مطالب دسته بندی نشده

هاست چیست؟ | معرفی انواع هاست یا هاستینگ

هاست چیست؟ | معرفی انواع هاست یا هاستینگ

با نام و یاد خدای بزرگ سلام و درود به همراهان همیشگی وب سایت تی اف نت پلاس امروز میخواهیم راجب این سوال هاست چیست؟ یک صحبت کاملی داشته باشیم و بفهمیم که واقعا هاست یا سرور مجازی چی هست و چه کاربردی برای ما در زمینه طراحی و موارد دیگه دارد ما در این مقاله سعی کرده ایم مفاهیم کاملی از هاست را ارائه بدهیم تا این سوال رایج برای کاربران رفع شود با ما همراه باشید!

  • سرور چیست؟
  • هاست چیست؟
  • انواع هاست
درحال بارگذاری...
null

زمان ویدئو

زمان کلی ویدئو: 7 دقیقه

null

مدرس

وحید سلمانزادگان

سرور چیست؟ و چه کاری انجام میدهد!

به زبان ساده سرور ها کامپیوتر های همیشه روشن هستند که از موارد مختلفی ایجاد شده اند از جمله همیشه اینترنت متصل هستند یا دارای فضای زخیره سازی, رام … میباشد و سرور ها هاست ها رو تشکیل میدهند در ادامه توضیح کاملی ارائه شده است!

هاست چیست؟ و چه کاربردی دارند!

هاست یا با معنی اصلی فارسی ( میزبانی ) بخشی از تقصیم بندی از سرور ها هستند یعنی درواقع سرور ها قابلیت تقصیم بندی را دارند به هر کدوم از تقصیم های سرور هاست میگویند و به ما این قابلیت را میدهند تا بتوانیم سایت ها یا ربات هایی مخصوصی برای خود ایجاد بکنیم هاست ها هم دارای فضای زخیره سازی و موارد مختلفی هستند یرای طراحی سایت ما به هاست نیاز خواهیم داشت!

معرفی کامل انواع هاست برای طراحی

حالا که متوجه شدیم هاست چیست؟ باید با انواع هاست ها آشنا بشویم تا بتوانیم بهترین انتخاب را برای طراحی خودمون انتخاب نماییم شما میتوانیم بنا به نیاز های خود هاست های محتلفی را برای خود انتخاب نمایید با ما همراه باشید تا یک آشنایی کاملی با انواع هاست ها داشته باشیم!

هاست چیست؟

هاست چیست؟ میزبانی اشتراکی

خوب همانطور که میدانید اکثر افراد از میزبانی اشتراکی استفاده میکنند در این نوع میزانی سرور ها به بخش های زیادی تقصیم میشود و در هر کدام از تقصیم بندی ها یک سایت یا موارد مختلفی استفاده میشود بنابر این ممکن است سرعت سایت با افت کیفیت روبه رو شود این هاست به صرفه هست چون شما بنا به نیاز خود هاست را تهیه میکنید!

سرور نیمه اختصاصی یا سرور مجازی

هاست نیمه اختصاصی یا سرور مجازی یکی دیگری از روش های میزبانی وب سایت است در این نوع میزبانی سرور های با استفاده از نرم افزار کمکی به چندین سرور مجازی تبدیل میشوند و هر کدوم برای خود یک سرور مجزا را تشکیل میدهند در این نوع شما منابع بیشتری برای سایت خود خواهید داشت و از هاست اشتراکی بهتر است!

سرور اختصاصی برای شرکت های بزرگ

سرور های اختصاصی مخصوص یک مشتری ارائه میشود به این فقط یک وب سایت در این سرور ها قرار میگیرد بنابراین در این سرور ها سایت شما سرعت و امنیبت بسیار بالایی خواهد داشته البته باید به این نقطه توجه کرد که هزینه این سرور ها بسیار بالا هست و برای شرکت های بزرگ به صرفه است!

جمع بندی تمام موارد هاست چیست؟

در این مقاله ما سعی کرده ایم تا هر چیزی که در مورد هاست ها وجود دارند صحبت کاملی شود اگر مطالب بالا را مشاهده کرده باشید تا این جا متوجه شدیم که هاست چیست و چه امکاناتی را برای ما ارائه میدهندلگر هر سوالی در این مورد دارید حتما در بخش نظرات از ما بپرسید و همچنین میتوانید با استفاده از سایت های آماده بهترین سایت های وردپرسی را برای خود طراحی بکنید!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.