بهینه سازی سایت

صفحات اصلی هر وبسایت | برگه های مورد نیاز سایت

معرفی-برگه-های-اصلی-وب سایت

با نام یاد خدای بزرگ سلام و ردود خدمت شما عزیزان همیشگی تی اف نت پلاس امروز در این مقاله قصد داریم در مورد صفحات اصلی هر وبسایت بحثی داشته باشیم و بدانیم که کدام صفحات برای سایت ها لازم و حیاطی میباشد قابل توجه است که ما در سایت های از پیش ساخته شده تمام این صفحات را ایجاد کرده ایم و دیگر نیازی به ایجاد مجدد صفحات نخواهید داشت!

چرا به صفحات اصلی هر وبسایت نیاز داریم؟

خوب همانطور که میدانید وب سایت ها در اکثر مواقع از چندین صفحه طراحی میشود! به طور مثال همه وب سایت ها صفحه ( درباره ما ) رو دارا میباشد یا صفحه ( ارتباط با ما ) ما به این صفحات میگوییم صفحات اصلی که به چندین صفحه تبدیل میشوند تمام صفحات را در ادامه به صورت کامل برای شما توضیح داده ام و در جواب این سوال که حتما تا الان فهمیده اید میتوانیم بگوییم چون وب سایت مارا تشکیل میدهند!

صفحات اصلی هر وبسایت | معرفی کامل

همانطور که در مطالب بالا گفته شد صفحات اصلی هر وبسایت جدا از مطالب سایت است یعنی این صفحات مستقل بوده و در بخش پست های سایت قرار نمیگیرند و  هر چقدر این صفحات به صورت ویزه طراحی شده باشند نشانگر کیفیت بالای وب سایت است خود این میتوانتد صفحه اصلی سایت باشد یا صفحات مخصوص دیگه و همچنین شما میتوانید این صفحات را به صورت اختصاصی توسط صفحه ساز ( ویژوال کامپوزر ) طراحی نمایید!

صفحات اصلی هر وبسایت

صفحه اول: صفحه اصلی وب سایت است!

خوب همانطور که میدانید هر وب سایتی از یک صفحه اصلی طراحی شده است اگر صفحه اصلی برای سایت وجود نداشته باشد قطعا سایتی هم نخواهد بود پس اولین صفحه ما صفحه اصلی بوده و توصیه من به شما این است که دقت کافی برای طراحی این برگه داشته باشید چرا که هر کسی وارد سایت شما میشود قطعا صفحه اصلی را مشاهده میکند پس این صفحه مهمترین برگه هر وب سایت است!

صفحه دوم : صفحه ارتباط ما سایت است!

برگه مهم و اصلی که هر وب سایتی باید برای خود طراحی بکند صفحه ارتباط با ما است همانطور که میدانید این صفحه برای کاربران سایت مهم است در نظر داشته باشید که اگر کاربری بخواهد با شما ارتباط داشته باشد باید یک صفحه اختصاصی برای این منظور در سایت شما باشد تا کاربران بتوانند به راحتی با شما ارتباط برقرار بکنند برای طراحی این صفحه میتوانید از فرم های تماس یا موارد در زمینه ایمیل یا شماره موبایل و … استفاده نمایید!

برگه های مورد نیاز سایت ها

صفحه سوم: برگه درباره ما در وب سایت ها است!

برگه درباره ما را تقریبا همه وب سایت ها برای خود ایجاد کرده اند چرا که از اهمیت زیادی برخوردار است در مورد اهمیت این صفحه میتوان به بالا بردن اعتماد کار اشاره کرد البته اینم هم بگویم که گوگل هم برای ان صفحه درباره ما حساس است و در سئوی سایت تاثیر میگذارد پیشنهاد ما برای شما این است که همین الان این برگه را برای سایت خود ایجاد نمایید. برای ساخت این برگه میتوانید از پشت صحنه های کسب کارتان یا مواردی در زمینه هدف از طراحی سایت و … بگویید!

صفحه چهارم: برگه مهم ارور 404 است!

در این مقاله صفحات اصلی هر وبسایت یکی از مهمترین صفحاتی که میبایست در سایت خود ایجاد کنید ( ارور 404 ) است این صفحه شاید به ضاهر یک صفحه مهمی نباشد اما در اصل برای سئوی سایت بسیار مهم بوده و باید در سایت خود داشته باشید البته در نظر داشته باشید که وردپرس این صفحه را به صورت پیشفرض در خود دارد اما ضاهری خوبی برای نمایش ندارد پش توصیه ما به شما این است که یک برگه به این منظور اختصاص بدهید!

صفحات اصلی وب سایت را بشناسیم

صفحه پنجم: برگه مخصوص برای محصولات سایت!

این برگه برای وب سایت های است که محصولاتی در وب سایت خود ارائه میدهند. اگر شما محصولاتی برای ارائه به کاربران دارید حتما باید یک برگه برای فروشگاه سایت خود قرار بدهید توجه داشته باشید که پلاگین هایی مانند ( ووکامرس ) صفحه فروشگاه را به صورت خودکار در وب سایت اضافه میکند و اگر این پلاگین استفاده نکردید حتما باید یک صفحه مخصوص محصولات سایت خود طراحی بکنید تا محصولات شما در این صفحه قرار بگیرد این برگه میتواند به فروش شما در سایت بسیار کمک کند!

جمع بندی مطالب برگه های مورد نیاز سایت

ما در مطالب بالا به صورت کامل در مورد صفحات اصلی هر وبسایت توضیح داده ایم و این مطالب میتوانند برای طراحی صفحات سایت به شما کمک بکنند تا بتوانید برای سایت های خود صفحاتی در این زمینه ها طراحی بکنید توجه داشته باشید که این صفحاتی که در بالا برای شما توضیح داده شده است حتما در سایت مورد نیاز است و برای رشد وب سایت بسیار میتواند مفید عمل کند! ما امیدواریم که این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد اگر هر سوالی داشتید میتونید در بخش نظرات از ما بپرسید!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.