مطالب دسته بندی نشده

به روزرسانی محتوای سایت به صورت اصولی

به روزرسانی محتواهای سایت به شکل اصولی

به نام باشکوه ترین خالق هستی.سلام عزیزانم حتما واقف هستید به اینکه امروزه بسیاری از مدیران سایت ها در مورد به روزرسانی محتوای سایت به صورت اصولی فکر نمیکنندوبرای رشد سایت خود همواره به فکر تولید محتوای جدید هستند و  یا به ندرت مدیری پیدا می شود تا به چنین موضوعی اهمیت دهد. زیرا ک محتواهای قدیمی در بیشتر اوقات به فراموشی سپرده می شوند.

خب در واقع یکی از اساسی ترین موضوعات برای ایجاد سئویی عالی همین به روزرسانی محتواهای گذشته می باشد . که به فراموشی سپرده شده اند .و اگر مدیری به دنبال پیشرفت سایت خود می باشد باید بی تردید به سراغ محتواهای قدیمی برود و آنها را آپدیت کند . این محتوای واقع در  وبلاگ تی اف نت پلاس در باره این موضوع بررسی جامعی خواهد داشت .

آنچه در این محتوا بررسی خواهیم کرد :

  • علت به روزرسانی محتواهای سایت
  • به روز رسانی کرنر استون (Cornerstone Content)
  • به روزرسانی محتواهای پرترافیک
  • حذف محتواهای غیر محبوب و قدیمی
  • شناسایی کلمه کلیدی مشابه در محتواها
  • نتیجه کلی

علت به روزرسانی محتواهای سایت

از مهم ترین مسائل برای داشتن سئو سایتی مهم و حرفه ای به روزرسانی محتوای سایت به صورت اصولی میباشد پس توصیه من به مدیران سایت ها برای داشتن سایتی موفق تنها تولید پیوسته محتوای جدید نخواهد بود . بلکه به روزرسانی محتواهای قدیمی می تواند تاثیرات مثبت بسیار بیشتری را برای سئو سایت شما به ارمغان بیاورد.

حتما به این توجه داشته باشید ک به روزرسانی مقالات قدیمی باید ویژگی ها و ارزش لازم را برای به روزرسانی داشته باشند و جز محبوب ترین موضوعات برای کاربران در گذشته بوده باشند.پس آگاه باشید ک هر محتوای قدیمی ارزش این را ندارد ک دوباره به روز شود و به روز رسانیحتما باید به شکلی اصولی صورت بگیرد.

به روزرسانی کرنر استون (Cornerstone Content)

ابتدا باید شمارا با مفهوم دقیق این کلمه آشنا کنم خب در اصل کرنر استون (Cornerstone Content) معنای محتواهای بنیادی سایت را میدهدحال شاید برایتان سوال شود ک اصلا محتواهایبنیادی سایت شامل چه چیزهایی میباشد؟ در واقع محتواهای بنیادی تمام محتواهای اصلی و مهم سایت می باشد محتواهایی ک در گذشته بسیار مورد استقبال قرار گرفته بودند.

پس حتما مدیران سایت ها باید در  به روزرسانی محتوای سایت اولویت هایی را رعایت کنند و ابتدا برای به روزرسانی به سراغ محتواهایی بروند ک جز موضوعات برجسته سایت باشد و در گذشته در دسته مهم ترین و اصلی ترین محتوای سایت بوده باشند. و دلیل اصلی استفاده از محتواهای قدیمی مهم کسب کردن برترین رتبه ها در مجموعه نتایج گوگل میباشد.

به روزرسانی محتواهای پرترافیک

شما برای اینکه ترافیک بیشتری برای سایت خود ایجاد کنید تنها کاری ک لازم است انجام دهید این بوده ک محتواهایی محبوب و پر ترافیک گذشته را آپدیت کنید این کار باعث ده یا حتی بیست برابر شدن ترافیک در سایت شما نسبت به گذشته خواهد شد.و این میتواند عامل کسب یک سئو عالی هم نیز باشد . و کمک بسیاری به پیشرفت هر چه بیشترسایت میکند.

این روش در انتخاب محتواها برای به روزرسانی به مدیران سایت ها کمک خواهد کرد زیرا برخی از سایت ها محتواهای زیادی را در رابطه با موضوع اصلی و مهم سایت انتشار داده اند و برایشان دشوار است تا بهترین آنهارا برگزینند و آپدیت کنند به همین دلیل این راه می تواند فاکتور خوبی درانتخاب صحیح برای مدیران سایت ها باشد .

حذف محتواهای غیر محبوب و قدیمی

نکته ای ک اینجا باید به گوش خیلی از مدیران سایت ها برسانم این است کاگر در سایت خود محتوایی دارند ک به سالیان بسیار دوری تعلق دارند و از محبوبیت و ترافیک قابل توجهی برخوردار نیستند را از سایت خود برای همیشه حذف کنند .زیرا ک این گونه از محتواها به غیر از افزایش حجم محتواها عملکردمفید دیگری برای سایت نخواهند داشت .

پس از این مورد نگرانی نداشته باشیددر اصل شما با این کار نه تنها به سایت خود کمک کرده اید بلکه باعث میشود تا سایت شما از مطالبی غیر مفید خالی شود و فقط محتواهایی سودمند را در خود دارا باشد.

شناسایی کلمه کلیدی مشابه در محتواها

اگر ک سایت شما مملو از محتواها باشد قطعا امکان بروز این مسئله زیاد خواهد بود ک شما از کلمات کلیدی مشابهی دردو یا  چند محتوا  استفاده کرده باشیدپس برای حل این موضوع دو راه وجود دارد یکی از آنها این میباشد ک اگر یکی از آن محتواها جز مطالب محبوبی نبود و ترافیکی را در خود ایجاد نکرده بود میتوانید به راحتی قید آن را زده و حذفش کنید .

راه دوم این میباشد ک شما تمام آن محتواهارا گرد آوری کرده وآن هارا  با هم ترکیب کنید.برای مثال اگر دو محتوا از یک کلمه کلیدی اصلی (افزایش امنیت سایت) استفاده کرده باشند شما میتوانید همه آن هارا بررسی کرده و با یگدیگر ادغام کنید.این روش اثرات خوبی را برای سئو سایت به همراه خواهد داشت . پس حتمابرای پرورش سایت خود سعی کنید از این موضوع بهره بگیرید.

نتیجه کلی

در نتیجه بعد از مطالعه این محتوا تما یلی از مدیران سایت ها برای آینده روشن سایت خود هم ک شده به سراغ محتواهای گذشته و از یاد رفته خواهند رفت و تعداد با ارزشی از آنها را به روزرسانی خواهند کرد در اصل به روزرسانی محتوای سایت به صورت اصولی را به جا خواهند آورد .

اگر ک این محتوا به حد لازم به شما عزیزان سود رسانده و باعث یاد آوری شدن محتواهای مفید گذشته شما شده حتما به ما از دیدگاه خود یک بگویید. و اگر اطلاع ندارید ک چگونه یک سایت اختصاصی را سئو کنید پیشنهاد میکنم مطالعه ای از محتوای آموزش سئوی سایت های اختصاصی کامل و پیشرفته داشته باشید .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.