بهینه سازی سایت, خطا ها و ارور های وردپرس

گوگل کنسول چیست و چه کاربری برای ما دارد؟

آشنایی کامل با گوگل سرچ کنسول

با نام و یاد خدای بزرگ سلام و درود خدمت همراهان همیشگی تی اف نت پلاس امروز در این مقاله قصد داریم تا مغهوم کامل و یا سوال در مورد گوگل کنسول چیست؟ را توضیح بدهیم و همچنین یک توضیح کامل در مورد این که وبمستر تولز چه امکاناتی به ما میدهد آشنا بشویم. برای مشاهده تمام آموزش های گوگل کنسول اینجا کلیک کنید!

آشنایی کامل با گوگل کنسول | سرچ کنسول چیست؟

خوب اگر مدیر یک سایتی باشید حتما تا حالا اسم گوگل کنسول را شنیده اید من خودم قبلا بارها اسم گوگل کنسول رو شنیده بودم و البته از اسمش یاد بازیهای کنسولی میفته مانند پلی استیشن ولی درکل اصلا هیچ ربطی به بازی ندارد. گوگل کنسول  یا سرچ کنسول یک ابزار برای رباطه صمیمانه با گوگل است یا مواضح تر بگم آنالیزگر کلی سایت ما میباشد و یک سپر اولیه سئو میباشد! و حالا سرچ کنسول آماری کامل از کیفیت وب سایت ما را برای ما به نمایش میگذارد!

سرچ کنسول چیست؟

گوگل کنسول چه کاربردی برای ما دارد؟

مهمترین کاریی های گوگل کنسول را میتوانید به 6 بخش دسته بندی بکنیم که البته استفاده های بسیاری دارد ولی در کل 6 بخش اصلی را شامل میشوند که این بخش میتواند برای وب سایت ما بسیار مفید باشد! تا رشد و پیشرفت سایت خود را به چشم مشاهده بکنیم!

  • درخواست ایندکس شدن لینک های سایتمان
  • پیدا کردن عبارت کلیدی مهم سایت
  • مشاهده نرخ کلیک سایت مود بسیار مهم
  • مشخص شدن مشکلات سایت از جمله ریسپانسیو
  • امکان دسترسی به لینک های داخل سایت
  • مشخص شدن ارور های کلی سایت

در کل ما با استفاده از این امکانات میتوانیم بهترین بهره را از گوگل ببریم این که چگونه از این موارد استفاده بکنیم در مقاله ای جدا به صورت کامل توضیح داده شده است شما میتوانید در بخش آموزش های گوگل کنسول تمام موارد را مشاهده کرده و بهترین استفاده را از گوگل کنسول یا همان سرچ کنسول ببرید!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.