مطالب دسته بندی نشده

خطا پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده است در وردپرس

خطا پیوندی که شما دنبال می‌ کردید منقضی شده است در وردپرس

با نام و یاد خدای مهربان. با عرض سلام خدمت همراهان همیشگی تی اف نت پلاس. امروز قصد داریم، محتوایی در رابطه با (( خطا و پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده است در وردپرس )) را به صورت کاملا مفهومی به شما آموزش دهیم. هنگامی که ما تصمیم می گیریم، یک سایت را کامل و بی نقص راه‌اندازی کنیم، اولین کاری که باید انجام دهیم این است که هاست و دامنه بخریم.

این دو مورد را خریداری کردیم. مرحله بعدی آن این است که ما به سرعت قالب ها و افزونه ها را بارگذاری کنیم. ما در کشور ایران سکونت داریم و حتماً از هاست مخصوص وب سایت وردپرس، یا همان هاست ایران استفاده می کنیم. برای استفاده از این هاست ها یک سقف مجازی در نظر گرفته شده، که اگر مورد آپلودی شما بیشتر از سقف مجاز باشد، آپلود شما ارور داده، یعنی خطا ایجاد می‌شود.

ایجاد خطا موجب می‌شود که کلافه شوید، و به درستی نتوانید از سیستم خود در وردپرس استفاده کنید. حالا در این مقاله آموزشی قصد داریم، موضوع(( خطا پیوندی که شما دنبال می‌کنید منقضی شده است در وردپرس)) با هم بررسی کنیم. خب… این خطا چیست؟ موضوع آن چیست؟ در چه زمانی این خطا ایجاد می‌شود؟ این خطا بسیار زیاد است و در هنگام کار با ابزارهای وردپرسی دیده می شود. معمولاً زمانی که قصد آپلود افزونه یا قالب هایی برای وبسایت وردپرسی خود دارید، با این خطا مواجه خواهید شد.

البته لازم به ذکر است، که بگویم اگر حجم افزونه یا قالب‌ها بیشتر از سقف مجاز باشد، هنگام آپلود خطا رخ می‌دهد. در این حالت به شما پیشنهاد می دهیم که به قسمت تنظیمات وردپرس رفته و سقف مجاز آپلود را تغییر داده، و آن را افزایش دهید. پس تنها ترین و مطمئن ترین راه حلی که به شما پیشنهاد می کنم، افزایش سقف مجاز آپلودها است. و اگر قصد افزایش آن را دارید، تصمیم دارید این خطا را رفع کنید، در ادامه این مقاله از تی اف نت پلاس همراه ما باشید.

آنچه در این مقاله می خوانید

  • امکان رفع خطا پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده است
  • نحوه رفع خطا پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده
  • ویرایش فایل htaccess هاست
  • ایجاد فایل php.ini
  • ویرایش فایل Function.Php قالب وردپرس
  • موقع آپلود فایل یا قالب خطا رخ می‌دهد
  • با سیستم دیگری امتحان کنید
  • هنگام ذخیره یا ثبت فرم خطا بروز می‌دهد
  • حالت اینکه واقعاً نمی‌دانم چرا خطای پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده است نشان داده می شود
  • نتیجه گیری

امکان رفع خطا پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده است

در این بخش قصد داریم، راه حل هایی را برای شما توضیح دهیم، تا از طریق آن ها بتوانید مشکل (( خطا پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده است)) را رفع کنیم. همانطور که در بخش قبلی هم به شما دوستان عزیز توضیح دادیم، و گفتیم که در حین افزودن یک قالب یا یک افزونه جدید ما با خطا روبرو می شویم . پس اصطلاحاً می‌توان گفت که وردپرس، تا حدودی اجازه آپلود به ما می دهد.

بیش از یک حد مشخص، ما نمی‌توانیم چیزی آپلود کنیم. این بخش را با مثالی شروع می کنم، که موضوع برای شما قابل تفهیم باشد. تصور کنید یک فایل دارید، که قصد دارید آن را در وب سایت وردپرسی خود بارگذاری کنید. اما یک نکته منفی وجود دارد، که ما در این قسمت نمی توانیم فایل را بارگذاری کنیم. حال چه کنیم؟ اصلاً مشکل چیست؟

در واقع ما در حین بارگذاری فایل، با موردی آشنا شدیم، و آن هم حجم بیش از سقف مجاز بود، که اجازه آپلود شدن را به ما نمی داد. در این شرایط چه می کنیم در این شرایط، تنها کافیست به پیشخوان وردپرس در سایت خود بروید، و توسط نام کاربری و رمز عبور خود وارد آن شوید. گزینه رسانه را پیدا کنید. و روی آن کلیک کنید. گزینه دیگری برای شما به نمایش در آمد، روی گزینه افزودن کلیک کنید.

در این قسمت گزینه Maximum upload File size کلیک کنید. این گزینه به خوبی شما را از حجمی که مجاز به استفاده آن هستید آگاه می‌کند. در واقع می توان گفت این بخش از وردپرس، اطلاعات کافی درباره حجم مورد نیاز برای آپلود فایل دلخواه را به اطلاع شما می‌رساند. همانطور که در بخش قبلی گفتیم این حجم که برای شما مشخص می‌شود، توسط هاستی است که شما در وب سایت خود از آن استفاده می کنید.

یک نوع هاست به شما معرفی می کنم، که بسیار قدرتمند و حرفه ای برای استفاده در وب سایت های وردپرس است. هاست ابری در واقع فضای آپلود بسیاری داشته، و بسیار هم کاربردی است. اما هاست ایران، که اکثریت کاربران از آن استفاده می‌کنند، فضای کمتری نسبت به هاست ابری دارد. اما برای رفع این خطا، پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده است، تنها رفع این محدودیت از نظر حجم آپلود کافی نیست.

فقط می‌توان گفت که اولین دلیلی که موجب بروزخطا پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده در وردپرس، محدودیت‌های مربوط به سقف آپلود که از لحاظ نبودن فضای کافی، برای فایل های دلخواه شماست. این موضوع می‌تواند باشد. به عبارت دیگر می توان گفت که این خطاها و ارور خطا هایی از این قبیل می‌توانند از مشکلات دیگری باشند، که موجب قطع ارتباط ما با سایت های وردپرسی می‌شوند.

این بخش  خطا پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده در وردپرس را به صورت کاملاً جامع در اختیار شما دوستان گرامی قرار دادیم . اگر خطای بروز داده شده توسط این بخش برای شما برطرف شد ، یعنی کار شما تمام است. ولی اگر برطرف نشد و همچنان باقی ماند یعنی شما باید موارد دیگری را امتحان کنید. پس در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا بگوییم که باید چه کارهایی انجام دهید .برای اطلاعات بیشتر در زمینه بروز خطا میتوانید به مقاله( رفع خطا میخواهید این کار را انجام دهید در وردپرس ) مراجعه کنید.

نحوه رفع خطا پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده

در این بخش از محتوا ، قصد داریم موضوع را کمی مفهومی تر و جامع تر در ارتباط با خطا پیوندی که شما دنبال می کردید منقضی شده است ، برایتان توضیح دهیم .تا به راحتی ، و آسودگی بتوانید مشکلات خود در این زمینه را ، برطرف کنید.در ابتدا باید بگویم که این ((خطا پیوندی که شما دنبال می کردید منقضی شده است)) چیست؟ درواقع منظور از آن و به عبارتی مفهوم آن چیست؟

خب …این موضوع را به خوبی به شما توضیح می دهیم. درواقع میتوان گفت ، منظور از خطا پیوندی که شما دنبال میکردید، این است که شما فایلی را بارگذاری کرده اید.و زمان اجرای آن فایل باید اندازه آن را در وب سایت وردپرسی خود، به حداکثر برسانید.برای حل این مشکل ، باید فایل های اصلی وردپرس را یافته و آن ها را انتخاب کنید.باید در آن ها کد هایی را کپی کرده و آن ها را ذخیره کنید.

اما یک نکته حائز اهمیت وجود دارد، که حتما آن را جدی بگیرید. در واقع شما باید، پیش از انجام هر کاری ، یک نسخه کامل یا همان بکاپ از وب سایت وردپرسی خود تهیه کرده و آن را کنار بگذارید . چرا که ممکن است در هنگام ایجاد تغییرات در وب سایت خود، دچار مشکل شده یا حتی آن را از دست بدهید.اگر یک نسخه بکاپ از وب سایت خود داشته باشید، دیگر نگران از دست دادن آن ، نخواهید بود.

حالا برای برطرف کردن مشکلات شما ، در زمینه ((رفع خطا پیوندی که شما دنبال می کردید منقضی شده است )) یک سری پیشنهاد و راه حل های کاربردی در اختیار شما قرار می دهیم و امید است ، با انجام هر کدام از آن ها مشکل خود را برطرف کرده و از هر منبع دیگری بی نیاز شوید . سه روش را برای شما توضیح می دهیم ، که عبارت اند از:

1. ویرایش فایل htaccess

2. ایجاد فایل php.ini

3. ویرایش فایل function.php

در ادامه این مقاله با ما همراه باشید ، تا هر کدام از این موارد را یک به یک به شما توضیح دهیم.

ویرایش فایل htaccess هاست

خب… به این جا محتوا رسیدیم ، در واقع در این بخش قصد داریم از ارزش و اهمیت این فایل برای شما بگوییم . لازم است که بدانید ، فایل htaccess یکی از اصلی ترین فایل هایی است که در بخش مدیریت سایت وجود دارد . در واقع این همان فایلی است که، در بخش قبلی، از اهمیت آن گفتیم . همانطور که می دانید ، ما در این بخش میتوانیم ، فایل اصلی را کپی کرده ، و آن را کمی ویرایش دهیم.

حتما این سوال برای شما پیش می‌آید که این ویرایش شامل چه عواملی است، که ما روی این فایل انجام می‌دهیم. در واقع ما باید فایل اصلی را ویرایش کنیم، و چند خط در آن بیفزاییم تا از این طریق، بتوانیم مشکل خطا پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده است را به راحتی برطرف کنید. در این قسمت باید به خوبی بدانیم که برای ویرایش این فایل چه کار هایی قرار است انجام شود.

همانطور که در ابتدا گفتیم، برای انجام این بخش تنها کافیست به قسمت مدیریت وب سایت وردپرس خود، یا همان پیشخوان مدیریتی هاست، مراجعه کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را به درستی وارد نمایید .در همان بخش مدیریت گزینه Files را یافته روی آن کلیک کرده، و سپس گزینه File manager را انتخاب کنید. پس از انجام این بخش ها به سی پنل، مراجعه کرده و به سراغ فایل public_html بروید.

حالا تنها کافیست فایل htaccess را انتخاب کرده و گزینه edit را برای ویرایش آن پیدا کنید. در اینجا باید بگویم که برای برخی کاربران از وب سایت های وردپرسی گزینه htaccess قابل مشاهده نخواهد بود، در این صورت مشکل شما کمی گسترده تر خواهد بود. چرا که این فایل جزء فایل های مخفی در سیستم شما به حساب می آید. در این حالت وارد قسمت هاست لینوکس می شویم.

این فایل اگر برای شما قابل مشاهده نیست، در این صورت یک حالت بیشتر ندارد. و آن هم این است که این فایل جزء فایل های مخفی یا همان hidden است. برای یافتن آن توسط ورژن سی پنل وارد قسمت file شده، و پس از آن به file manager بروید. وارد قسمت home شدید اما بازهم htaccess را نیافتید حالا گزینه public_html را انتخاب کنید. وارد setting شده و گزینه perferences را انتخاب کنید.

تیک کناری گزینه hidden را فعال و در نهایت آن را ذخیره کنید .حالا گزینه htaccess را می‌توانید به راحتی ببینید حالا در این قسمت میتوان گفت که می‌توانید به راحتی و آسودگی، وارد فایل htaccess شده و آن را ویرایش دهید. تا خطا پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده، را به راحتی رفع کنید.

ویرایش فایل htaccess

در واقع شما کافیست این کد را وارد آن کنید. اما حتماً تایید می کنم که در انتهای آن روی گزینه ذخیره کلیک کنید و ویرایش تغییرات مطمئن شوید. چون اگر این کار را انجام ندهید تغییرات ذخیره شده اعمال نمی شوند، و شما با مشکل مواجه خواهید شد. این کد عبارت است از:

Php_value upload_Max_fillesize 572 M

Php_value post _Max_size 572 M

Php_value max_execution_time300

Php_value max_input_time 300

ایجاد فایل php.ini

خب… به این قسمت از محتوا رسیدیم. در این قسمت لازم به ذکر است کمی در رابطه با اهمیت، فایل php.ini برای شما توضیح داده و شما را تا حدودی با آن آشنا کنیم. در بخش قبلی کمی در رابطه با فایل، htaccess صحبت کردیم و ارزش و اهمیت آن را برای شما بیان کردیم. حال در این بخش، از فایل دیگری صحبت می کنیم. که نه تنها بی اهمیت نیست، بلکه بسیار مورد توجه بوده و به شدت حائز اهمیت است.

فایل php.ini یعنی چه؟ این فایل چه کاربردی دارد؟ از این فایل چگونه استفاده می‌شود؟ و چگونه می توان فایل php.ini را ایجاد کرد؟ صبر کنید: نگران نباشید. یک به یک به سوالات شما پاسخ داده و نیازتان را برطرف خواهیم کرد. تقریباً می‌توان گفت این فایل، یکی از مهمترین فایل های سایت وردپرس است.

به عبارت دیگر می توان گفت فایل php.ini یکی از فایل های اصلی بوده، و شما تنها با تغییر آن قادر هستید تا بارگذاری را افزایش دهید. بله به همین آسودگی، فقط با کمی تغییر . اما توجه کنید، که امکان ویرایش روی هاست ها، امری غیر ممکن بوده، و نمی‌توان به هیچ عنوان، و تحت هیچ شرایطی، این کار را انجام داد. برای ساخت فایل php.ini باید در ابتدا، یک فایل نوت پد کد را روی وب سایت وردپرسی خود ایجاد کنید.

و نام آن را به php.ini تغییر دهید در نهایت یک کد در اختیار شما قرار می دهیم. و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که، آن کد را در public_html آپلود کنید. شما با آپلود این کد در فایل گفته شده، در واقع می توانید مشکل خود در زمینه، رفع خطا پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده است را به راحتی و بدون هیچ مشکل خاصی رفع کنید. حالا این کد را در public_html آپلود کنید. این کد عبارت است از:

Upload_max_filesize=512m

Post_max_size=512m

Max_execution_time=300

ویرایش فایل Function.Php قالب وردپرس

خب… به این قسمت از محتوا رسیدیم. این آخرین مرحله از ویرایش فایل است، که می خواهیم برای تان توضیح دهیم. در واقع می توان گفت این آخرین راه حل موجود است. از این راه هم مانند سایرین راه حل های گفته شده، می توانیم برای بارگذاری پرونده ها و افزایش آنها استفاده کنیم. همانطور که گفتیم، هاست ها محدودیت دارند. در واقع ما تغییرات را از طریق فایل، Function.Php ایجاد می کنیم.

حالا تا اینجای کار، ما تغییرات را ایجاد کرده، و آن را ذخیره می‌کنیم. در این حالت، قصد تغییر قالب را داریم. و قالب را تغییر می‌دهیم. اما حالا چه می‌شود؟ بله درست حدس زدید. اگر قالب را تغییر دهیم، دوباره وردپرس به حالت قبلی بازگشته و محدودیت هایی ایجاد می کند.  اگر تصمیم شما بر این است که قالب خود را تغییر دهید، می توانید به بخش های قبلی مراجعه کرده و توسط ویرایش فایل htaccess هاست، و ایجاد فایل php.ini که بسیار موثر و کاربردی است، استفاده کنید.

در واقع پیشنهاد ما به شما این است. این کارها را انجام داده و مشکل، خطا پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده است را به خوبی برطرف کنید. کد هایی به شما پیشنهاد می دهیم، آنها را در فایل func tion.Php وارد کرده و مشکل را حل کنید:

ini_set(‘upload_max_saize’ , ‘512M’)’,@

ini_set(‘post_max_saize’ , ‘512M’)’,@

ini_set(‘max_execution_time’, ‘300’)’,@

ویرایش فایلfunc tion. Php

موضوع کلی که در این قسمت باید با شما در میان بگذارم، این است که شما یک سایت را وقتی راه اندازی کنید، و هاست خریداری کنید، با این، خطا پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده است، مواجه خواهید شد. نه تنها شما، بلکه همه کاربران بدون استثنا. همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم، این خطای رایجی است که در وب سایت های وردپرسی ایجاد می شود و شما را گمراه می کند.

اما اگر این محتوا را به دقت مطالعه نمایید، به آسانی می توانید مشکلات خود را برطرف کرده، و به نیازها و سوالاتتان پاسخ مناسب دهید. درست است که، خطا پیوندی منقضی شده، مفهومی و قابل درک نیست، و نمی توانید متوجه منظور آن شوید، اما می‌توانید آن را برطرف کنید. البته شاید تا به حال با آن مواجه نشده اید، اما گاهی حین آپلود این خطا گریبانگیر شما می شود، در ادامه با ما همراه باشید.

موقع آپلود فایل یا قالب خطا رخ می‌دهد

خب… این بخش از خطا پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده است در وردپرس را خیلی کامل و مفهومی توضیح می دهیم. همانطور که از عنوان این بخش پیداست خطا پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده است، هنگام آپلود یک فایل یا تغییر یک قالب رخ می دهد. همانطور که برای تان توضیح دادیم، این خطا به دلیل آپلود فایل ها با حجم بالا ایجاد می‌شود. یعنی شما در پنل مدیریت هستید در وب سایت وردپرس فایل دلخواه خود را بارگذاری می کنید.

یا خطا که در حین ثبت‌نام یک فرم ایجاد می‌شود. اما به راحتی می‌توانید آن‌ها را برطرف کنید. حالا در وردپرس فارسی شما خطا را با عبارت ((خطا پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده است)) مشاهده می کنید. و اگر وردپرس انگلیسی داشته باشید با عبارت the link you followed has expride اگر فارسی باشد، یا انگلیسی هیچ فرقی ندارد. و تنها هدف ما برطرف کردن خطاست، ولاغیر.

هشدار خطا

حالا تصور کنید، شما وارد وبسایت وردپرسی خود شده اید قصد دارید فایلی را آپلود کنید. فایل خود را وارد میکنید. چه شد؟ خطا رخ داد. سه روشی که در بخش های قبلی برای تان توضیح داده‌ایم را امتحان کنید. صد در صد مشکل شما برطرف خواهد شد. اما ممکن است نتوانید کاری کنید. یعنی آن را برطرف کنید، خطا رخ داده و قابل حل هم نیست نگران نباشید.

باز هم راه حل وجود دارد. که بالاخره با امتحان یکی از آنها هم که شده میتوانید مشکل خطا پیوندی که شما دنبال می کردید منقضی شده است را، برطرف کنید. در ادامه راه حل هایی شدنی و کامل را برای تان توضیح می دهیم. یکی یکی آنها را امتحان کنید. امید است به نتایج دلخواه و مثبت خود برسید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید به مقاله( آموزش آپلود فایل در سی پنل ) مراجعه کنید.

با سیستم دیگری امتحان کنید

تا اینجای محتوا خطا پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده در وردپرس خوب پیش نرفته اید. نتوانسته‌اید خطا پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده است در وردپرس را برطرف کنید. حالا چه می‌کنید؟ همه روش ها را انجام داده، و موفق نشده اید، و نتیجه مثبت به دست نیاورده اید. در اینجا لازم است روشی ساده را به شما پیشنهاد کنم، تا بتوانید به راحتی خطا ایجاد شده را رفع کنید. خطا رخ می‌دهد در حین انجام کار شما. خطا رخ می‌دهد.

خب شاید مشکل از اینترنت باشد، شاید سرور شما مشکل دارد. بله گاهی هم مشکل از همین قسمت ایجاد می‌شود. کمبود سرعت اینترنت و یا سرور نادرست موجب می‌شود شما در حین کار با خطا مواجه شوید. حالا باید چه بکنید؟ خب… پاسخ به این سوال بسیار ساده و مفهومی است. می توانید با سیستم دیگری وارد وب سایت وردپرسی خود شوید. در این حالت سرعت اینترنت را چک کنید.

از سرور خود مطمئن باشید. سپس دوباره امتحان کنید. حالا در این زمینه ما مشکل اینترنت خود را برطرف کردیم. اما سرعت آپلود کم شده است. و فایل ما به طور کامل آپلود نمی‌شود. در این حالت می توانید به isp منتقل شده و توسط آن سرعت آپلود را افزایش دهید. آپلود یک فایل می‌تواند به شدت طولانی باشد وقت گیر بوده و خسته کننده شود.

در این حالت سرور فراموش می‌کند که قرار بود چه کاری انجام دهد. قرار بود فایلی دانلود کند یا تغییر قالب دهد. لازم به ذکر است که بگوییم سرعت اینترنت های ADSL نسبت به سایرین سرورها بیشتر بوده و سرعت آپلود آنها بیشتر است. در حالت دیگر ممکن است هاست شما کم باشد. اگر مطمئن شدید که میزان هاست شما کم است، در این حالت پیامی به هاستینگ خود ارسال کنید.

و از آن درخواست کنید که فایل php.ini را به صورت زیر برای شما تغییر دهد. اگر این کار را به خوبی انجام دهید، مشکل شما به سرعت برطرف خواهد شد. حال به راحتی می‌توانید مشکلات دیگر خود را برطرف کنید. اگر نتوانید این مرحله را هم به درستی رد کنید.

در این صورت با شکست مواجه خواهید شد. و باید باز هم مراحل دیگر را امتحان کنید یعنی نیازمند انجام مراحل دیگر هستید پس این عبارت ها را به پشتیبان خود بفرستید و آن درخواست کنید که فایل php.ini را برای شما تغییر دهد این پیام عبارت است از:

Memory_limit=256

Upload_max_size=64m

Post_max_size=64m

Upload_max_file size =64m

Max_execution_time=300

Max_input_time=1000

هنگام ذخیره یا ثبت فرم خطا بروز می‌دهد

در این بخش خطا پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده در وردپرس می خواهیم بگوییم که مشکل ما تنها به دلیل تداخل افزونه های سایت است. یعنی همه افزونه ها، به جز افزونه ای که در آن هستید. و در آن با خطا مواجه می‌شوید. توسط تداخل افزونه‌ها است. حالا وقت این رسیده است که، فرم را پر کنید. تمام مشکل حل شد. حالا افزونه‌های دیگری را یک به یک فعال کنید. تا مشکل را بیابید و پیدا کنید ببینید مشکل از کدام افزونه است. به همین راحتی شما موفق شدید.

حالت اینکه واقعاً نمی‌دانم چرا خطای پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده است نشان داده می شود.

گفتیم و گفتیم و در نهایت به خطا پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده در وردپرس به این بخش رسیدیم، اما توجه کنید در این بخش کوچکترین اقدام شما هم باعث بروز خطا می شود. حتی نصب افزونه ها، نیستند قالب ها، بارگیری فایل ها و کلی موارد دیگر. یعنی هر کدام از این موارد موجب بروز خطا در وبسایت وردپرسی می‌شوند. پیشنهاد من به شما این است که هرگز این کار را نکنید.

چرا که انجام این کار مشکل را برای شما دشوار تر خواهد. تنها کار مفیدی که می توانید در این بخش انجام دهید، این است که افزونه ها را یک به یک غیرفعال کنید. حالا دوباره چک کنید. اگر مشکل شما برطرف شد، دوباره به وبسایت خود بازگردید. و افزونه ها را یک به یک فعال کنید. اگر افزونه خطاکار را بیابید، به راحتی می توانید آن را حذف کرده، و مشکل خود را برطرف کنید.

نتیجه گیری

به آخر محتوا رسیدیم.در این مقاله آموزشی، سعی کردیم موضوعات را به صورت کامل و جامع در اختیار شما قرار دهیم. و نیازهای شما را برطرف کنیم. آن هم با روش هایی ساده و کاربردی. در این محتوا از ((خطا پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده است)) برای شما گفتیم، و به شما توضیح دادیم، که چگونه و توسط چه روش هایی میتوانید این خطا را رفع کنید.

در مراحل بعدی به طور کامل آن را برای شما را رفع کردیم. از دلایل ایجاد آن برای شما گفتیم، و بیان کردیم که باید فایل htaccess را ویرایش کرده. و فایل php.ini را در هاست خود ایجاد کنید. پس از آن به نتیجه رسیدیم که باید فایل func tion.php را در وب سایت وردپرس ویرایش کنیم. و متوجه شدیم که در حین آپلود فایل ها و یا آپلود و یا تغییر قالب ها خطا رخ می‌دهد. به شما گفتیم که باید با سیستم دیگری امتحان کنید.

تا حدودی بتوانید مشکلات خود را رفع کنید. در انتها گفتیم که، این خطای ایجاد شده، که نمی‌دانیم از کجاست، و منشاء آن چیست، را چگونه می توانیم برطرف کنیم. همه این ها را به طور کامل برای شما بیان کردیم، و توانستیم به راحتی مشکلات شما را در این زمینه برطرف کنیم.

امیدواریم که توانسته باشیم این محتوا را به خوبی به منظور شما برسانیم. و در پایان، امیدواریم این نکات مثبت را به خوبی کسب کرده باشید. اگر علاقه‌مند به موضوعاتی از این قبیل هستید، به وبلاگ ما در(تی اف نت پلاس) مراجعه کنید. اگر سوالی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید، تا در اسرع وقت به شما پاسخ دهیم.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.