بهینه سازی سایت

مراحل اصلی سئوی سایت برای موتورهای جستجو

مراحل اصلی سئوی سایت

با نام و یاد خدای بزرگ سلام و درود به همراهان همیشگی وب سایت تی اف نت پلاس  امروز ما قصد داریم توی این پست راجب ( مراحل اصلی سئوی سایت ) یک صحبتی داشته باشیم و از این به بعد این مراحل را در سئوی هر وب سایتی به کار بگیرم البته توجه داشته باشید که ما روش اصولی سئوی هر سایت را قرار است در این پست یاد بگیرم !

  • سئو تکنیکال
  • سئوی داخلی
  • سئوی خارجی

مراحل اصلی سئوی سایت به سه بخش تقصیم میشود!

سئو تکنیکال

بزارید قبل از توضیح سئوی تکنیکال این سوال را از شما بپرسم که اصلا سئو تکنیکال چی هست؟ و در جواب این سوال میتوان گفت که سئو تکنیکال مربوط به بحث های داخلی سایت برمیگردد مانند کدنویسی سایت, استفاده درست از هدینگ ها, سرعت لود سایت و… شما باید تو قدم اول برای سئو و بهینه سازی سایت باید روی سئو تکنیکال سایت تمرکز داشته باشید!

سئوی داخلی

مورد بعدی که باید بعد از سئو تکنیکال انجام بدهیم باید موارد سئوی داخلی سایت را درست بکنیم حالا این بحث به ( on page seo ) هم معرفه و زمانی که شما اقداماتی مثل لینک سازی داخلی, تولید محتوا و … انجام میدهید در واقع سئوی داخلی سایت را انجام میدهید که در این مورد باید بیشترین دقت را داشته باشید و اصلیترین زمان سئو را در سئوی داخلی سایت قرار بدهید!

سئوی خارجی

خوب سوال بسیاری از کاربران در سئوی خارجی این است که ما باید چه کاری در این مورد انجام بدهیم این بحث به ( off page seo ) برمیگردد و وقتی که شما اقداماتی را در بیرون از سایت انجام میدین در واقع دارید سئوی خارجی سایت را تقویت میکنید مانند لینک سازی خارجی, شما باید بر روی لینک سازی خارجی دقت کافی را داشته باشید چراکه اگر درست انجام نشود میتواند سایت شما را ( پنالتی ) بکند و برای سایت خود منفی کسب بکنید توصیه ما در لینک سازی خارجی این است که هر لینکی برای سایت شما خوب نیست!!

جمع بندی موارد

خوب در این پست ما اصولی ترین مراحل سئوی را یاد گرفتیم و برای سئوی هر وب سایتی باید از این مراحل پیروی بکنیم تا بتوانیم در سرعترین زمان ممکن به رتبه های اول گوگل دست پیدا بکنیم اگر هر سوالی در مورد سئوی سایت دارید میتوانید در بخش نظرات همین پست از ما بپرسید تا راهنمایی لازم را برای شما عزیزان به جای بیاوریم موفق و پیروز باشید!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.