آموزش ها, جهت مطالعه, مطالب وردپرسی

جلسه سوم آموزش وردپرس | ابزارهای لازم طراحی سایت

ساخت یک وب سایت پیشرفته

به نام خدا سلام و درود خدمت کاربران همیشگی تی اف نت پلاس امروز با یک آموزش وردپرسی عالی در خدمت شما عزیزان هستیم در این ویدئوی آموزش قصد داریم در مورد موارد ابزار اولیه طراحی یک وب سایت صحبت بکنیم با ما همراه باشید!

درحال بارگذاری...
دانلود

دانلود آموزش

امکان دانلود وجود دارد

زمان

مدت زمان ویدئو

تقریبا 5 دقیقه

مدرس

مدرس آموزش

وحید سلمانزاده

تلگرام

کانال تلگرامی تی اف نت پلاس

آموزش ها و تخفیف ها

اینستاگرام

پبج اینستاگرامی تی اف نت پلاس

آموزش ها و تخفیف ها

افزونه ها

افزونه ها

افزونه های اورجینال

قالب ها

قالب های آماده

قالب های وردپرسی

اندروید

سورس اندروید

سورس کد های اندرویدی

ربات

ربات ها

سورس ربات تلگرام

ابزارهای اولیه برای طراحی وب سایت

ابزار های اولیه برای طراحی به سه بخش اصلی تقسیم میشود که اولین مورد هاست میباشد و دومین مورد دامنه برای وب سایت میباشد و سومین مورد نرم افزار طراحی یا همان وردپرس میباشد! در ادامه توضیح مختصری برای هر کدام از موراد داده شده است با ما همراه باشید.

هاست نیاز اصلی یک وب سایت | هاست چیست؟

خوب همانطور که میدانید ما در وب سایت خودمان از عکس یا فیلم یا موارده دیگه استفاده میکنیم و نیاز به یک فضای آنلاین داریم تا محتواهای وب سایت خود را درون آن قرار بدهیم اسم آن فضا هاست نام دارد و به طور کلی همیشه متصل به اینترنت میباشد تا کاربرانی که در هر زمان از شبانه روز وارد وب سایت ما بشوند محتوا های وب سایت به کاربران نمایش داده بشود!

دامنه یا آدرس اینترنتی هر وب سایت

دامنه یا همان آدرس اینترنتی برای هر وب سایتی نیاز میباشد. دامنه ها همانند سیمکارت ها میمانند و قابلیت خرید دارند هر وب سایت نیاز دارد تا یک آدرس اینترنتی مشخصی برای خود داشته باشد به طور مثال دامنه ( TiFNetPlus.com ) که توسط تیم ما خریداری و مورد استفاده قرار گرفته است و شما میتوانید دامنه های اختصاصی برای خودتان خریداری و استفاده بکنید!

نرم افزار طراحی وب سایت | نرم افزار وردپرس

مورد آخری که برای طراحی نیاز داریم یک نرم افزار طراحی میباشد با این نرم افزار طراحی قابلیت مدیریت تمامی موارد یک وب سایت را خواهیم داشت اسم نرم افزار وردپرس میباشد و همانطور که میدانید وردپرس همانند یک ربات نرم افزار کار میکند و به شما کمک میکند تا مطالب سایت خود مدیریت و انتشار بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *