مطالب دسته بندی نشده

آموزش آپلود فایل در هاست سی پنل – آپلود فایل های فشرده شده در هاست

آوزش آپلود فایل در هاست های سی پنل

با نام و یاد خدای بزرگ سلام و ارض ادب دارم خدمت شما عزیزان همیشگی تی اف نت پلاس امروز قرار است آموزش آپلود فایل در هاست سی پنل و استخراج فایل ها یک صحبت کاملی را با هم داشته باشیم و یاد خواهیم گرفت که چگونه فایل ها در سی پنل آپلود میشوند با ما همراه باشید!

حالا با ما در ادامه این آموزش همراه باشید تا یاد بگیریم که چگونه میتوانید فایلی را در هاست های سی پنل آپلود نماییم! البته ما این آموزش را به صورت تصویری و ویدئویی به شما یاد خواهیم داد!

آنچه در این مقاله میخوانید:

  • آموزش ویدئویی آپلود فایل در هاست های سی پنل
  • آموزش نقطه به نقطه آپلود فایل در هاست سی پنل
  • جمع بندی و نتیجه گیری کلی مطالب

آموزش ویدئویی آپلود فایل در هاست های سی پنل

آموزش ویدئویی آپلود و استخراج فایل ها است این اموزش ویدئویی به صورت کامل و حرفه به شما یاد خواهد داد که چگونه فایل هایی را داخل هاست  سی پنل خود آپلود نمایید! آپلود فایل یک امر مهم برای مدیریت و ساخت سایت است که با استفاده این آموزش همه موارد را یاد خواهیم گرفت اگر هر گونه مشکلی در این زمینه دارد با این آموزش مشکل خود را رفع کنید!

درحال بارگذاری...

آموزش نقطه به نقطه آپلود فایل در هاست سی پنل

آپلود فایل ها به صورت تکی و فشرده شده امکان پزیر است اگر تعداد کمی فایل دارد و میخواهید به هاست آپلود کنید نیازی به فشرده سازی ندارید اما اگر تعداد فایل های شما زیاد است توصیه میکنم همه فایل ها را با استفاده از ابزار های مناسب فشرده سازی بکنید تا همه فایل ها را یک جا به هاست آپلود کنید!

بعد از ورود به هاست سی پنل خود از قسمت باید وارد بخش file manager بشوید این قسمت مخصوص فایل هایی است که میتوانید آپلود و مدیریت بکنید !

آموزش کامل آپلود فایل سی پنل

توجه داشته باشید که همه فایل ها در بخش ( public_html ) قرار میگیرد و نباید فایل ها در بخش های دیگه آپلود نمایید این بخش مخصوص آپلود فایل و مدیریت است که میتوانید هر فایلی را برای مدیریت آپلود نمایید وارد بخش  ( public_html ) میشویم تا فایل را آپلود نماییم!

آپلود و استخراج فایل سی پنل

خوب حالا وارد صفحه اصلی فایل ها شدیم و در این قسمت میتوانید روی گزینه upload کلیک کتید تا وارد بخش انتخاب فایل برای آپلود بشویم و فایل های خدمان را داخل هاست آپلود نماییم!

آپلود فایل C Panel

خوب حالا وارد بخش انتخاب فایل میشویم در این بخش میتوانید فایل مورد نظر خود را با کلیک بر روی گذینه select file فایل مورد نظر خود را برای آپلود انتخاب نمایید و همچنین میتوانید فایل مورد نظر خود را از کامپیوتر خود دراپ کنید این هم روشی دیگه برای آپلود میباشد.

آموزش کامل سی پنل

بعد از این که فایل خود را انتخاب کردید منتظر میمانیم تا به صورت کامل در آپلود شود بعد از این کامل شد میتوانید روی گذینه گو بک کلیک کنید تا وارد صفحه اصلی بشود!

آموزش آپلود فایل سی پنل

همانطور که در تصویر پایین مشاهده میکنید فایل به صورت کامل در هاست آپلود شد و میتوانید فایل را از حالت فشرده خارج سازی بکنید و استفاده بکنید.

استخراج فایل سی پنل

جمع بندی و نتیجه گیری کلی مطالب

در این آموزش ما یاد گرفتیم که چگونه فایل ها در سی پنل آپلود میشوند و در آموزش های بعدی قصد داریم که نحوه استخراج فایل ها را برای شما عزیزان آموزش بدهیم اگر برای خود نیاز به ساخت یک وب سایت دارید متوانید در قسمت قالب وردپرسی قالب های آماده مارا مشاهده نمایید و یک سایت عالی برای خود طراحی بکنید! همچنین اگر هر گونه سوالی در این زمینه دارید میتوانید در بخش نظرات همین پست برای ما ارسال فرمایید!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.