشته باشید به شما ارائه بدهد!

افزونه رزرو و نوبت دهی LatePoint

در دومین افزونه گذینه LatePoint قرار دارد این افزونه که به صورت کاملا حرفه ای ارائه شده است از دو نسخه یکی رایگان و یکی پولی برخودار است و تفاوت هایی در این دو نسخه وجود دارد که در ادامه گفته خواهد شد, نسخه رایگان این افزونه میتواند برای کسب و کار های کوچیک بسیار مناسب باشد ولی اگر میخواهید از قابلیت های زیاد این افزونه استفاده بکنید پیشنهاد میکنیم که نسخه پولی افزونه را تهیه بکنید! ویژگی های نسخه رایگان افزونه :

 • تخفیف اولین سفارش
 • دکمه های اجتماعی کارمندان
 • بخش آمار و گذار حرفه ای
 • مدیریت پشتیبانی و خدمات

این ها چندین ویزگی مخصوص این پلاگین یعنی LatePoint هستند که در نسخه رایگان ارائه شده اند البته ویژگی های دیگری نیز در نسخه رایگان وجود دارد و میتوانید به راحتی از آن ها استفاده بکنید! حالا به برخی از ویژگی های نسخه پولی افزونه دقت داشته باشید:

 • اعلان های مختلف از طریق ایمیل و پیامک
 • ویژگی رزو چندگانه در نسخه پولی
 • کنترول کامل بر روی برنامه کاری

این هم برخی از ویژگی های نسخه پولی این پلاگین وردرسی باید توجه داشته باشید که میتوانید همه ویژگی ها را در نسخه پولی در اختیار داشته باشید و کلی ویژگی دیگر در این افزونه وجود دارد و ما برای مثال این امکانات را گفتیم

افزونه رزرو LatePoint

گفته شده است که این افزونه در حال یک آپدیت بزرگ برای خود است و قرار بر این است که ویزگی هایی مانند تقویم, درگاه, کد های تخفیف  و … به این افزونه اضافه شود, به صورت کلی میخواهد از ریقیبان خود بشدت پیشی بگیرید!

افزونه محبوب نوبت دهی Booking Calendar

حالا چرا اسم این افزونه را محبوب اعلام کردیم؟ در اصل افزونه Booking Calendar یکی از پلاگین قدیمی در زمینه رزرو و نوبت دهی میباشد, این افزونه نیز در دو نسخه پولی و رایگان ارائه شده است که هر کدام آن ها میتواند بخش از نیاز های سایت را برطرف سایت, در اصل نسخه رایگان برای کسب و کار های کوچک بسیار مناسب است و با نصب نسخه رایگان میتوانند کار خود را راه بیندازن اما اگر ویژگی زیادی برای نوب دهی در سایت خود میخواهید میتوانید نسخه پولی افزونه را تهیه بکنید!

نسخه رایگان این پلاگین بسیار کامل میباشد و تنها در مقایسه با نسخه پولی کمی پایینتر میباشد بنابراین اجازه بدهید به برخی از قابلیت های این افزونه اشاره بکنیم:

 • قابلیت نمایش تقویم برای کاربران
 • گرافیک و رابطه کاربری مناسب
 • قابلیت اضافه کردن به هر جای سایت

این ها برخی از ویژگی های این افزونه وردپرسی هستند که میتوانید به راحی از آن ها استفاده بکنید, البته باید توجه داشته باشید که برای این که بتوانید یک استایل مناسب برای نمایش به کاربران استفاده بکنید باید از کدها و استایل ( CSS ) استفاده بکنید تا بتوانید یک حالت گرافیکی و کار آمد برای فرم های این افزونه بسازید!

افزونه محبوب نوبت دهی Booking Calendar

افزونه رزرو آنلاین و نوبت دهی Amelia

پلاگین وردپرس ( Amelia ) یکی دیگر از افزونه های محبوب رزرو و نوبت دهی میباشد, این پلاگین نیز در دو نسخه پولی و رایگان ارائه شده است که میتوانید از نسخه رایگان آن برای کسب و کار های تازه تاسیس یا کوچیک استفاده بکنید, باید توجه داشته باشید که کار با این افزونه بسیار راحت بوده و میتوانید به راحتی آن را در سایت وردپرسی خود پیاده سازی بکنید حالا اگر بخواهید ویژگی های زیادی را در اختیار داشته باشید حتما باید نسخه پولی این افزونه را تهیه بکنید! امکانات نسخه رایگان شامل میشه از :

 • قابلیت تنظیم ساعت جهانی در افزونه
 • تنظیم نرخ ارز یکی دیگر از امکانات افزونه
 • تنظیم فرمت زمان بندی و تاریخ

اینها برخی از امکانات افزونه در نسخه رایگان میباشد که میتوانید از آن ها به راحی استفاده بکنید, اگر دوس دارید از تمامی امکات این پلاگین یعنی Amelia استفاده بکنید توصیه میکنیم که حتما نسخه کامل و پریمیوم افزونه را تهیه کرده و در سایت خود نصب بکنید!

افزونه رزرو آنلاین و نوبت دهی Amelia

افزونه وردپرسی Appointment Booking System

اگر به اسم افزونه دقت داشته باشید Appointment Booking System قرار دارد, و در اصل به ما میگویید که مخصوص تقویم و رزرو میباشد, حالا هر کدام این افزونه قابلیت هایی به ما میدهند اما پلاگین Appointment Booking System یکی از کاملترین آن ها و در دو نسخه پولی و رایگان ارائه شده است و دوباره میگوییم که نسخه رایگان این پلاگین بسیار کاربردی میباشد و میتواند بسیاری از نیاز شما را برطرف سازد به طور مثال در نسخه رایگان میتوانید:

 • تغییر قالب و استایل تقویم
 • قابلیت تغییر فیلد های رزرو

این مواردی که اشاره شد میتواند قابلیت گرافیکی افزونه را به نمایش بگذارد و میتوانید استایلی که در نظر دارید را به تقویم نمایشی بدهید البته فراموش نکنید که میتوانید برای استایل دهی از کدنویسی نیز استفاده بکنید!

رزرو و نوبت دهی Booking Calendar

پلاگین نوبت دهی Salon booking

اگر افزونه های قبلی را مشاهده کرده باشید متوجه میشود که اسم های این پلاگین ها بسیار شبیه یک دیگر هستند اما باید توجه داشته باشید که هر کدام این ها ویژگی ها و قابلیت های متفاوتی را ارائه میدهند! حالا در این بخش میخواهیم افزونه Salon booking را معرفی بکنیم, اگر به اسم این پلاگین دقت بکنید مشخص میشود که مخصوص سالن ها طراحی شده است!

در اصل شما میتوانید از این افزونه برای سالن های آرایشی, کاشت ناخن, سالن های پیرایشی و … استفاده بکنید, حالا تفاوت در چیست؟ به صورت کلی این پلاگین بر روی ارسال اعلان بیشتر تمرکز کرده است که شامل میشه از ( ارسال ایمیل, ارسال پیامک و … ) که میتواند جذابیت این پلاگین را بسیار زیاد بکند! حالا در ادامه به برخی از ویزگی های این پلاگین میپردازیم:

 • امکان پرداخت توسط کاربران
 • امکان شخصی سازی بسیار آسان
 • قابلیت دریافت نظرات کاربران

این ها برخی از قابلیت های این پلاگین محبوب وردپرسی هستند که شما میتوانید از آن ها در وب سایت خود استفاده بکنید البته در نظر بگیرید که نسخه پولی این پلاگین نیز قابلیت های بسیار زیادتری را به شما ارائه میدهد!

پلاگین نوبت دهی Salon booking

پلاگین رایگان نوبت دهی Easy Appointments

حالا در آخر یکی از بهترین افزونه ها در موضوع ( بهترین افزونه های رزرو و نوبت دهی وردپرس ) را میخواهیم معرفی بکنیم, چرا میگویم بهترین آن ها البته رایگان؟ در واقع این پلاگین قابلیت های بسیار زیادی را در خود جای داده است که به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار میدهد! شما میتوانید از این پلاگین در هر زمینه ای که هستید سیستم نوبت دهی پیاده سازی بکنید!

این پلاگین میتواند مشاخل زیادی را در خود جای بدهد به طور مثال اگر در شغل هایی مانند ( وکل, پزشک, آموزش و … ) میتوانید از این افزونه استفاده بکنید و به صورت کلی هیچ محدودیتی در شغلی که هستند در این پلاگین یعنی ( Easy Appointments ) وجود ندارد

پلاگین رایگان نوبت دهی Easy Appointments

جمع بندی و نتیجه گیری کلی مطالب

ما در این مقاله یعنی ( بهترین افزونه های رزرو و نوبت دهی وردپرس ) سعی کردیم تا لیستی از بهترین افزونه های نوبت دهی را برای شما عزیزان جمع آوری بکنیم, اکثریت این پلاگین ها نسخه های رایگان و پولی دارند و اگر میخواهید امکانات کاملی را از این افزونه ها دریافت بکنید توصیه میکنیم که حتما نسخه پولی آن ها را تهیه بکنید!

امیدواریم از این مقاله در مورد برسی افزونه ها رزرو آنلاین لذت کافی را برده باشید و اگر هر گونه سوالی در مورد این افزونه ها دارید میتوانید در بخش نظرات همین پست با ما در میان بگذارید ما هموراه پاسخگوی شما خواهیم بود!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.